מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קבלת פנקס שמאי מקרקעין יוצאת לדרך

בקרוב יחל טקס חלוקת טקס חלוקת תעודות על רישום בפנקס שמאי מקרקעין. מה זה בדיוק?

ב-1 במרץ 2022 יחול טקס חלוקת תעודת על רישום בפנקס שמאי מקרקעין. הטקס ייערך במרכז הקונגרסים הבינלאומי בבנייני האומה בירושלים. הטקס מיועד למי שנרשם בפנקס שמאי מקרקעין מ-1 בספטמבר 2019 עד 31 בינואר 2022. מועצת שמאי המקרקעין של משרד המשפטים תשלח את הפרטים למועמדים בהמשך השנה, ואנחנו שמחים ומתרגשים לראות שם גם את הבוגרים שלנו.

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות מקרקעין

מה זה פנקס שמאי מקרקעין

מי שרוצה להירשם בפנקס שמאי המקרקעין יוכל לעשות זאת בתנאי שהוא בעל תואר אקדמי, עמד בבחינות המסכמות בהצלחה והשלים תקופת התמחות. לאחר ההתמחות ניתן להירשם בפנקס ולקבל רישיון.

אין צורך בשליחת מסמכים. מי שעומד בתנאים יקבל לכתובת הדוא”ל הפניה לתשלום אגרה כדי להירשם בפנקס. ניתן לשלם את האגרה בבנק הדואר או באופן מקוון.

מאחלים לבוגרינו וכל שמאי המקרקעין החדשים בהצלחה

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות