מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לימודי נדלן תנאי קבלה – מה תנאי הקבלה לקורס נדל”ן

האם צריך תואר ראשון או בגרות ללימודי נדל"ן? מה כל כך מיוחד בלימודי נדלן של אפיק? וכמה כל זה עולה?
צילום: בתים. כיתוב: לימודי נדלן תנאי קבלה

בעולם של היום לא צריך כבר בגרויות ותואר כדי למצוא מקצוע מכניס. בלימודי נדלן תנאי קבלה פשוטים עד לא קיימים, ואתם נבחנים על סמך כישוריכם בלבד. במאמר זה  נדבר על מה תנאי הקבלה לקורס נדל”ן? האם צריך תואר ראשון או בגרות? מה שונה במכללת אפיק בתנאי הקבלה מאשר במוסדות אחרים? הכול במאמר זה. 

אז מהם תנאי הקבלה בלימודי נדל”ן של מכללת אפיק? עוד מעט נגיע לזה, אבל קודם קצת על הלימודים.

לימודי נדל”ן לאנשי נדלן באינטרנט

המסלול שלנו במכללת אפיק בלימודי נדל”ן לאנשי נדל”ן נועד בראש ובראשונה אומנם למי שכבר יש להם רקע בתחום הנדל”ן, כמו מתווכים, משקיעים, יזמים, מתכננים עירוניים, עורכי דין ועוד. עם זאת כל מי שמתעניין בתחום יכול ללמוד בקורס גם ללא תואר וללא בגרות וללא מבחנים מקדימים. לכן הקורס יכול להתאים גם למי שסיים את לימודיו בתחומים אחרים או רק השתחרר מהצבא, גם לחרדים ללא תואר ועוד.

איך לומדים בלימודי נדל”ן אונליין

הלימודים במכללת אפיק הם לימודים אונליין בלבד, הלימודים מוקלטים ואתם יכולים ללמוד בזמן שלכם, בקצב שלכם, לחזור שוב על ההקלטה  אם יש משהו לא מובן כמובן תוכלו לקבל הדרכה. הלומדה הייחודית שלנו משלבת תרגילים, מבחנים וקבוצות למידה לצד חומר רב.

לימודי נדלן תנאי קבלה לעומת מוסדות אחרים

האם באפיק בלימודי נדלן תנאי קבלה שונים ממוסדות אחרים? כמובן, תלוי איזה מוסד. אבל הנה כמה דוגמאות. יש מוסדות לימוד שידרשו מכם 12 שנות לימוד וראיון קבלה כמו במכללה למינהל,  יש מקומות שבהם לימודי הנדל”ן נלמדים במסגרת של תואר ראשון ולכן דורשים בגרות או פסיכומטרי. באפיק אתם יכולים להתחיל ללמוד מיד ואפילו בלי לצאת מהבית והלימודים פתוחים לכולם.

באנר ללימודי נדל

מה לומדים בלימודי נדל”ן?

אומנם הצגנו לכם את כל מה שצריך לדעת על לימודי נדלן, תנאי קבלה ועוד. אבל מה לומדים? בקורס נדל”ן לאנשי נדל”ן תוכלו ללמוד על מיסוי מקרקעין – מס שבח, מס רכישה, היטלי השבחה ועוד, כל מה שקשור לתכנון ובנייה: (שני קורסים) תכנון קרקעות, הקצאת שטחים, דרישות איכות הסביבה, צפיפות דיור ותחבורה ציבורית, ועוד. בקורס דינים תלמדו את חוק התכנון הבנייה על הסתעפויותיו, הליך הבוררות חוק המכר בנוסף לחוקים נוספים: חוק המים, חוק הנפט וחוק העתיקות ועוד. בנוסף תלמדו מבוא לתורת השמאות – כל מה שצריך שמאי מקרקעין לדעת.

במה שונים לימודי נדל”ן באפיק מבמסגרות אחרות?

אחרי שלמדנו קצת על לימודי נדלן, תנאי קבלה והחומר הנלמד, מה בעצם שונה בלימודי נדל”ן באפיק מבמקומות אחרים? הרבה פעמים כשאנשים מחפשים לימודי נדל”ן הם מגיעים ללימודים ספציפיים, כמו תיווך נדל”ן, יזמות נדל”ן או השקעות נדל”ן. באפיק אנחנו מאמינים שאפשר ללמוד את לימודי היסוד בתחום ובכך לתת הכשרה מקיפה לכל אנשי המקצוע ולכל מי שמתעניין בתחום, לאו דווקא רק למתווכים, רק ליזמים או רק לעורכי דין.

מה אפשר לעשות לאחר לימודי הנדל”ן?

עולה השאלה מה אפשר לעשות לאחר לימודי הנדל”ן. הרבה בזה תלוי בכם ובמטרות שלכם. מי שכבר עוסק בתחום יכול לתת שירות נוסף ללקוחותיו ובצדו הכנסות נוספות. מי שאלו לימודיו הראשונים בתחום יוכל להשתלב כשכיר בתחום או כיועץ בתחום הנדל”ן על ענפיו השונים.

ניתן גם להשלים למסלול המלא של לימודי שמאות מקרקעין. אך נציין כי אומנם אין תנאי קבלה כדי להתקבל למסלול שמאות מקרקעין, אך כדי להיות מוסמך כשמאי מקרקעין יש לקבל תואר ראשון. ניתן לסיים את התואר ולהשלים את הקורסים החסרים ללימודי שמאות מקרקעין.

מחיר לימודי נדל”ן

לימודי נדלן ללא תנאי קבלה עולים אצלנו 599 שקל בחודש ל-12 חודשים ואתם נהנים מתקופת מנוי ל-12 חודשים, מגישה מלאה לחמשת קורסי היסוד הקריטיים ביותר של לימודי נדל”ן, מקבוצת לימודי נדל”ן, מליווי מלא, מבניית תוכנית לימודים ומגישה לכל חומרי הלימוד.

איך מתחילים ללמוד לימודי נדלן ללא תנאי קבלה?

אז אם אין בלימודי נדלן תנאי קבלה איך מתחילים ללמוד? לא יכול להיות יותר פשוט מזה. אתם גוללים מטה להרשמה, מזינים את הפרטים ומתחילים מיד ללמוד. אם יש עדיין שאלות, אתם כמובן מוזמנים להשאיר לנו פרטים. אם יש עדיין יש לכם שאלות, כתבו לנו ונחזור בהקדם. בהצלחה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

אסי אבני על רקע בניניים. כיתוב: שמאות מקרקעין והתחדשות עירונית

מה הקשר בין שמאות מקרקעין וחדשנות עירונית, איך שמאי המקרקעין מעריך את הכדאיות הכלכלית ועוד – ראיון עם יו”ר ועדת הצעירים של לשכת שמאי המקרקעין

אחד התחומים המניבים ביותר בתחום שמאות המקרקעין והנדל”ן הוא התחדשות עירונית. מה משמעות התחום הזה? למה הוא כל כך חשוב? איך מעריכים פרויקטים של התחדשות עירונית? ומה עושים כשיש מחלוקות? אסי אבני עם כל התשובות

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות