מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

איך למצוא עבודה כשמאי רכוש ואיך לשפר את הסיכוי למצוא עבודה כשמאי לאחר ההסמכה?

כל סטודנט מודע לעובדה כי המסגרת הלימודית המורכבת והמאתגרת מהווה שלב ראשון וחשוב לקראת שאיפתו להתברג בסופו של דבר כאיש מקצוע בכיר בתחום אותו הוא לומד.

בתחום השמאות בישראל זוכים מאות סטודנטים בכל שנה להיות מוסמכים במסגרת לימודיהם. בין אם מדובר על לימודי שמאות מקרקעין  או לימודי שמאות רכוש. לאחר אותה הסמכה עומדת בפני הסטודנטים משימה לא פחות מורכבת ומאתגרת והיא המשימה איך למצוא עבודה כשמאי רכוש.

נסו ליצוק בסיס למציאת עבודה כבר במסגרת לימודי השמאות

במסגרת לימודי השמאות במכללת אפיק תזכו להכיר מגוון רחב של מרצים ואנשי מקצוע המגיעים מתחום השמאות בישראל. הכרות זו יכולה להוביל לא פעם לפתח עבורכם במידה ותזכו להיות אלו שיוסמכו בסופו של תהליך כשמאים.

נסו לקחת חלק פעיל בשיעורים, להשתתף, ליזום רעיונות והעלות שאלות. פעולות אלו יכולות להעלות את קרנכם בעיני אנשי המקצוע שיעבירו לכם את התכנים בקורס ובכך יש ואולי תזכו לקבל המלצה או כיוון מקצועי שיאפשר לכם, לאחר הסמכתם, למצוא עבודה בקלות.

שימוש נבון באתרי דרושים

במרחב הדיגיטלי קיימים כיום מספר אתרי אינטרנט בהם תמצאו קטגוריות ייעודיות למשרות בתחום השמאות והביטוח. ריכוז המשרות באתר אחד יאפשר לכם להיחשף לכמות רחבה של משרות בתחום, תוך היכולת לצמצם עבורכם רשימה של משרות התמחות, משרות לשמאים ללא ניסיון ועוד.

חלק מאתרי הדרושים מאפשרים חשיפה למשרות המתפרסות בבלעדיות אצלם באתר וזאת מבלי לחשוף את המסגרת המפרסמת. חשיפה למשרות אלו כוללת הרשמות למינוי בעלויות נוחות, כשאת המינוי ניתן להפסיק ברגע שתמצאו משרה.

חיפוש משרות בפייסבוק

ברשת החברתית תוכלו למצוא קבוצות ייעודיות בהן יתפרסמו משרות בתחום השמאות והביטוח. קבוצות אלו מהוות מקור נוסף שחשוב לעקוב אחריו באופן יומיומי, כשגם שם תוכלו להיחשף להיצע רחב של משרות רלוונטיות.

פייסבוק מאפשר לכם לסמן את אותן קבוצות שיבלטו מעל שאר הקבוצות שאתם נמצאים בהם. כך תוכלו להיחשף במהרה לכל פוסט חדש שמתפרסם בהן והסיכוי שתפספסו משרה המתפרסמת שם נמוך.

חפשו משרות באתרי האינטרנט של משרדי ביטוח ושמאות

מקור נוסף לחיפוש משרות במרחב הדיגיטלי הוא באתרי האינטרנט של משרדי ביטוח ושמאות. בחלק מהאתרים תמצאו עמוד “משרות” ו”קריירה” ובו פרסום של משרות פנויות באותו משרד.

חיפוש אחר משרות בכל משרד ביטוח ושמאות יאלץ אתכם לעבור על מאות של אתרים. עם זאת, ביצוע פעולה זו יאפשר לכם להיחשף לעשרות משרות שפרסומן נמצא אך ורק באותם אתרים ולא נחשף בעצם בפלטפורמות אחרות.

ביצוע פניות יזומות לכל מסגרת בה אתם שואפים לעבוד

דרך נוספת שמוכיחה עצמה היא ביצוע של פניות יזומות למשרדי ביטוח ושמאות, גם אם אלו לא פרסמו במסגרתם מודעת דרושים. פעילות יזומה זו יכולה להוביל גם היא להשתלבות בשוק התעסיקה.

יש פעמים וביצוע של פנייה יזומה יכולה להוביל לעניין מצד משרד ביטוח או שמאות, כשקורות החיים אותם הגשתם משכו את תשומת הלב לאלו האמונים על גיוס עובדים במשרד וזאת גם במקרים שאין להם כרגע משרה פנויה עבורכם, אך כשזו תתפנה אתם תזכו לפנייה מהם.

עזרה במציאת עבודה עבור בוגרי מכללת אפיק

בוגרי מכללת אפיק זוכים לסיוע רחב בהשתלבות ומציאת תעסוקה באמצעות פעילות הארגון לקידום והעשרת שמאים שבראשה עומד אחד מהמרצים במכללה המשמש גם כראש אגף שמאות רכוש וחקלאות בארגון לקידום והעשרת שמאים – מר רונן סולומון.

אחת מהמטרות המרכזיות של הארגון לקידום והעשרת שמאים נוגע ליצירת שיתופי פעולה עם חברות השמה, חברות ביטוח ותאגידים המעסיקים שמאים, כשלקראת 2021 פועל הארגון להרחיב פעילות זו לפריסה ארצית רחבה יותר, אשר תאפשר הזדמנויות תעסוקה רחבות במוקדים נוספים ברחבי הארץ.

בין היתר דואג הארגון לקידום והעשרת שמאים להעביר המלצות אישיות למסגרות ותאגידים של בוגרי מכללת אפיק, אשר סיימו לימודיהם בהצטיינות והפגינו במסגרת הלימודים ביטוי ורמז ליכולותיהם המקצועיות, מוטיבציה גבוהה ונכונות ללמוד ולהתפתח בתחום. 

לצד אלו, זוכים הבוגרים לחבילת הטבות מהארגון לקידום והעשרת שמאים הכוללת סיוע וליווי מקצועי בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה וכלים להתמודדות עם כניסתם לעולם התוכן של מקצוע השמאות.

הסיוע והקידום הניתן מהארגון לקידום והעשרת שמאים ניתן גם בקידום האישי של כל אחד מהחברים. החברות בארגון מאפשרת לכל שמאי ליצור לעצמו כרטיס ביקור, לוגו, תמונה ויצירת תקציר אישי ומקצועי שבו ניתן לעשות שימוש בפלטפורמות פרסום שונות ומגוונות.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות