מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לימודי מקצוע לחרדים – שמאות רכוש, נדל”ן, פיננסים ועוד

לימודי מקצוע לחרדים מבוקשים יותר ויותר. כבר לא צריך בגרות או תואר כדי ללמוד קורסים מניסים וכדאיים, בתחומי הנדל"ן, השמאות והפיננסים. לא רק לימודי הייטק לחרדים, יש שלל קורסים לנשים חרדיות ולימודים לגברים חרדים
לימודי מקצוע לחרדים

לימודי מקצוע לחרדים הופכים למבוקשים יותר ויותר בשנים האחרונות: גם עבור מי שנכנסים לעולם העבודה בשלב מאוחר יותר ביחס לאוכלוסייה הכללית, גם עבור מי שלא השתלבו בישיבות  וגם עבור נשים חרדיות. במאמר זה נדון בכמה קורסים מקצועיים לחרדים הנלמדים.  במכללת אפיק שאינם דורשים בגרות או תואר.

יש הרבה יותר אפשרויות מרק לימודי הייטק לחרדים. במאמר נדון גם בלימודים לגברים חרדים וגם בקורסים לנשים חרדיות, כך שיוכלו ללמוד גם בנפרד.

לימודי מקצוע לחרדים מהבית
לימודי מקצוע לחרדים מהבית

קורסים בנדל”ן – לימודים ללא בגרות

נדל”ן הוא תחום מעניין מאוד שאפשר ללמוד בו לימודי מקצוע לחרדים ללא בגרות.  כמו כן נדל”ן הוא תחום צומח ומניב ואחד מקטרי הצמיחה העיקריים של ישראל לצד ההייטק. בניגוד לתחומים רבים אחרים בתחום הנדל”ן אפשר להתמקצע גם ללא תעודת בגרות, כל עוד אתם סקרנים, יוזמים וחרוצים. הנה דוגמה לכמה קורסים כאלו:

קורס תיווך נדל”ן: אומנם יש תנאים כדי לקבל רישיון תיווך, אך הם לא כוללים דווקא בגרות, אלא מעבר במבחנים, היעדר רישום פלילי ולא להיות פושט רגל. כך שחרדים בני 18 מחוץ למסגרות יכולים ללמוד את התחום בגיל צעיר ולרכוש מקצוע מתגמל (לקורס).

קורס יזמות נדל”ן: יזם הנדל”ן הוא מי שמשלב את היתרונות שלו כאיש עסקים ואת ההבנה שלו בנדל”ן. הוא מזהה היכן הפרויקטים המניבים ביותר, ולכן הוא צריך להתמקצע בתחומים כמו מיסוי מקרקעין, דיני תכנון ובנייה ושמאות. אומנם אפשר ללמוד יזמות ללא בגרות, אבל יזם נדל”ן בהחלט חייב להתמקצע. (לקורס)

קורס השקעות נדל”ן:  קורס השקעות נדל”ן, אף על פי שקשור לעולם הנדל”ן, קשור גם לעולם ההשקעות. בכך הוא דומה לקורסים בשוק ההון או במטבעות דיגיטליים שמטרתם לזהות את הנכסים שנמכרים בזול ויימכרו במחיר גבוה. גם כאן אתם לא חייבים ללמוד בגרות או תואר אלא רק להיות עם חושים חדים או ללמוד אותם כדי להבין איך מוצאים את ההשקעות המצוינות, וגם כאן לא צריך בגרות. (לקורס)

לימודי מקצוע לחרדים ללא בגרות בתחום הפיננסים

גם בתחום הפיננסים יש קורסים מקצועיים שאינם דורשים בגרות, דוגמת שוק ההון ומטבעות דיגיטליים. 

קורס שוק ההון: בקורס שוק ההון לומדים להכיר את מונחי שוק ההון, לזהות מניות מניבות, את מונחי היסוד, שיטות השקעה, חשיבה לטווח קצר, בינוני ואף מסחר יומי וזה רק על קצה המזלג. אם אתם מתעניינים בפיננסים, ורוצים להבין את התחום טוב יותר, מוזמנים לקורס שוק ההון למתחילים ולמתקדמים. (לקורס)

לימודי קריפטו ומטבעות דיגיטליים: גם תחום המטבעות הדיגיטליים צומח לאחרונה, מאוד. הביטקוין בראש המטבעות הדיגיטליים צמח צמיחה מטורפת של מאות אחוזים בשנים האחרונות. אך עולם המטבעות הדיגיטליים הפך למגוון יותר ותמצאו בו שיטות השקעה שונות, מהסולידיות יותר ועד שיטות לאוהבי סיכון. מתאים לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום.( לקורס)

לימודי שמאות ללא בגרות

מקצוע השמאות הוא מקצוע מבוקש, וכל הזמן מתחדש. הנה כמה לימודי מקצוע לחרדים בתחום:

קורס שמאות רכוש: קורס שמאות רכוש פתוח לכל אחד ללא כל תנאי קבלה. עם זאת, כדי למצוא עבודה בתחום ולהשתלב בתעשייה צריך להתמחות בקורס מקצועי וכדאי גם להתמחות במשרד שמאות רכוש. שמאי רכוש עובדים בחברות הביטוח, במשרדי שמאים או כעצמאים. (לקורס)

קורס שמאות והערכת אומנות: את קורס שמאות והערכת אומנות ניתן ללמוד כחלק ממסגרת קורס שמאות רכוש או כקורס עצמאי. בוגרי הקורס משתלבים בגלריות, בתי מכירות פומביות, חברות ביטוח ובמשרדים עצמאים. לחובבי אומנות זה המקצוע בשבילם (לקורס)

קורסי שמאות ללא תואר

כל הקורסים שדיברנו עליהם עד כה היו קורסים שאינם דורשים בגרות. אומנם גם את קורס שמאות מקרקעין ניתן ללמוד ללא תנאי קבלה מוקדמים, אך כדי לקבל את תעודת שמאות המקרקעין צריכים להיות בעלי תואר ראשון. הקורס מתאים לחרדים שכבר החלו את לימודי התואר או לבוגרי ובוגרות תארים במוסדות האקדמיים.

קורס שמאות מקרקעין: בקורס שמאות מקרקעין לומדים איך להעריך שווי של דירה או כל נדל”ן אחר. הלימודים בתחום מגוונים מאוד ומכסים את כל תחומי הנדל”ן: חוקים, חשבונאות, הנדסה, סטטיסטיקה ועוד. תחום הנדל”ן כאמור צומח מאוד, ולכן עולה גם הביקוש לשמאי מקרקעין. (לקורס)

גם קורסים מקצועיים לנשים

כל הקורסים הנ”ל פתוחים גם לנשים. אך עבור נשים חרדיות יש קושי בלימודים ללא הפרדה בין גברים לנשים וכדומה. לכן הן יכולות ללמוד במכללת אפיק בלימודי האונליין ולהתמחות בתחומים רבים בנדל”ן ובפיננסים ולשמור על אורח החיים החרדי.

 

רוצים ללמוד יותר? למצוא לימודי מקצוע לחרדים? להתמקצע בתחומים שמובילים את הכלכלה? אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים.

⬇ ⬇ ⬇

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות