מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

אובר: “נקבל בעתיד תשלומים בקריפטו”

מנכ"ל אובר הצהיר שבעתיד יקבל מטבעות קריפטו. מתי זה יקרה ומה מונע ממנו להכיר בהם כבר עכשיו?
מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי
צילום: École polytechnique. עיבוד: מכללת אפיק. מקור

אחת הטענות נגד מטבעות הקריפטו היא שהם משמשים רק להשקעה ולא כמטבעות אמיתיים. אך לאחרונה יותר ויותר גופים מכריזים שיקבלו מטבעות קריפטו. אחד מהם הוא חברת ההסעות השיתופיות אובר.

בראיון לאחרונה לסוכנות בלומברג אמר מנכ”ל החברה דארה קוסרשאהי שבאובר אכן עתידים לקבל מטבעות קריפטו בשלב מסוים.

שם ומייל פה ונשלח לך מיני קורס ופרטים, מתאים?

עוד הוא ציין שהדיונים בנושא נמשכים. הסיבות העיקריות שמונעות מאובר להשתמש בקריפטו כבר עכשיו הן, לפי קוסרשאהי, עלות המרת המטבעות ובזבוז האנרגיה והחשמל שבכרייתם. הסיבה השנייה המעכבת את השימוש בקריפטו, לדברי קוסרשאהי, היא התנודתיות הרבה של המטבעות הדיגיטליים, למשל הביטקוין שירד לאחרונה.

אם אכן אובר תתחיל לקבל מטבעות קריפטו, היא תצטרף לחברות אחרות כמו טסלה, שהכריזה שתקבל דוג’קוין. גם רשת הקולנוע AMC הודיעה שתקבל ביטקוין. לעומת זאת, אמזון הכחישה שתקבל את המטבע. לצד החברות הגדולות גם עסקים קטנים רבים מקבלים מטבעות דיגיטליים.

באנר ללימודי מטבעות דיגיטליים

כמו כן יוצאים מטבעות דיגיטליים חסכוניים באנרגיה, כמו האסימיון של רשת צ’ה או מטבע טזוס ומטבעות רבים שנוצרו אחרי הביטקוין. גם לבעיית התנודתיוות יש פתרונות ונוצרו מטבעות דיגיטליים יציבים  יותר (סטייבלקוינס), למשל טט’ר הצמוד לדולר. אכן נראה שזה עתיד המטבעות הדיגיטליים ויהיה שימוש רב יותר להם, מה שייתן להם ערך נוסף שמצוין גם למשקיעים.

מוזמנים לספר לנו גם מה אתם חושבים, האם הביטקוין  כאן כדי להישאר או שמטבע אחר יחליף אותו? והאם בקרוב בכל העולם נשתמש במטבעות דיגיטליים גם לקנייה?

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות