מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

למה כדאי ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות?

תחום השמאות כולל בתוכו שמאים העוסקים בהערכת נזקי רכוש ונזקים בתחום החקלאות. מהן בעצם הסיבות שסטודנטים רבים בוחרים ללמוד בתוך תחום השמאות דווקא תחומים אלו?

מה כולל תפקידו של שמאי נזקי רכוש וחקלאות בעצם?

תפקידו של שמאי הרכוש הינו משמעותי בכל הנוגע להערכה של נזקים שנגרמו לרכוש. בין אם מדובר מנזקי דלקות, אסונות טבע (שהם אחד מהגורמים הבולטים לנזקים בחקלאות), נזקי רטיבות, טרור או כל סיבה אחרת. תפקיד שמאי הנזקים הוא בהגעה למקום, שם הוא עורך בחינה ובדיקה יסודית בהערכת שווי הרכוש שניזוק.

לצד עבודתו של שמאי נזקי הרכוש בהערכת נזקים, משמש השמאי לא פעם בגורם ביישוב סכסוכים בין בתי עסק בפירוק, בהערכות שווי תכולת בית ועסק לצורכי ביטוח, בכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור בתי משפט ומשרדי עו”ד ועוד.

שמאי נזקי רכוש – אפשרי כעבודה נוספת או במשרה מלאה

בוגרים שסיימו את לימודיהם במכללת “אפיק” במסגרת קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות יודעים לספר כי קיימת עבורם הבחירה האם לעסוק בתחום במסגרת של משרה מלאה, כשמנגד קיימת תמיד האפשרות לשלב את המקצוע החדש שרכשו כעבודה נוספת לצד עבודות ועיסוקים נוספים שלהם.

מסגרות רבות בתחום השמאות אכן מאפשרות לבוגרי הקורס להשתלב בתחום מבלי הצורך להתחייב למסגרת של משרה מלאה. עבור רבים לימוד קורס שמאות נזקי רכוש מהווה מקור הכנסה נוסף ובטוח לצד עבודה וקריירה אחרת אותה הם מנהלים ומפתחים במשך שנים. מעבר לכך, ישנם בוגרים המעוניינים תחילה לעבוד במסגרת של משרה חלקית, כשבתחום זה הדבר אפשרי ומקובל.

פיתוח קריירה בתחום בו ניתן להתקדם לתפקידים נוספים

תחום שמאות נזקי רכוש בישראל הינו תחום דינמי ומתפתח. בוגרים שסיימו הקורס נמצאים בפתחו של תחום בו ניתן לנסוק לכדי קריירה ענפה בתחום. בין היתר, יכולים למצוא עצמם שמאי נזקי רכוש משתלבים במסגרות בהן ניתן להתפתח מאותו תפקיד אל תפקידים רבים אחרים שחלקם כמובן ניהוליים.

עבור צעירים רבים להם אופק רחב, מהווה תחום זה את אחת הסיבות העיקריות מדוע הם בוחרים להירשם לאותו קורס מקצועי. צעירים רבים מבינים שעבור קריירה בתחום הביטוח, תחום שמאות הערכת נזקים מהווה את הבסיס והיסודות איתו ניתן להכיר ולהשתלב בתחום.

מקצוע נדרש בכל עת

על מנת להדגיש נקודה זו מספיק לראות את המתרחש ב-2020. משבר הקורונה הביא עצמאיים ושכירים רבים למצב בו לא מתאפשרת להם לקיים הכנסה אליה היו רגילים. ההגבלות שנוצרו בשל המשבר המתמשך הביאו אנשים רבים לחדול מלעבוד ולהתפרנס.

שמאי נזקי הרכוש אינם מתמודדים עם אותה בעיה. עבודתם, כמי שמעריכים נזקי רכוש, איננה נעצרת בעתות משבר. גם בתקופת הקורונה, כמו גם תקופות של טרור או אסונות טבע, עבודת שמאי נזקי רכוש ממשיכה כרגיל.

שמאי נזקי רכוש לאורך 2020 לא חדלו מלעבוד וכך הצליחו לשמור על משרותיהם במשרדי שמאות וחברות הביטוח. עובדה זו העניקה לאותם שמאים ביטחון כלכלי ותעסוקתי שאינו קיים בתחומים אחרים. לבטח יתרון משמעותי שסטודנטים רבים לוקחים בחשבון כשהם בוחרים להירשם לקורס זה.

תחום לימוד המתלווה להרחבת הידע של אנשי מקצוע

קורס שמאי נזקי רכוש מביא אליו אנשי מקצוע מתחומים נושקים. אנשי מקצוע אלו מבינים שהידע וההסמכה שתינתן להם במסגרת הקורס תתרום תרומה מכרעת ומשמעותית לקריירה הראשית שלהם.

בין הנרשמים לקורסי זה ניתן להבחין בעורכי דין, רואי חשבון, מגשרים, בעלי חברות ביטוח ועוד. במסגרת הקורס למדים אותם אנשי מקצוע להבין את מהות תפקידו של שמאי נזקי הרכוש מולו הם עובדים. הידע בקורס מאפשר להם לקבל תמונה ברורה, רחבה וממוקדת יותר ובכך להשתפר בתחום שלהם.

שיתוף

פוסטים נוספים

הצצה לשיעורים שלנו

הי, אפשר להציץ פה על חלק מהשיעורים שלנו. האמת, הסרטון הזה טיפל’ה ישן, אנחנו עובדים על סרטון חדש 🙂 בסרטון הזה רואים קצרצרים מהשיעורים, אבל

אז מה המחירים של לימודי שמאות מקרקעין ?

אז איך זה קורה? בזכות מערכת לימודים מקוונת (LMS) , מערכת הכוללת רשת חברתית, קורסים דיגיטליים, תרגולים, מבחנים והרצאות של מיטב המרצים, הגענו לשיעורי הצלחה מטורפים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

שלחו לנו הודעה

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות