מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

בורסה למתחילים – מה צריך לדעת כדי להתחיל בבורסה?

מקלידים במחשב עם כוס קפה. נושא: קורס בורסה

מהי הבורסה? מה לומדים בקורס בורסה למתחילים? ומה צריך לדעת על הבורסה בישראל?

מכללת אפיק מציעה לכם אפיק חדש בתחום שוק ההון והבורסה באמצעות קורסי מבוא וקורסים ייעודיים בנושאים שונים ברמת מתחילים ומתקדמים.

קורס בורסה למתחילים מתאים לקהל יעד של אנשים שאינו בעל ניסיון או ידע בסיסי בתחום הבורסה ומעוניין לרכוש את אותו ידע וזאת במטרה להתקדם הלאה לקורס מתקדמים ובסופו של דבר להשתלב בתפקיד משקיע, יועץ או סוחר בבורסה או בחברות העוסקות בשוק ההון. קראו עוד על קורס שוק ההון.

קצת אודות הבורסה

הבורסה או בשמה המקצועי ‘הבורסה לניירות ערך‘ היא זירת מסחר ממוחשבת בה נסחרים כל מיני סוגים של ניירות ערך, אם הכוונה היא אל מניות, אופציות ועוד. המטרה של הבורסה היא מסחר, כך שעיקר הפעולות שנעשות בה הן קנייה ומכירה של ניירות ערך על ידי מוכר המניה וקונה המניה. אלו מסכימים לקנות או למכור במחיר מסוים ובכמות מסוימת לכל עסקה.

תלמידי קורס בורסה למתחילים
תלמידי קורס בורסה למתחילים

קורס בורסה למתחילים

קורס בורסה למתחילים יקנה לסטודנטים את בסיס הידע החיוני להבנת כל הקשור אל עולם הבורסה והתהליכים המתממשים בעולם זה. בסיום הקורס הבוגרים יתמצאו בכל הקשור אל מושגים בסיסיים הקשורים אל תחום הבורסה. הם יבינו כיצד הבורסה פועלת, מהם הגורמים המשפיעים עליה, מי מושפע מהבורסה, מי מעורב בה ויוכלו להגיע להחלטה כיצד הם יוכלו להשתלב בעולם זה.

הבורסה בישראל – כרטיס ביקור

בישראל החלו לסחור בבורסה עוד בשנת השלושים. ב- 1935 בנק אנגלו-פלסטין הקים את לשכת החליפין לניירות ערך שבה נסחרו ניירות ערך כשעה מדי יום וב- 1953 הוקמה הבורסה לניירות ערך. ב- 1968  נחקק החוק הנקרא ‘חוק ניירות ערך’ והוקמה הרשות לניירות הערך שתפקידה לפקח ולשמור על האינטרסים של המשקיעים. המטרה של הבורסה בישראל היא לאפשר לחברות שונות לגייס כספים וזאת למטרת צמיחה, לאפשר לציבור להשקיע בניירות ערך וזאת על ידי פעולת סחר של קנייה ומכירה, למשוך לישראל כל מיני משקיעים מחו”ל ולאפשר לממשלת ישראל להפריט את החברות הממשלתיות.

המטרה של המשקיעים בבורסה היא לקנות מניות וזאת על מנת ליהנות בעתיד מעליית השווי של אותה מניה שהם קנו ולמכור אותה ברווח.

מסחר עצמאי בבורסה

המטרה שלנו היא שלאחר הלימודים תוכלו להיות סוחרים עצמאים. מה זה אומר? זה אומר שתוכלו לעשות את העבודה שעושים ברוקרים מקצועיים, מנהלי השקעות, מנהלי קרנות ויועצי ההשקעות לגמרי לבדכם. אם תתמידו ותצליחו אולי גם יבקשו מכם עצות.

איך אנחנו עושים את זה? כיום הקורסים שלנו הם אונליין. המשמעות של זה היא שתוכלו לדמות את הסחר עוד בטרם סחרתם, תוכלו לבדוק אילו מניות עולות ואילו יורדות בלי להשקיע כסף אמיתי. לאחר שכבר התסיתם בסימולציה תוכלו לקפוץ למים ואנחנו נמשיך ללוות אתכם גם אחר הלימודים.

לימודי שוק ההון – נושאי לימוד – קורס בורסה למתחילים

אלו הנושאים שתלמדו בלימודי שוק ההון בקורס בורסה למתחילים:

  • קהל היעד – מיהם אותם אנשים שיכולים להשקיע בבורסה.
  • השקעה – כיצד מתבצעת ההשקעה ומה תפקידם של המשקיע, יועצי ההשקעות, משווקי השקעות, מנהלי תיקים, מחשב הבורסה ועוד.
  • חברים – מיהם חברי הבורסה ומה זה אומר.
  • חברות – מהי הסיבות בגינן חברות מנפיקות מניות בבורסה וכיצד הדבר יכול לתרום לכם.
  • שקיפות בבורסה – פרסום דו”חות, דיווחים שונים על אירועים חריגים, פיקוח על הבורסה ושוק ההון.
  • מושגים חשובים – רישום כפול, הנפקה, מסחר ועוד.
  • מסחר – איך הוא מתבצע? עקרונות המסחר בבורסה.

קורס בורסה למתחילים מתאים לכל אדם שמעוניין להתחיל ולהשתלב בשוק ההון תוך התמקדות בבורסה. קורס זה מקנה את היסודות החשובים ביותר אודות עולם הבורסה על ידי טובי המרצים בתחום. הלימודים עיוניים והדוגמאות מוחשיות. בסיום קורס בורסה למתחילים של מכללת אפיק ניתן יהיה להירשם אל קורס בורסה למתקדמים.

חושבים שיש לכם את התכונות הנדרשות להיות משקיע בבורסה? חושבים שתצליחו להניב תשואות גבוהות? לא חוששים מסיכונים אבל אתם גם מחושבים? מאמינים שיש לכם יכול לזהות מגמות? קורס בורסה למתחילים מיועד בדיוק לכם ואנחנו ניתן לכם את הכלים. מוזמנים להקליק כאן למטה לתחילת הקורס או לשלוח לנו שאלות בטופס למטה. מחכים לכם.

מלווים אתכם להצלחה עוד מתחילת הדרך – מכללת אפיק – בורסה למתחילים

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין    מא

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות