מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס בורסה – לא מה שהכרתם

מקלידים במחשב עם כוס קפה. נושא: קורס בורסה

מהי הבורסה ומהו קורס מסחר בבורסה? מהם לימודי בורסה, מה לומדים בהם,  ואיך מצליחים בהם? כל השאלות והתשובות על לימודי בורסה באפיק אונליין

הבורסה היא פלטפורמת מסחר בניירות ערך כדוגמת מניות ואיגרות חוב ומשמשת כמתווכת בין הקונים והמוכרים.  על כך לומדים  בקורס בורסה או בקורס שוק ההון. כל בורסה היא אוסף של ניירות ערך הנסחרים בה, וגופים אשר מעוניינים להציע את ניירותיהם באמצעותה. ישנן מדינות בעלות מספר בורסות אשר מתחרות על לקוחותיהן,

לעומתן בישראל קיימת בורסה אחת, הבורסה לניירות ערך תל אביב ובה רשומים כ-600 ניירות ערך למסחר.

קורס בורסה

לימודי בורסה  או קורס בורסה הם הצוהר ללימודי שוק ההון בכלל ובורסה בפרט. בעזרת שיטת הלימוד הייחודית של מכללת אפיק הקורס יקנה לכם מידע רחב על שלבי המסחר, שיטות המסחר, פקודת המסחר של קנייה ומכירה. תבינו איך מעמדו של כל שותף בחברה מתחזק כאשר יש בידיו יותר מניות. למשל השותף עם שיעור המניות הרב ביותר הוא “בעל השליטה”.  זה לא אומר שבלימודי בורסה של אפיק תהיו  מיד או בכלל בעלי שליטה אבל בהחלט תהיו שותפים בבעלות על חברות, ממניה אחת ועד סכומים גבוהים הרבה יותר.

מקלידים במחשב עם כוס קפה. נושא: קורס בורסה

הרעיון מאחורי קורס בורסה הוא לעזור לסוחרים בבורסה להבין יותר את עולם הבורסה. כך הם יוכלו להרוויח יותר ולכן  קורס מסחר בבורסה מאפשר חיבור לזירות המסחר בזמן אמת ומאפשר את הבנת הדינאמיות של הבורסה לעומק.

הדבר החשוב ביותר שלומדים בקורס בורסה, וזו אומנות של ממש, הוא לדעת מתי למכור ומתי לקנות. בקורס הבורסה נלמד לזהות את המניות לפני שהן פורצות, כשרוב הציבור עדיין לא מודע לערכן האמיתי ומתי למכור לאחר שהניבו את התשואה שאנחנו צריכים ובעיקר לפני שערך המניות יורד. בנוסף נלמד לזהות הטיות לא רציונליות במסחר בבורסה 

למי מיועדים לימודי בורסה

לשאלה למי מיועד קורס בורסה יש תשובה ארוכה ותשובה קצרה. התשובה הקצרה היא לכולם. התשובה הארוכה היא לכל מי שמעוניין להגדיל את ההכנסות שלו,, שרוצה להיות שותף פעיל בהבנה כיצד גופים רבים ב ובהם בתי השקעות, קרנות פנסיה וחברות ביטוח – ששולטות בכסף שלנו.  וכך למעשה להיות אדון לכסף שלו.

למי לימודי בורסה לא מיועדים?

בראש ובראשונה הקורס לא מיועד למי שרוצה לעשות כסף מהיר בלי מאמץ. אנחנו מבינים שיש כמה גורמים המבטיחים הכנסה פסיבית בלי מאמץ. אבל חוק ראשון בשוק ההון הוא שכדי להבטיח תשואה צריך או הרבה כסף או הרבה זמן. אם אתם חולמים לעשות כסף ומוכנים ללמוד, קורס בורסה הוא בדיוק הקורס בשבילכם.

מהי תוכנית הלימוד בקורס בורסה?

אורכו של קורס בורסה וקורס שוק ההון הוא כארבעה חודשים.

החלק הראשון בלימודי בורסה הינו השלב התיאורטי ומטרתו היא יישור קו עם הבסיס בעולם הבורסה.

החלק השני של לימודי מסחר בבורסה הינו השלב המעשי של הקורס ובחלק זה אנו מלמדים את הסטודנטים איך להפוך את הידע לכסף בשווקים הפיננסיים על ידי עבודה בפועל של ניתוח טכני,  שיטה לניתוח מגמות של ערכי נכסים פיננסיים הנסחרים במסחר פומבי, דוגמת מניות, סחורות ומט”ח. 

האם יש חדרי תרגול בקורס בורסה?

בהחלט כן. חדר התרגול בקורס בורסה של מכללת אפיק מאויש על ידי אנליסטים של המכללה אשר מבצעים ניתוח טכני של החומר הנלמד בכיתה. כלומר בלימודי בורסה אתם יכולים ללמוד באמצעות סימולציה מה היה הכסף שלכם היה עושה אם באמת הייתם משקיעים בו אבל לי להיפרד מהכסף שלכם. 

בלימודי בורסה תוכלו ליהנות משירות עדכונים, לקבל מידע על הנעשה בשוק ההון, מגמות של מניות, מדדים וכן הלאה..

למה לימודי מסחר בבורסה במכללת אפיק?

רק במכללת אפיק מבטיחים לך ליווי מקצועי, אישי ומלא גם לאחר סיום הקורס. מלבד איכויות הקורס והליווי האישי באפיק אנחנו מספקים לך שיעורי אונליין שבהם לא צריך לצאת מהבית, לעמוד בפקקים ואפשר לתרגל סימולציות כאילו אתם ברוקרים בכל מקום בעולם. קורס הבורסה והסימולציות יקנו לך ביטחון לצאת לדרך ולהשקיע בכספים שלך ולהרוויח אם תלמדו את סודות ההשקעה של לימודי בורסה באפיק אונליין.

בנוסף לימודי האונליין חוסכים לף כסף רב, כי החלטנו שאנחנו חוסכים בלימודי האונליין עלויות, וההפרש מתגלגל לטובת הלקוח.

אם אתם מתים לדעת איך לעשות כסף בצורה חכמה, אתם מוזמנים ללימודי שוק ההון של אפיק שבהם תוכלו להתחיל להרוויח. אפשר גם להירשם פה בטופס.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות