מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

חומרי לימודי לשמאות מקרקעין: היכן משיגים את מיסוי מקרקעין?

ענף הנדל"ן לא יורד מהכותרות והביקוש למקצועות הנדל"ן שובר שיאים. אחד הקורסים המבוקשים ביותר בימים אלה הוא קורס מיסוי המקרקעין, שהינו חלק ממסלול ההכשרה של שמאות מקרקעין, המושך אליו אקדמאים מכל קצוות החברה ומכל מקום בארץ. הסטודנטים הטריים מחפשים באופן נואש חומרי לימוד למסלול שמאות מקרקעין ולא תמיד מוצאים, אז במכללת אפיק החלטנו להרים את הכפפה.

הבחינה במיסוי מקרקעין מתרחשת פעמיים בשנה, פעם אחת בחורף ופעם בקיץ. נכשלתם בסמסטר אחד? לא נורא, תמיד ניתן לגשת למועד הבא. הבחינה חיונית לצורך קבלת רישיון שמאי מקרקעין ובמכללת אפיק אנו מתגאים באחוזי המעבר בבחינה זו, אשר שליש מהעוברים בה בבחינה הארצית הגיעו ממכללת אפיק.

קורס מסלול מקרקעין הא אחד המעניינים ביותר במסלול שמאות מקרקעין וחומרי הלימוד בו מכילים פרטים שאינם חיוניים רק לקבלת הרישיון, אלא גם לחיים האישיים; מה קורה למשל כאשר זוג קונה דירה יחדיו, האם המיסוי יהיה זהה לשניהם? דוגמה זו ורבות אחרות  נלמדות במהלך המסלול ומצריכות חומרי לימוד רלוונטיים ממסלול שמאות מקרקעין.

חוק מס ערך מוסף

חוק מס ערך מוסף רק נשמע זניח, אך מדובר בחוק שכולל לא פחות מ-150 סעיפים ולכן מהווה נדבך חשוב בקורס מיסוי מקרקעין. מבין חומרי הלימוד של שמאות מקרקעין, חוק מס ערך מוסף הוא אחד הדינמיים ביותר, וחדשות לבקרים נעשים בו שינויים שעשויים להשפיע משמעותית על השומות בענף.

מבחני סימולציה

מבחני הסימולציה של מכללת אפיק מותאמים דרך קבע לנעשה בשוק הנדל”ן ותוך התמקדות בשינויים התכופים של חומר הבחינה בשנים עברו. ממש כמו מכוני הפסיכומטרי שנאלצים להתעדכן בכל שנה בהתאם לשינויים הנערכים בבחינה עצמה, כך חומרי הלימוד בשמאות מקרקעין צריכים להמשיך ולהתאים עצמם לעולם המשתנה – וזה כולל את עולם הנדל”ן.

במכללת אפיק ישנם שני מבחני סימולציה שונים, אשר בסיומם עובר המרצה על המבחן ופותר את התרגילים בהם מצא את הקושי הרב ביותר בקרב הסטודנטים. באפשרותכם להוריד את בחינות הסימולציה ע”י יצירת קשר עם מכללת אפיק ולפתור אותן בעצמכם. מי שרוצה מוזמן להזמין תרגולים אונליין ממכללת אפיק, כמו גם את פתרון הבחינה בכיתה ע”י הזמנת הקורס אונליין.

חוברת תרגול

חוברת התרגול כוללת שאלות משנים קודמות והיא בנויה כך שתכין אתכם לרמת השאלות הגבוהה ביותר שיכולה להישאל ברגע האמת בבחינות המועצה. חשוב לציין כי החוברת לבדה אינה מספיקה כיוון שהפתרונות לה אינם מצויים בחוברת כי אם בשיעורים המצולמים של מכללת אפיק. רוצים לצפות בקורס ולקבל את כל החומרים אליכם במייל? לחצו כאן וניצור עמכם קשר >>

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות רכוש

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות