מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

אמיר היימן, סטודנט מצטיין 2020

אמיר היימן התחיל ללמוד השנה במכללת אפיק והגיע לתוצאות מרשימות. כך למשל בקורס מדידה ומיפוי קיבל 95, במסגרת קורס שמאות מקרקעין, בעוד הממוצע הארצי בבחינות השמאות עומד על 79.42 בלבד

אמיר היימן התחיל ללמוד השנה במכללת אפיק והגיע לתוצאות מרשימות. כך למשל בקורס מדידה ומיפוי קיבל 95, במסגרת קורס שמאות מקרקעין, בעוד הממוצע הארצי בבחינות השמאות עומד על 79.42 בלבד.

אמיר, תגיד, למה בחרת ללמוד באפיק אונליין?

“זה מאוד התאים לי מבחינת המסלול. יש לי שתי עבודות, ועכשיו להגיע לאיזה מקום להרצאה של שעות היה לי מאוד קשה. באפיק אני שולט בלו”ז שלי וזה הרבה יותר נוח לי”.

איך הלימודים ענו על הציפיות שלך?

“האמת שמעל ומעבר. ממש כל המרצים מגיעים לשם עם מחויבות ענקית. אנחנו יכולים להגיע אליהם בכל זמן, ואנחנו יכולים לדבר איתם בחופשיות. גם החומר מאורגן והכול נמצא באתר. וחוזרים אליך בצ’אט מהר. הכול באמת מצוין”

איך הלימודים ביחס למוסדות אחרים שלמדת בהם?

“עשיתי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה בספיר, ותואר שני בדיפלומטיה וביטחון באוניברסיטת ת”א. אני חושב שהמרצים באפיק פתוחים, ומאוד חשוב להם לעזור לך. הם הרבה יותר שמים דגש על אחוזי המעבר, והם רוצים לעזור לך להגיע למבחנים מוכן”.

מה היית ממליץ לחברים שלך?

“למי שרוצה ללמוד שמאות מקרקעין או מסלולים אחרים, הלימודים ברמה גבוהה, וגם היחס האישי. אני ממליץ במיוחד לאנשים עובדים, שעובדים שעות לא שעות. אלו לימודים מצוינים בשבילם ואפשר לעשות הכל”.

רוצים גם להצטיין? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס יצירת קשר כאן למטה או להתחיל מיד ללמוד קורס שמאות מקרקעין.

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות