מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מסחר בבורסה האמריקאית או הישראלית?

מסחר בשוק ההון האמריקאי או הישראלי?

רבים מתלבטים האם להתחיל ולסחור בבורסה האמריקאית או בשוק ההון הישראלי. במאמר זה נגולל בפניכם את כל היתרונות של מסחר בבורסה האמריקאית לעומת היתרונות והחסרונות של מסחר בשוק הישראלי כדי שתוכלו להגיע אל ההחלטה הנכונה.

מסחר בבורסה הישראלית

שוק ההון הישראלי או במילים אחרות, ‘הבורסה בישראל’, הוא אותה זירת מסחר שעיקרה מפגש בין חברות שזקוקות להון ואנשים שמעוניינים להשקיע הון בחברות אלו ואחרות. נכון להיום ניתן לסחור בשוק ההון הישראלי מהבית או מכל מקום שבו יש חיבור אינטרנט וזאת באמצעות מערכת מסחר ממוחשבת.

המסחר בשוק ההון הישראלי הוא של קרנות סל, מניות, אגרות חוב, אופציות ועוד. ישראלים רבים בוחרים לפתוח חשבון מסחר בבורסה הישראלית וזאת משום שהשפה היא עברית ותהליך פתיחת חשבון המסחר בה הינו פשוט ומהיר.

ילד מולד לפטופ, מתלבט מה עדיף מסחר בבורסה האמריקאית או בבורסה הישראלית

מסחר בבורסה האמריקאית – על מה מדובר?

נכון לשנת 2016 ניתן לפתוח חשבון מסחר בשוק ההון האמריקאי (הבורסה האמריקאית) בדיוק באותה קלות בה ניתן לפתוח חשבון מסחר בבורסה של ישראל. החברות הנסחרות בבורסה מוכרות, העמלה היומית נמוכה במידה משמעותית ממסחר בבורסה הישראלית, הפוטנציאל לרווחים גבוה יותר ומשום פער השעות, המסחר בבורסה האמריקאית מתנהל מהשעה 16 אחר הצהרים ועד 23 בלילה, שעות שנוחות לרוב הישראלים. יתרונות אלו מובילים ישראלים רבים להחליט לסחור בשוק ההון האמריקאי. 

קורס או לימודים אוטודידקטיים?

כל אדם שמעוניין להתחיל ולסחור בשוק ההון חייב להביא בחשבון שרצוי להירשם לקורס מסודר שעיקרו לימוד עולם המושגים הבסיסי של המסחר בשוק ההון האמריקאי / הישראלי, שיטות מסחר ועוד. אמנם יש אפשרות ללמוד באופן עצמאי (לימודים אוטודידקטיים), אך חשוב לדעת שיש הבדל משמעותי בין למידת החומר הנאסף מרחבי האינטרנט לבין למידת החומר שנערך במיוחד עבור הסטודנט במכללה שבה הוא בחר וזאת על ידי מרצים מומחים בעלי ניסיון רב בשוק ההון ושיטות לימוד המתאימות לסטודנטים.

הרשמה אל קורס מסחר בשוק ההון מומלצת לכל אדם שמעוניין לעסוק במסחר בשוק ההון האמריקאי ולהצליח בו. חשוב לזכור שמסחר בשוק ההון משמע, מסחר בכספים ולכן אנשים רבים בוחרים להיכנס אליו. סוחר חייב להכיר לפרטי פרטים את המבנה, צורת ההתנהלות של שוק ההון, יחסי המסחר, שערי הריבית, המשקיעים, השחקנים הראשיים של שוק ההון ועוד.

קווים לדמותו של שוק ההון בישראל

מסחר יומי בשוק ההון

נכון לשנת 2016 אחד התחומים המבוקשים במסחר בשוק ההון הוא מסחר יומי וזאת משום יתרונותיו הרבים.  טרם נרשמים אל לימודים מסודרים בתחום חשוב לקרוא אודות הנושא ולקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים של המכללה שבה מעוניינים ללמוד. תחום המסחר היומי ישים בשוק ההון האמריקאי. המשמעות של מסחר יומי היא מכירה או קנייה של סוגים שונים של ניירות ערך באותו יום מסחר. כלומר, תהליך הקנייה או המכירה מתחיל באותו יום מסחר ומסתיים באותו יום מסחר.

בעבר הלא רחוק, מסחר יומי בשוק ההון נעשה בעיקר על ידי מוסדות ישראלים שונים, אך בשנים האחרונות התגלה הפוטנציאל האינסופי של מסחר מסוג זה גם לסוחרים הפרטיים ומדי שנה יותר ויותר ישראלים מחליטים לסחור במסגרת המסחר היומי. מסחר יומי מחייב גישה בזמן אמת לכל נתוני הבורסה ומתן פקודות אוטומטיות של קנייה ומכירה. לכן, ניתן ליישם סוג זה של מסחר רק בבורסה ממוחשבת. נכון להיום רוב האנשים בוחרים מסחר יומי בשוק ההון האמריקאי.

קיראו גם:

במסחר היומי ניתן להחליט לנקוט את שיטת המסחר SCALPNG ולתפוס תנודה שתוביל לרווחים. מסחר בבורסה  האמריקאית יכלול גישה לנאסדק ולבורסה של ניו יורק שבהן יש היצע גדול מאוד של ניירות ערך ופוטנציאל אדיר לרווחים. העמלות של המסחר היומי לעיתים נמוכות יותר ממסחר לאורך זמן וניתן לנהל את הסיכונים באופן מדויק יותר. המסקנה: מסחר יומי בשוק האמריקאי הוא סוג המסחר שמושך יותר ויותר סוחרים ישראלים וזאת משום הפוטנציאל הגדול שלו. כיוון שמדובר על מסחר שמחייב מיומנויות גבוהות חשוב לרכוש ידע ומיומנויות באופן מסודר וזאת על ידי הרשמה לקורס מסחר בשוק ההון האמריקאי באחת המכללות המוכרות בישראל, כמו למשל במכללת אפיק.

מכללת אפיק נוסדה בשנת 2008 ונחשבת כיום לאחת המכללות המובילות בישראל בתחום לימודי מסחר בשוק ההון, לימודי יזמות עסקיתלימודי נדל”ן. המכללה שמה דגש על הכנת הסטודנטים לעולם המסחר האמיתי כאשר המטרה העיקרית היא להקנות לסטודנטים את כל הכלים שיאפשרו להם לסחור בתבונה ולגרוף רווחים.

כי היום גם אתם יכולים להתחיל ולסחור בתבונה בשוק ההון האמריקאי

לימודי מסחר בשוק ההון – מכללת אפיק

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעיןב

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות