מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מדריך להשקעה במניות למתלבט

המדריך למתלבט להשקיע במניות

מתלבטים אם להשקיע במניות? הנה כמה סיבות למה כדאי להשקיע בהן

עד לפני מספר שנים, המסחר בבורסה היה מורכב ופחות נגיש לכל אחד. אלא שכמו בהמון תחומים אחרים, המהפכה הדיגיטלית הפכה את המסחר בבורסה לזמין יותר עבור כל אחד. לכן הכנו עבורכם מדריך להשקעה במניות למתלבטים. 

כיום הבורסה היא למעשה מחשב אחד, שבו מוזנים כל הנתונים של כל החברות הנסחרות בשוק והמסחר כולו מתבצע כיום בצורה דיגיטלית לחלוטין.

 

הנתונים במדריך זה מספקים מידע חלקי. מיד רב יותר תמצאו בקורס שוק ההון.

כסף עושה כסף!

חלק ממה שתלמדו במדריך להשקעה במניות הוא שכל אדם שקצת חסך במהלך חייו באופן מידי חושב על סגירת הכסף בתוכנית חיסכון כלשהי או קניית דירה. בשני המקרים ההשקעה היא חכמה, אך לא מספיק. למה שלא תיתנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם? הפקדת הכסף בתוכנית חיסכון היא בעלת תשואה שנתית נמוכה מאוד, וכמו כן קניית נכס לא תמיד יכולה להניב תשואה כלשהי. שוק המניות יכול להניב תשואה גבוהה הן בטווח המידי וכמובן השקעה בעלת הכנסה לטווח הרחוק.

הכנסה מהון שווה בדיוק להכנסה מעבודה

מדריך להשקעה במניות מלמד גם שרבים האנשים שמחפשים הכנסה נוספת שתוציא אותם מהלחץ הכלכלי שאותו רובנו מכירים, אך לא תמיד יש באפשרותנו היכולת לעבוד בשתי עבודות. ואם להיות כנים, לא תמיד אנו מעוניינים באפשרות הזאת. השקעה בשוק המניות היא אופציה טובה לאפשרות הכנסה נוספת, אשר יכולה להניב רווח כלכלי גבוה במינימום השקעה. כל מה שאתם צריכים הוא מחשב, קצת זמן פנוי ורצון. הבורסה היא כלי לצבירת הון ולהגעה לעצמאות כלכלית. קל היום יותר מאי פעם להשקיע בזול, ולהרכיב תיק השקעות שיגרום לכסף שלכם לעבוד קשה ולגייס לטובתכם את הרווחים.

לכל ירידה יש עלייה

למרות זאת הרבה פעמים אנו שומעים הסתייגויות מהשקעה בשוק המניות בשל העובדה כי “המנייה יורדת”. משפט כמו זה לא צריך להטריד אתכם. בגרף כמו בגרף התנודות הן למעלה ולמטה. המון גורמים משפיעים על תנודות מנייה ולכן אם היא כיום “סובלת” מירידה, אין כל ספק כי העלייה אינה רחוקה מלהגיע ולהפוך את ההשקעה להשקעה טובה לטווח ארוך. גם אם היום יש ירידה במנייה מסוימת היא תמיד תעלה חזרה ובכך תאפשר למשקיע להחזיר את ההשקעה שלו.

אמריקה זה כאן

לא רק  מניות ישראליות עומדות בפני המשקיע, אלא גם  אלו המוצעות למסחר בשוק האמריקאי והעולמי בכלל.

השוק האמריקאי תמיד בצמיחה והוא מהווה חלק גדול משוק המניות. שוק המניות האמריקאי פותח בפני המשקיע עולם רחב של אפשרויות מסחר. השוק האמריקאי הוא בעל נפח מסחר גדול מאוד בשל העובדה כי הוא מרוכז ע”י מספר בורסות פעילות וגדולות מה שמגדיל את אופציות המסחר.

איך מתחילים להשקיע

הצגנו בפניכם את הבסיס של המדריך להשקעה במניות. אבל יש כמה דברים שתצטרכו לדעת קודם, להכיר תוכנות מסחר בבורסה, להכיר את המניות החשובות. אם תירשמו לקורס תכירו גם את פקודות המסחר החשובות, בהן קנה, מכור והחזק. אלו הפקודות שכל משקיע חייב להכיר.

בנוסף אפשר לקבוע אוטומציות, כלומר כשמחיר מניה מגיע לסף מסוים לדרוש למכור או לקנות אותה.

חברי הבורסה

כמו כן כדאי לדעת שנכון להיום אפשר להשקיע במניות רק אצל חברי בורסה, כלומר בנקים או בתי השקעות. היום אפשר את כל ההשקעה לבצע דרך האתרים של הבנקים או של בתי ההשקעות לאחר רישום ואימות הפרטים.

באנר ללימודי שוק ההון: מדריך להשקעה במניות

כמה צריך להשקיע במניות

מדריך להשקעה במניות זה עדיין לא הציג את השאלה החשובה ביותר: כמה להשקיע במניות. אנחנו ממליצים להתחיל בסכום קטן. בקורסים שלנו אנחנו אפילו  דואגים לסימולציות, כך שתוכלו לדעת בדיוק מה הכסף שלכם היה עושה. עם זאת, בשוק ההון, כמו בשוק ההון, כדאי לראות תשואות גבוהות צריך להשקיע סכומים גבוהים.

שאלה נוספת היא מה המטרה שלכם. אם אתם צריכים את הכסף בתקופה הקרובה עדיף לא להשקיע סכומים גדולים מדי וכן להשקיע באפיקים סולידיים יותר. עם זאת, אם אתם מתכננים לטווח ארוך כדאי להשקיע בסכומים גבוהים יותר ובעלי סיכון גבוה יותר, כיוון שבסופו של דבר שוק ההון מאזן את עצמו. וזוהי רק ההתחלה. למידע נוסף היכנסו לקישור הבא:

 

לימודי השקעות בשוק ההון ע”י מיטב המומחים

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות