מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס פיננסים – יודעים לקרוא את המספרים בדרך להצלחה..

קורס פיננסים – יודעים לקרוא את המספרים בדרך להצלחה..

קורס פיננסים של אפיק מציע לכם את כל הידע שאתם צריכים כדי להצליח בשוק ההון, בנדל”ן ובעסקים

מכללת אפיק מציעה למתעניינים קורס פיננסים מקיף שכולל את כל הידע התיאורטי והמעשי בדרך להצלחה עסקית. בסיום הקורס המומחים של אפיק פיננסים ילוו את הבוגר בעסקאותיו הראשונות.

בהרחבה נציין שקורס הפיננסים של אפיק כולל ידע בתחומים רחבים שמעניינים את המשקיעים: שוק ההון, נדל”ן, מט”ח ובנוסף קיים גם  קורס קריפטו.

שם ומייל פה ונשלח לך מיני קורס ופרטים, מתאים?​

קורס פיננסים – שוק ההון

לימודי שוק ההון מהווים את הדרך הטובה ביותר לפתוח דלת “תעסוקתית” לעולם הפיננסי. רוב האנשים מעוניינים לפצח את אותה נוסחה שתוביל אותם לרמת חיים גבוהה ועושר פיננסי.

כדי לפצח את הנוסחה יש להכיר את עולם הכספים, וקורס לימודי שוק ההון הוא הבסיס הנכון לכך. מטרת הקורס היא להעשיר את הידע של הסטודנטים ולפתוח להם את הדלת למקצוע מבוקש בשוק ההון.

קורס שוק ההון למתחילים מתאים לכל אדם שמעוניין בידע הבסיסי שכולל חוקים, שיטות וכלים שונים הקשורים אל שוק ההון. בסיום קורס זה הסטודנטים יוכלו להחליט אם הם מעוניינים להמשיך הלאה ולבנות את הקריירה שלהם בתחום המסחר המקצועי בשוק ההון. דרך נוספת להיכנס לעולם הפיננסים וההשקעות היא בעזרת קורס נדל”ן אשר פותר צוהר לעולם שלם ומרתק של השקעות בנדל”ן בארץ ובחו”ל.

השיטה המיוחדת והנושאים – מכללת אפיק

שיטת הלימוד הייחודית של מכללת אפיק פיננסים הינה שיטה משולבת בה הנושאים נלמדים באופן תיאורטי וכן באופן מעשי וזאת על ידי מסחר בזמן אמת שבו הסטודנטים משתמשים בכסף ווירטואלי. בנוסף, ניתן ליווי אישי אחד על אחד על ידי המומחים של אפיק פיננסים וכלי עזר שונים באמצעות סרטונים אונליין.

בין הנושאים הנלמדים בקורס פיננסים ניתן למצוא מושגים בשוק ההון , סוגים שונים של אפיקי השקעה, שיטות מסחר, מסחר במניות, מסחר באופציות, מניה והגורמים המשפיעים עליה, היצע וביקוש, ניהול סיכונים ועוד. יש אפשרות להירשם אל קורס שוק ההון למתחילים שיספק לכם את הבסיס החשוב ביותר לעולם הבורסה ולהמשיך הלאה אל קורס שוק ההון שבו תלמדו נושאים נוספים באופן מקיף יותר. למידע נוסף על קורס שוק ההון אצלנו במכללה.

מט”ח – קורס מטבע חוץ

מט”ח הוא חלק בלתי נפרד משוק ההון ובקורס מט”ח המוצע באפיק פיננסים תוכלו ללמוד באופן מעמיק את כל הקשור אל מסחר במטבע חוץ. קורס מט”ח הוא קורס בסיס חיוני ללימודי שוק ההון.

העברת הקורס נעשית על ידי מומחים בתחום שממחישים לסטודנטים את החשיבות של המט”ח, את הפוטנציאל הגדול הגלום במסחר במט”ח ואת אופני המסחר השונים. נושאים נוספים שנלמדים במהלך הקורס הינם ניהול הון עצמי, מינוף, גידור של סיכונים, מסחר באופציות, הבנת מערכת המסחר ועוד. אין צורך בידע קודם ובסיום הקורס ניתן לעבוד במקומות רבים, כמו למשל בבנקים, חברות ביטוח, בבורסה ועוד.

קורס פיננסי אונליין

הייחוד של מכללת אפיק הן בקורס הפיננסים והן בשאר הקורסים היא שהיא משקיעה בקורסים דיגיטליים.

כיום רוב ההשקעות נעשות מהמחשבים, בבתים, בבנקים, בבתי ההשקעות או במשרדים. הימים שבהם ראינו ברוקרים צועקים בזירת המסחר נעלמו מן העולם, ובמקומם הגיעו פקודות המסחר.  לכן אנחנו מאמינים שהקורסים צריכים להיראות בדיוק כמו מסחר בזמן אמת. כפי שאין צורך לצאת מהבית בשביל מסחר בבורסה, כך אין צורך לצאת מהבית כדי ללמוד קורס פיננסים. כל הסרטונים מוכנים עבורכם שלב אחר שלב והמחירים בהתאם, כלומר החיסכון שחסכנו בכיתות, במרצים, בתחזוקה ועוד מתגלגל ללקוח, שזה אתם.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

בורסה – מתחילים להרוויח..

הבורסה מתווכת בין קונים לבין מוכרים בכל הקשור אל מסחר בניירות ערך. בישראל יש בורסה אחת ובעולם יש גם מדינות להן יש יותר מבורסה אחת. קורס בורסה יקנה לסטודנטים את כל המידע הדרוש על מנת להתחיל ולסחור בבורסה.

חלק מהנושאים הנלמדים בקורס פיננסים בכל הקשור אל הבורסה הוא שלבי המסחר, שלבי קנייה ומכירה, תפקידן של המניות, הכל אודות בעלי שליטה ועוד. אורך קורס שוק ההון שכולל גם את כל הקשור אל הבורסה הינו 4 חודשים.

לסיכום, קורס פיננסים מכיל את כל אותם נושאים הקשורים אל שוק ההון. אותם נושאים שיאפשרו לכם להתחיל לעבוד ולסחור בשוק ההון ובתחום הפיננסים ולהתחיל להרוויח את אותם הסכומים עליהם תמיד חלמתם.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות