מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

כמה עולה קורס מטבעות דיגטליים ושוק ההון?

כמה עולה קורס מטבעות דיגיטליים וקורס המשולב עם שוק ההון? וכמה זה חוסך לכם?
כמה עולה קורס מטבעות דיגיטליים ושוק ההון

כמה עולה קורס מטבעות דיגיטליים והשקעה בשוק ההון? אתם כבר מבינים שקורס מטבעות דיגיטליים הוא העתיד, שבעובר ושב הכסף שלכם מאבד מערכו, ושוק ההון כבר לא מספיק לבדו להשקעה.

אתם כבר מבינים שאצלנו יש מערכת למידה מחוכמת, המספקת לכם את צילומי ההרצאות באיכות הכי גבוהה, עם מערכת תרגילים, מבחנים, עם מרצים מובילים בתחומם, קבוצות למידה, ליווי אישי ועוד.

אבל עולה השאלה, כמה זה עולה תכלס? אז קודם כול כיוון שרוב הלימודים אונליין, אנחנו חוסכים עלויות והכספים מתגלגלים אליכם. עכשיו תכלס יש שני מסלולים אצלנו באפיק:

1. מסלול השקעה במטבעות דיגיטליים. נמכר אצלנו בעבר בעלות של 7900 שקל. תבדקו אותנו. עם המעבר למודל דיגיטלי במקום לשלם 7,900 שקל אתם משלמים למינוי לאתר. אורך המנוי שישה חודשים בתשלום של 165 שקלים לחודש בלבד כפול 12, סה”כ 1,980 שקל. אתם מקבלים גישה מלאה לקורס וגישה לקבוצות הלימוד במערכת הלומדה הדיגיטלית שלנו.

2. לימודי שוק ההון משולבים בלימודי השקעה במטבעות דיגיטליים. בקורס זה בתוספת של 84 שקלים בלבד תשלמו רק 249 שקלים בחודש ב-12 תשלומים. תקבלו מינוי לחצי שנה + גישה לשני הקורסים המלאים וגם לקבוצות מטבעות דיגיטליים ושוק ההון, סה”כ 2,988 שקלים – מחיר שווה במיוחד. קולטים? במקום 7,990 שקל אתם משלמים רק 2,988 שקל ומתחילים עכשיו. 

עכשיו נשאר רק לבחור מסלול.

הפניה לעמוד שוק ההון. טקסט מקור: מסחר בשוק ההון האמריקאי 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות