מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קווים לדמותו של שוק ההון בישראל

קווים לדמותו של שוק ההון בישראל

שוק ההון – מידע כללי

למעוטי הידע בתחום הפיננסי נספר ששוק ההון אותו נהוג לכנות גם בשם ‘שוק ניירות ערך’ הינו זירה כלכלית הנחלקת לשוק המניות ולשוק אגרות החוב, ואשר תפקידה העיקרי הינו גיוס ההון מהציבור לחברות פרטיות וממשלתיות לפרקי זמן שונים. לב שוק ההון נמצא בבורסה לניירות ערך, אך פעילות ענפה מתקיימת גם בתחומים שמחוצה לה. שוק ההון נולד על מנת להפגיש בין אלו הזקוקים למימון לשם פיתוח (יזמים, חברות וכדומה) לבין אלו המעוניינים להשקיע את הונם על מנת לייצר רווחים. פעולה דואלית זו מניעה את גלגלי השוק ויוצרת חידושים, פיתוחים ותנועה כלכלית מתמדת אשר מדינה לא יכולה להתקיים לאורך זמן בלעדיה.

עכשיו, כאשר אתם מבינים מעט יותר מה רוצים מכם במדורי הכלכלה, מגיעה השאלה המתבקשת – למה זה בכלל צריך לעניין אתכם? במה שוק ההון נוגע בכם? אז קודם כל, חשוב שתדעו שאתם חלק מהשוק הזה בין אם תרצו ובין אם לא. כספים רבים שלכם, המושקעים בבנקים ובתכניות חיסכון, ביטוח, פנסיה וכו’, מושקעים על ידי המדינה בשוק ההון בכל עת. אבל זה החלק הפחות חשוב. מה שיותר מעניין בסיפור הזה הוא היכולת של כל אחד ואחד מכם, בעזרת מעט ידע והבנה, למנף את שוק ההון לטובת כספו האישי. במילים אחרות – השקעה חכמה ולא “עיוורת” בשוק ההון יכולה להניב לכם רווחים מרשימים בטווח הקצר והארוך.

קורס לימוד שוק ההון – המהפכה מתחילה

אז נכון, רבים מכם שמעו על אדם שהשקיע את כספו בבורסה או בשוק ההון ואיבד חלקים נכבדים מתוכו ואילו אחרים שמעו על אותו אדם שהרוויח במזל. אבל לא לזה אנחנו מתכוונים. כי להשקיע בשוק ההון בלי לצבור ידע לפני כן, זה שקול ערך להימור בלוטו. אבל באמצעות לימוד מקיף של מגמות השוק, מאפייניו, ההיסטוריה שלו והעתיד הצפוי לו, ההשקעה הופכת למחושבת הרבה יותר ופחותת סיכונים. מכללת אפיק, מכללה מובילה בישראל ללימודי שוק ההון מציעה גם לכם להירשם לקורס בתחום שוק ההון ולהתחיל להשקיע כספים בחכמה!

באנר הפניה

מכללת אפיק, מכללה בעלת מוניטין יוקרתי בתחום לימודי שוק ההון מציעה קורס בן מספר חודשים המעניק תמונה רחבה ומפורטת של קווים לדמותו של שוק ההון בישראל, קורסי זה יעניק לכם את כל הכלים הנדרשים להשקעה חכמה. כי אין עוד קורס הכשרתי – לימודי שמלמד אתכם איך להפוך 10,000 ₪ ל-30,000 בזמן קצר. הצטרפו לאלפים שכבר שינו את החיים ונותנים לכסף לעבוד עבורם. שוק ההון בישראל – כאן מגדלים רווחים. בהצלחה!

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות