מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לאחר הגבלת המזומנים ברוסיה בורחים אל הביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים

המלחמה ברוסיה ואוקראינה מוכיחה שההמטבעות הדיגיטליים הם אלטרנטיבה אמיתית
מטבעות דיגיטליים

לאחר כמה חודשים של ירידות הביטקוין שוב מתאושש ובפברואר זינק ב-14%. למרות הספדים חוזרים ונשנים הקריפטו מוכיח את עצמו כאלטרנטיבה לשעות משבר. מצד אחד הרוסים, שהגבילו להם את משיכת המזומנים, נוהרים לביטקוין ומצד שני האוקראינים מחפשים מטבע דיגיטלי צמוד לדולר, דוגמת דולר דיגיטלי.

כיוון שמטבעות הקריפטו אינם תלויים במדינה, הם יציבים יותר בשעות משבר מעין אלו. כמו כן הרוסים חוששים שבשל הסנצקיות לא יצליחו לקנות שום דבר מחוץ לרוסיה, לכן היעדר הפיקוח והאנונימיות היחסית של המטבעות הדיגיטליים מאפשרים יותר  גמישות וכן מהווים גם אפיק להשקעה.

שם ומייל פה ונשלח לך מיני קורס ופרטים, מתאים?

בראיון לכלכליסט אמר אלי מיזרוח, מנכ”ל סילבר קסטל, שהביטקוין נמכר ברוסיה ב-50% מעל מחירו הרגיל. עם זאת יש גם אלו השוקלים לפגוע ברוסיה ובגישה שלה למטבעות דיגיטליים. 

מוזמנים לשתף אותנו, מה אתם חושבים, האם יש שעת כושר למטבעות דיגיטליים להתרומם?

באנר ללימודי מטבעות דיגיטליים

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות