מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

כיצד שמאי מקרקעין יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים בכל עסקה בתחום הנדל”ן?

שימוש בשמאי מקרקעין בכל הנוגע לעסקאות עתידיות הנוגעות לנכסים ודירות בהם אנו מחזיקים או מעוניינים לרכוש או לשכור מהווה שימוש חכם ויעיל באיש מקצוע שיוכל לחסוך לכם הוצאות של מאות אלפי שקלים.

חלק ניכר מיכולותיהם של שמאי מקרקעין נוגע לידע המקצועי הרחב שרכשו במסגרת לימודיהם וניסיונם בהערכת שווי של דירות, נכסים ומבנים. טווח היכולות של שמאי המקרקעין בישראל יכול לסייע לנו במקרים בהן נהיה חלק מקבוצות רכישה, ברכישת דירה מכונס נכסים, באפשרות להפחית את היטל ההשבחה על קרקע שרכשנו ואף ביכולת לספק מידע מקצועי רלוונטי הנוגע לזכויות בנייה בעיר בעלת מאפיינים ייחודיים דוגמת תל אביב יפו או כל עיר אחרת בישראל.

הערכת שווי דירות ונכסים

להערכת שווי דירות ונכסים באמצעות שמאי מקרקעין השפעה ישירה על היכולת שלנו לחסוך לעצמנו הוצאות גדולות יותר בכל עסקת נדל”ן או שיש ובאמצעות הערכת שווי של דירה או נכס על ידי שמאי מקרקעין נוכל להרוויח יותר מעסקת נדל”ן בה יש לנו חלק.

הערכת שווי דירות ונכסים בעת מכירת דירה או נכס

הערכת שווי של דירה ונכס על ידי אינסטנציה מקצועית של שמאי מקרקעין מאפשרת לנו להצדיק מול רוכשים פוטנציאליים את המחירים אותם אנו דורשים. הדבר משמעותי במקרים ובהם מתקיים מו”מ מול רוכשים שמנסים לדחוק בנו להפחית נתח משמעותי ממחיר הדירה או הנכס.

במקרים ובהם בעלי הדירה או הנכס מחזיקים בידם דו”ח מפורט ומקצועי מטעם שמאי מקרקעין אודות שווי הנכס, דו”ח שבעצם מצדיק את המחיר אותו אנו דורשים, הדבר מאפשר לבעלים יכולת מיקוח אשר תשמור על המחיר אותו הם דורשים, כשמחיר זה מגובה בנתונים מקצועיים שנאספו על ידי איש מקצוע.

אותה הערכת שווי לדירה או נכס שאותה מספק שמאי מקרקעין מהווה בעצם כלי המאפשר לנו לקבל תמורה אמיתית לשווי הנכס שלנו, כשבמקרים אחרים בהם היינו מוותרים על שירותיו של השמאי בהערכת הנכס שלנו, הדבר היה מוביל לנקודה בה היינו מוכרים את הנכס שלנו במחיר נמוך מהמחיר הריאלי שלו ובכך לעצמנו להיות הצד המפסיד באותה עסקת נדל”ן.

הערכת שווי דירות ונכסים בעת השכרת דירה או נכס

הערכת שווי דירות ונכסים באמצעות שמאי מקרקעין מסייעת גם במקרים ובהם בעלי דירות ונכסים מעוניינים להשכיר את הדירות והנכסים שלהם. גם כאן דו”ח מקצועי ומפורט מטעם שמאי המקרקעין מהווה אסמכתא מקצועית המצדיקה את שווי השכירות אותו אנו דורשים ומאפשרת לנו להימנע ממצב בו היינו דורשים תשלום שכירות נמוך יותר ובכך מפסידים אלפי שקלים בכל שנה.

הערכת שווי דירות ונכסים בעת רכישת דירה או נכס

במקרים ובהם אנו נמצאים בצד המעוניין לרכוש דירה או נכס, שימוש בהערכת שווי באמצעות שמאי מקרקעין מהווה צעד חכם וחשוב שיאפשר לנו לחסוך בהוצאות. ישנם משקיעים ישראלים שעשו שימוש בהערכת שווי של דירות ונכסים באמצעות שמאי מקרקעין, כשהערכות אלו אפשרו להם לרכוש דירות ונכסים במחירים נמוכים יותר למול הדרישות הגבוהות שהוצגו תחילה. הסכומים המשמעותיים שנחסכו אפשרו לאותם משקיעים לרכוש דירות ונכסים נוספים, דבר שרק מחדד עד כמה חשוב במקרים אלו לעשות שימוש בשמאי מקרקעין בעת הערכת שווי דירות ונכסים כשאנו הצד המעוניין לרכוש נדל”ן.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות