מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

איתן כלפון, סטודנט מצטיין 2020

זהו איתן כלפון, סטודנט ותיק ומצטיין סמסטר. הוא קיבל 90 בקורס הנדסת בניין לעומת ממוצע של 67 בבחינות הארציות של מועצת השמאים
תמונה עם טקסט: איתן כלפון: ציון 90, מצטיין סמטטר בקורס הנדסה ובניין לעומת 67 במבחן הארצי

זהו איתן כלפון, סטודנט ותיק ומצטיין סמסטר. הוא קיבל 90 בקורס הנדסת בניין לעומת ממוצע של 67 בבחינות הארציות של מועצת השמאים.

איתן, למה בחרת ללמוד באפיק אונליין?

“רציתי לחפש קורס אונליין. כי אין לי זמן, כי אני עובד. אני אוהב ללמוד מרחוק. יש הרבה יתרונות, אפשר למשל לעצור מתי שאתה רוצה ולקלוט יותר טוב. באותה תקופה אפיק היו היחידים שהציעו לימודי שמאות אונליין”.

איך הלימודים ענו על הציפיות?

“מעולה. מבחינת חומרי הלימוד, ההצלחה בבחינות, המרצים, הכול הועבר בבירור. ציון 100”

איך הלימודים ביחס למוסדות לימוד אחרים שלמדת בהם?

“למדתי כלכלה ומנהל עסקים. זה שונה לגמרי. באפיק החוויה הייתה יותר אינטנסיבית. הדגש באפיק הוא שמכינים אותך לבחינות. למשל הבחינה במיסוי, שהייתה הכי קשה, וקיבלתי בה ציון מעולה”.

מה היית ממליץ לחברים שלך על הלימודים באפיק?

“אני כבר המלצתי לחברים, על הנוחות בלימוד אונליין, על המרצים המעולים, על ההכנה לבחינות. זה מצוין למי שעובד ואין לו זמן להגיע. זה מה שאני חוויתי. והנה זה עבד מצוין, ויש תוצאות”.

מעוניינים להתחיל ללמוד? אפשר להירשם כאן בטופס ליד או להתחיל ללמוד מיד בקורס שמאות מקרקעין אונליין.

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות