מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

ללמוד איך לנהל תיק השקעות עצמאי

ללמוד איך לנהל תיק השקעות עצמאי

אבל יש אנשים שהבינו שכדי להרוויח ובגדול, לא חייבים לעבוד בשביל הכסף, אלא עדיף לתת לכסף לעבוד עבורכם. כשמדובר בניהול תיק השקעות עצמאי, המשוואה הפוכה. לא עוד מאמץ גדול עבור כסף קטן, אלא בדיוק להיפך – קצת לימודים, קצת ידע, קצת הכשרה ומכאן הדרך להכפיל ולשלש את הכסף קצרה מאי פעם. אז אם גם אתם מתקשים לקרוא את מדורי הכלכלה וגם לכם נמאס מתלוש שכר שלא משקף את ההשקעה שלכם מדי יום, הישארו ותגלו איך עושים את זה מהר ובגדול.

ניהול תיק השקעות עצמאי – מה צריך כדי להצליח?

לפני שנתאהב בפנטזיות, בואו לרגע נשקע במציאות: ניהול תיק השקעות אינו עניין נטול סיכונים. אם היה כזה, כולם היו עושים זאת, לא היו צריכים יועצי השקעות והיו יותר אנשים עשירים מעניים. בתחום הזה, ידע לא שווה כוח. הוא שווה כסף. והמשוואה הולכת גם לכיוון הנגדי – אם תיכנסו להרפתקה בלי שאתם “שוחים” בחומר ומבינים את מאפייני התחום, אתם עלולים להפסיד כסף לאורך זמן. נוסיף ונאמר שמעבר ללימודים, ההכשרה, הטכניקות הנרכשות וכדומה, ישנן תכונות אופי, חלקן מולדות, אחרות ניתנות לשיפור, שעשויות לשפר את סיכויי ההצלחה של כל אדם, או לגרוע מהן. רובן ככולן באות מתחום האינטואיציה, זיהוי הזדמנויות, קבלת החלטות, ראיה לטווח ארוך, ראיה מרחבית, החלטיות וכו’. מכללת אפיק , המובילה בתחום לימודי יזמות עסקית , שוק ההון ונדל”ן מציעה גם לכם לרכוש את אותו ידע באמצעות הרשמה לקורס שוק ההון.

לימודי תיק השקעות – מידע חשוב

אז אם אתם עדיין מעוניינים ללמוד איך לנהל תיק השקעות עצמאי, נגלה לכם שקורס לימוד ניהול תיק השקעות נמשך מספר חודשים וכולל נושאי לימוד מרתקים ומגוונים, אשר יסייעו לכם גם בהבנה הבסיסית של העולם הכלכלי העולמי, כולל מפגשים יום יומיים (עם מנהל הבנק, יועץ המשכנתאות וכדומה). למרות זאת, לב הלימוד הוא, כאמור, תיק ההשקעות, אשר לגביו תלמדו על חלוקה נכונה, זיהוי הזדמנויות, מתי להיכנס – מתי לסגת, מגמות קבועות ומשתנות בשוק, השפעות עולמיות על תיק השוק בישראל ועוד. בסופו של דבר, תוכלו לקחת את החסכונות שצברתם ולהשקיע אותם באופן חכם ונכון, בלי צורך ביועץ השקעות שכפי שבטח ניחשתם, לא עובד בחינם. את הכסף שלכם רק אתם יכולים לנהל כמו שצריך!

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

ניהול תיק השקעות עצמאי – עצמאות כלכלית חדשה. בהצלחה!

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות