מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לימודי יזמות

אדם עם מסך מספרים. נושא המאמר: קורס יזמות עסקית

אנשים שמעוניינים להצליח ביזמות בעולם העסקי צריכים לרכוש את ההכשרה שתוביל אותם אל אותה הצלחה. רבים מספרים על רעיונות עסקיים נפלאים עם פוטנציאל עסקי כלכלי גדול, אך רובם אינם יודעים כיצד “להניע את אותם גלגלים” שמובילים להצלחה.

לימודי יזמות עסקית הם לימודים בעלי מטרה אחת: לספק ליזמים את כל הידע והכלים הדרושים להקים את הרעיון לתחייה ולהפוך את החלום לעסק חי, בועט, נושם וכמובן רווחי.

מדוע לימודי יזמות עסקית?

יזמות עסקית מהווה תהליך בו נקודת ההתחלה היא הרעיון ונקודת הסיום היא עסק. כאן הכוונה היא אל תהליך הוצאה לפועל של כל אותן פעולות הדרושות על מנת להקים ולנהל בהצלחה עסק חדש או תחום חדש במסגרת עסק קיים. חלק מאותם הנושאים אותם הסטודנטים ילמדו הם רישום הפטנט, השגת מימון לעסק, גיוס צוות עובדים שמתאים לתחום ועוד.

קורסי לימוד יזמות של מכללת אפיק יספק לכל אחד שנרשם אליו את אותו בסיס עיוני שהכרחי לכל יזם. בסיס שיכלול את כל הקשור אל עיבוד ראשוני של רעיון עסקי, דרכים לגיוס המימון להקמת העסק, כתיבת תכנית עסקית, בחירת אסטרטגיה עסקית שמתאימה לתחום העסק ומטרתו ועוד.

יזמות מעניינת אתכם? מידע וקורסים על יזמות באתר:

שוק ההון או נדל

הופכים את הכישרון לכסף

לימודי יזמות עסקית של מכללת אפיק יזמות מתאימים לכל מי שמעוניין להפוך ליזם ולהקים עסק חדש. רבים טוענים שיזמות היא כישרון ומכיוון שנולדים עם כישרון אין צורך בקורס או כל ידע מקדים נרכש. טענה זו אינה נכונה במאת האחוזים. אמנם כל אחד יכול להקים עסק ונכון שיזמות וחוש עסקי חייבים להיות מנת חלקו של כל אדם שמעוניין לעסוק בתחום העסקי, אך מעט מאוד אנשים יכולים להישען רק על הכישרון הטבעי שלהם.

כשרון טבעי שמשולב עם ידע וכלים חשובים בעולם היזמות הפיננסית העסקית מעודדים הצלחה לאורך זמן בתחום היזמות והעסקים. מסיבה זו מכללת אפיק פתחה את קורס לימודי יזמות, קורס אליו נרשמים אנשים עם פוטנציאל הצלחה גבוה שמקבלים כלים נוספים על מנת להבטיח את הצלחתם לאורך זמן.

קהל היעד – מי מתאים לקורס?

קהל היעד הוא כל מי שמגדיר את עצמו כיזם מוכשר שמעוניין לפתח עסק ולתרגם את הרעיון העסקי שלו לרווחים. לימודי יזמות מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד את רזי היזמות והעסק טרם פתיחת העסק, לכל מי שמעוניין להפוך ליזם של עסקים קיימים, לבעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם (ואת ההכנסה שלהם) ובעלי תפקידים בעמדות מפתח שמעונייינים להצליח עוד יותר. אנשים יצירתיים, בעלי ראיה עסקית רחבה, יכולת אלתור, עמידה בלחץ ורצון להצליח ולהרוויח הם אותם אנשים שמתאימים לקורסים של מכללת אפיק.

נושאים וקורסים באפיק יזמות

קורס לפתיחת עסק חדש- כאן הסטודנט ילמד את כל אותם שלבים שחשובים לפתיחת עסק. הסטודנט יכיר  את המושגים המקצועיים החשובים ביותר בעולם העסקים, הוא ילמד אודות השלב המקדים והחשוב של איפיון העסק/המוצר, מהי תכנית עסקית, מדוע היא חשובה וכיצד ניתן להכין אותה. הדגש בקורס יהיה על אחד התחומים הרווחיים והמשגשגים ביותר, תחום יזמות נדל”ן.

קורס יזמות עסקית – בקורס זה הסטודנט יקבל את כל אותם כלים ומושגים חשובים בתחום יזמות עסקית, פתיחת עסק חדש, שלב גיוס המימון, בחירת אסטרטגיה עסקית, בקרת ביצוע, שיווק העסק, ניהול כספי של העסק, תזרים מזומנים, תורת המכירות ועוד.

נושאים – נושאים נוספים שילמדו באפיק יכללו את כל הקשור אל רשויות המס, תמחור, הסביבה התחרותית, בנייה של אסטרטגיה שיווקית, יסודות הניהול הפיננסי, סיכונים מול סיכויים, יזמות נדל”ן ועוד.

מכללת אפיק יזמות הוקמה עוד בשנת 2008 על ידי מר אלי קאופמן וזאת במטרה להקנות לסטודנטים שלה כלים חשובים שיאפשרו להם להשתלב בעולם היזמות העסקית. שיטת הלמידה הייחודית וצוות המרצים בעלי הניסיון יבטיחו לכם לימוד מהיר של התחום ותוצאות מיידיות. בנוסף, יש אפשרות לקבל הדרכה וליווי צמודים בהתאמה מלאה ליכולות של הסטודנט ולמטרה שלו. בסיום לימודיו הסטודנט יקבל שירות ליווי בעסקאות הראשונות שלו.

מכללת אפיק – יוזמים ומצליחים!

שיתוף

פוסטים נוספים

מהי אספנות, למה אוספים?

אספנות היא פעולה עתיקת יומין בתרבות האנושית. עדויות מורות על מצרים העתיקה בה השושלת הפתולמאית אספה ספרים , בתקופת הרנסנס באיטליה משפחת מדיצי היתה הראשונה שהחלה באיסוף יצירות אמנות והפכו לפטרונים של האמנים ובזאת שחררו את האמנים מתלותם הכלכלית במשפחת המלוכה או הכנסייה. הפריטים שנאספו מהווים תמיד מעין קפסולה של זמן ומעניקים הצצה לאורח החיים בתקופה שנאספו, למאפייני הזמן והמקום.

שימוש בשמאי מקרקעין בנושא של היטל השבחה

אחד מתפקידי המפתח של שמאי מקרקעין בישראל נוגעים לנושא הרחב של היטלי השבחה. יש פעמים והיטלי השבחה הנקבעים על ידי גופים ציבוריים נחשבים לגבוהים מידי ועל כן חשוב לנצל את שירותיו של שמאי מקרקעין בכדי לערער על גובה ההיטל.

מה חשוב לדעת ברכישת נחלה במושב?

בתחום שמאות המקרקעין נדרשים שמאי מקרקעין, לא פעם, להעניק הערכת שווי עבור רכישת נחלה במושב. מדובר בהשקעת נדל”ן לה משמעותיות כלכליות, כשחשוב להכיר את מורכבותה.

מאבק השמאים בישראל במערכות ממוחשבות ממשיך

אחד מהנושאים הבוערים בתחום השמאות בישראל בשנה האחרונה נוגע לכניסה של פטנטים טכנולוגיים שיש בהם להקל ולדייק את עבודתם של השמאים, כשמנגד רבים מאותם שמאים מפנים עורף לאותם חידושים טכנולוגיים.

הסרטונים האחרונים

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות