מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

בנט: “צמצמנו את מספר בחינות שמאות המקרקעין”

ראש הממשלה הכריז בפוסט בפייסבוק על צמצום בחינות שמאות המקרקעין כמעט באגב. בירור של מכללת אפיק מעלה ששתי הבחינות המסכמות צומצמו לאחת
צילום: אבי אוחיון, לשכת העיתונות הממשלתית. עיבוד: ענבל בן חמו

בפוסט שפרסם השבוע ראש הממשלה נפתלי בנט מוזכר בדרך אגב שהממשלה צמצמה את מספר בחינות שמאות המקרקעין לצד פעולות אחרות שעשתה הממשלה לחסוך לציבור זמן, כמו בעלות רכב מקוונת והארכת מועד חיסון הכלבת.

אותנו מעניין כמובן לדעת על איזה צמצום בחינות מדובר. נציג רשות הרגולציה דיווח למכללת אפיק כי שתי הבחינות המסכמות יאוחדו לאחת,  כך על פי החלטת ממשלה מיום ראשון האחרון. כמו כן ישתנו תוכני הלימוד והם יתמקדו בעיקר בפרקטיקה ולא בתיאוריה.  אלו חדשות טובות. גם כאן במכללת אפיק כבר קראנו  לצמצום הבחינות, כפי שאפשר לראות בסרטון זה.

בנט פוסט בפייסבוק על בחינות שמאות
צילום מסך

בעבר כבר דיווחנו על רפורמה שלפיה אישרה מועצת המשפטים במרץ בשנה שעברה לאחד את כל הבחינות לבחינה אחת ולאפשר רק לבעלי תואר רלוונטי  – כמו כלכלה, משפטים, הנדסה ועוד – לגשת אליה. עם זאת הרפורמה לא נכנסה לתוקף. גם שר המשפטים גדעון סער הכריז לאחרונה על רפורמה אחרת בשמאות הכוללת שכר מותנה ביצועים וביטול התניית המעבר בין שמאים. 

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות מקרקעין

אנחנו מוכנים

הרפורמה הצפויה אמורה להקל על הסטודנטים ואנחנו תומכים בצמצום הבחינות ובדגש על הצד הפרקטי.  

במכללת אפיק אנו ערוכים לכל תרחיש, כיוון שיש  באתר שלנו מידע רב על לימודי שמאות מקרקעין, כולל מבחנים ותרגולים בכל התחומים.  אנחנו גם מוכנים למעבר התוכן לפרקטי יותר ואנו דואגים לסטודנטים שלנו להתנסות מעשית.

כבר הוכחנו בעבר שאנחנו מסתגלים מהר לשינויים ואפילו הובלנו את מהפכת הלימודים מרחוק, הרבה לפני שהייתה אופנתית. הקורסים באפיק כמובן יותאמו למתכונת החדשה. בהצלחה לסטודנטים!

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות