עצמאות כלכלית היא לא חלום

עצמאות כלכלית היא לא חלום

קורס יזמות עסקית הוא התשובה להגשמת החלום

החלום לפריצה הגדולה, זאת שתעשה אותנו עשירים או לפחות תכסה את המשכנתא קיים אצל כולנו, אבל השאלה היא איך עושים את זה?

על פי נתונים כ90% מהעסקים נסגרים לאחר חמש שנים מיום פתיחתם, אין זה אומר כי צריך לוותר על החלום אלא כי חשוב ללמוד איך לעשות להגשים את החלום בדרך הנכונה, יעילה וחסכנית. במקום לבזבז זמן וכסף על ניסיונות, יש דרך קצרה להתחיל את דרככם העסקים עם יסודות חזקים.

הפחד מהימור על הבלתי נודע הוא מובן וידוע כי הימור על כל הקופה כרוך בסיכונים של רווח בגדול או הפסד עצום. תחום זה מצריך למידה מאפס.

בין אם אתם משועממים מהעבודה השגרתית, חולמים להפוך לעצמאיים או אפילו אם קמתם עם רעיון שיכול להביא שינוי גדול אבל פשוט תקועים כי לא יודעים איך לעשות את זה בפועל.

מהו בעצם קורס יזמות עסקית?

קורס יזמות עסקית נועד לסייע לתהליך הקמתו וניהולו של עסק חדש או של תחום פעילות חדש בעסק קיים. קורס זה מספק את הכלים להבנת כלל הפעולות הנדרשות לצורך זה. 

זהו בעצם קורס ניהול ומזורז, אשר מעניק ארגז כלים שיעזור לכם לממש את עצמכם ואת שאיפותיכם הכלכליות. הקורס יסייע לכם להבין את התנהלות השוק בענף הספציפי שלכם ובכלל

*איך מתחילים את הקמת העסק

*איך מנתחים את כדאיות הקמת העסק

*גיבוש רעיון

*פתיחה ועיצוב

*התמודדות מול מתחרים ושימור לקוחות

*ניהול מוצר

*ניהול כספים וספרי חשבונות

*התמודדות מול מוסדות ממשלתיים כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע”מ ובנקים.

האם קורס יזמות עסקית הוא רק לעצמאיים?

התשובה היא בהחלט לא. קורס יזמות עסקית מעניק כלים להרחבת האופקים והידע בתחום בו אתם עובדים. הקורס יאפשר לכם להבין את מקום העבודה בו אתם נמצאים בהיבטים העסקיים שלו ובכך לאפשר את התקדמותכם למעלה בסולם הדרגים.

כל מנהל מתחיל למטה, אבל מנהל טוב הוא כזה שיודע לתת מענה בשלל תחומים ומכיר את העסק על בוריו ואיך מתנהל עסק.

אז למה ספרים בנושא אינם מספיקים?

ספרים בהחלט יכולים לתת הסבר, אך אינם יכולים לתת מענה בשעת הצורך כאשר עולה שאלה. בעת קורס יזמות עסקית אתם מקבלים ליווי צמוד ולכן חשוב ללמוד מבעלי ניסיון מעולם היזמות ולהבין מהם איך לבנות תוכנית עסקית וללכת איתה צעד אחר צעד בבטחה.

המטרה של קורס זה היא הגדלת העסק.

בקורס יזמות עסקית רוכשים ידע גם בתחום העסקת עובדים ודיני עבודה.

על מנת להוציא דברים מן החלום אל הפועל, כל אחד צריך את הכלים בנושא היזמות העסקית על מנת לממש אותו כהלכה.

יותר מכך, גם מי שכבר מנהל עסק עצמאי יוכל להיעזר בלימודים אלו על מנת לשפר ולשכלל את האמצעים ולהכיר כלים תפעוליים וחדשים שיעזרו לעסק להמריא ולהפיק תשואה גבוהה יותר.

שיתוף

פוסטים נוספים

הצצה לשיעורים שלנו

הצצה לשיעורים שלנו

הי, אפשר להציץ פה על חלק מהשיעורים שלנו. האמת, הסרטון הזה טיפל’ה ישן, אנחנו עובדים על סרטון חדש 🙂 בסרטון הזה רואים קצרצרים מהשיעורים, אבל

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

שלחו לנו הודעה

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות