מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

בהצלחה לבוגרי אפיק שנרשמו בפנקס שמאי המקרקעין

מדובר על שמאים, אשר נרשמו בפנקס החל מספטמבר 2019 ועד לפברואר 2022, בעקבות בחינה ב"יישומים בשומת מקרקעין"

בוגרי מכללת אפיק קיבלו אתמול תעודות על רישום בפנקס שמאי המקרקעין, בטקס שנערך בבנייני האומה. אלו השמאים שרשמו בפנקס החל מספטמבר 2019 ועד לפברואר 2022, בעקבות בחינה ב”יישומים בשומת מקרקעין”, שהתקיימה בסוף 2021.

תוצאותיה הבחינה התפרסמו בתחילת פברואר, והנה קצת נתונים: מתוך כלל השמאים (402), 75% גברים ו- 25% נשים. טווחגילאי השמאים החדשים מ- 23 ועד 71. המועמדים מגיעים מאשדוד, מקיסריה, מתל אביב, ממודיעין, פרדס חנה, קריית טבעון, חיספין, נתיבות, קריית גת, באר שבע, בית שאן, ועוד. 

כוסך כל שמאי המקרקעין הרשומים בפנקס הוא קרוב ל- 2,900 שמאים. מתוכם,פעילים היום בשוק למעלה מ – 2200 שמאי מקרקעין. מאחלים לכם להצטרף אליהם.

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות