מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

“מגייסים עובדים”: מהפכת הקריפטו מגיעה לשוק העבודה

חליפה עם עניבה ללא טקסט.

אם עד היום הכרתם את  המטבעות הדיגיטליים רק מהכותרות המפוצצות של עיתוני הכלכלה, כדאי שתתחילו להתרגל אליהם גם בשוק העבודה.  עפ”י סקר של  משרד  רואי החשבון הגדול בעולם, דלוייט,  קצב אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין שובר שיאים בקרב החברות הגדולות  בכל העולם.

הנתונים המדהימים שהציגה דלוייט מעידים על זינוק שכמותו לא נראה מאז חדירת ההייטק לחיינו. צוות המשרד סקר 1,386 בכירים בחברות גלובליות עם  הכנסה שנתית של 100 מיליון דולר לפחות בישראל, גרמניה, קנדה,  ארה”ב, סין ואחרות. אחת השאלות המרתקות ביותר שנשאלו הבכירים היתה “האם אתם מגייסים עובדים בתעשיית הבלוקצ’יין בימים אלה?”… ואם לא, “האם אתם מתכוונים לגייס בשנה הקרובה?”

מסתבר כי רוב החברות הגדולות בכל מגזרי הכלכלה מגייסות בימים אלה או מתכוונות לגייס בשנה הקרובה, והקצב רק הולך וגובר:

דלויט2

שם ומייל פה ונשלח לך מיני קורס ופרטים, מתאים?

השקעות של מיליוני דולרים 

גיוס עובדים הוא חלק חשוב במשוואה הכללית, אבל רק השלב הראשון. אחת השאלות המעניינות ביותר שנבדקו נגעה להשקעות המתוכננות בשנים הקרובות. מסתבר שחוץ מענפי הקמעונאות, כל החברות השקיעו  או מתכוונות להשקיע לפחות  5 מיליון דולר בתחום הבלוקצ’יין.

אותם בכירים גם נשאלו “מה לדעתכם תהיה חשיבות הבלוקצ’יין בארגון שלכם בשנים הקרובות”  ולמעלה מ-50% מהם ענו “חשיבות מכרעת” (כלומר, בין 5 הנושאים החשובים בארגון  מבחינת סדר העדיפויות).

בלוקצ’יין בישראל

גם תעשיית הבלוקצ’יין בישראל צומחת בקצב גבוה, אך בניגוד למקומות אחרים יש לה הרבה יותר לאן להתרחב כי היא מתחילה בפיגור ניכר. לפי המחקר נמצאת ישראל בתת-ייצוג שהולך ומתמלא במעסיקים. כפי שניתן לראות בקישור, מקומה של ישראל בהשוואה למדינות המובילות בעולם בתחום הבלוקצ’יין עדיין קטן.

ממש כמו בתחומים אחרים, החשיפה של ישראל לתחום נמצאת בראשית דרכה, אך לא לאורך זמן. אם לשפוט מניסיון העבר, השוק הישראלי צפוי להדביק את הפער ממדינות המערב מהר משאנו חושבים. הזמן להיכנס לתחום הוא ממש עכשיורוצים להיכנס לתחום הבלוקצ’יין?  קליק כאן ותירשמו למסלול >>

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

שיתוף

פוסטים נוספים

לחיצת יד וכניסה לבית. כיתוב: קורס יועץ משכנתאות

קורס יועץ משכנתאות

מהו קורס יועץ משכנתאות? למי הוא מתאים? במה אפשר לעסוק לאחריו? מה זמן הקורס וכמה מרוויחים?

ידיים על מחשב. כיתוב: ארנקים דיגיטליים

ארנקים דיגיטליים

אילו ארנקים דיגיטליים יש? מה ההבדל בין ארנקים חמים לקרים? ואיזו חברה מומלצת?

מטבעות דיגיטליים בשבבים. כיתוב: מאפייני מטבעות דיגיטליים

מאפייני מטבעות דיגיטליים

מהם מאפייני המטבעות הדיגיטליים? מה ההבדל בין ביטקוין למטבעות הדיגיטליים האחרים? ומה היתרונות והחסרונות של אנונימיות?

הסרטונים האחרונים

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות