מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

אביאל סוויסה, סטודנט מצטיין 2020

אביאל סוויסה לומד באפיק רק סמסטר, והשיג את הציון המושלם 100 בקורס תכנון ובנייה א’, במסגרת לימודי שמאות מקרקעין, לעומת ממוצע של 81 בלבד לפי מועצת השמאים הארצית

אביאל סוויסה לומד באפיק רק סמסטר, והשיג את הציון המושלם 100 בקורס תכנון ובנייה א’, במסגרת לימודי שמאות מקרקעין, לעומת ממוצע של 81 בלבד לפי מועצת השמאים הארצית. איך עושים את זה?

למה בחרת ללמוד באפיק אונליין?

“היה את האפשרות הזו לעשות באונליין. אני עובד ואבא לילדים קטנים, והגמישות הזו מאפשרת לי לחיות ולהמשיך. גם המחיר היה יותר טוב לעומת המתחרים”.

איך הלימודים ענו לציפיות שלך?

“במידה רבה. המרצה מצוין. הוא מעביר את החומר בצורה טובה. השיעורים כיפיים ונעימים, וזה עוזר לך להתמיד, להשקיע, והוא מעביר את זה בצורה מעניינת. גם עוזר שזה מוקלט. אתה יכול לחזור על החומר בקלות ולהשלים בקצב שלך”.

מה אתה אוהב בלימודי האונליין?

“אני מאוד אוהב את הזמינות, הגמישות ואת המחיר ביחס ללימודים פרונטליים”.

מה היית אומר לחברים שלך על הלימודים באפיק?

“המרצים טובים. הצוות האדמיניסטרטיבי הוא נחמד ונעים. מכינים אתכם טוב לבחינות המועצה. ניגשתי לארבע בחינות באותו סמסטר, ואת כולן עברתי בציונים גבוהים. זה מעיד הרבה על המכללה ועל הרצינות שלה. מומלצת מאוד גם המעטפת של אפיק, חומרי הלימוד וחוברות הלימוד שלהם. הכול מאוד מאורגן. מאוד ממליץ.

רוצים גם להצטיין? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס כאן למטה או להתחיל מיד ללמוד בקורס שמאות מקרקעין.

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות