מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

יעל לבנטל ממליצה – חוות דעת על מכללת אפיק

חוות דעת על מכללת אפיק

השחקנית והקומיקאית יעל לבנטל ממליצה על לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק. מה שהתחיל כבדיחה הפך ללימודים כיפיים – המלצות על לימודי שמאות מקרקעין

חושבים שלימודי שמאות מקרקעין זה למשפטנים וכלכלנים בלבד? חשבו שוב. לפעמים יש לנו תלמידים מפתיעים. הנה חוות דעת לא שגרתית על מכללת אפיק.

במכללת אפיק המרצה מחכה לי עם כל האינפורמציה”, כך סיפרה השחקנית-הקומיקאית יעל לבנטל למראיין שי שטרן בתוכנית “בשידור עם שי שטרן”. היא דיברה על קורס שמאות המקרקעין במכללת אפיק. הימים הם ימי מגפת הקורונה שבעקבותיה כל התיאטרות סגורים ואין במות, ותחום המשחק מדשדש. לבנטל שקלה מה ללמוד כדי שיהיה לה עוד מקצוע ביד.

“אני רציתי לשמור את הידיעה הזו לשערים”, מספרת לבנטל לשי שטרן. לשאלה איך היא בחרה את המקצוע הלוהט הזה היא עונה: “האמת שזה התחיל בתור בדיחה שהשתלטה עליי… אני עשיתי מזמן תואר ראשון וכל החיים אני הולכת ואומרת, למה עשיתי את התואר הראשון הזה? מה אני עושה איתו? במדעי החברה, בפסיכולוגיה… כל הקורונה קפצו לי פרסומות… אם יש לך תואר ראשון את יכולה… אמרתי ‘וואו, יש לי תואר ראשון. אולי אני אעשה’. זה התחיל בתור בדיחה ופתאום התחלתי לברר”.

“אני לומדת וכיף לי מאוד”

“ואני לומדת עכשיו במכללת אפיק, שזה לימודים דיגיטליים. שאני רק לאחרונה הבנתי שאני באמצע שיעור אם אני רצה לשירותים.. אני יכולה והמרצה יחכה לי עם כל האינפורמציה. ואני לומדת וכיף לי מאוד.

“וזה לא להחליף מקצוע. אני פשוט חשבתי לעצמי… אם אני רואה את עצמי בגיל שמונים שחקנית תיאטרון שנכנסת לוואן ונוסעת בכל הארץ, או שאני רואה את עצמי שמאית מקרקעין שנכנסת לוואן ונוסעת בכל הארץ. ואמרתי, אני פשוט אשלב את שניהם, כי אם אני כבר נסעתי לשחק, אני גם יכולה לעשות שומה למישהו”.

מצחיק מצחיק, אבל גם אתם לא חייביים להיוולד שמאי מקרקעין עם כפית נדל”ן ביד. שמאות מקרקעין הוא מקצוע שיכול להתאים לכל אחד כהכנסה נוספת. גם אם אתם בתחילת דרככם במכללת אפיק אין צורך להציג תעודות או ציונים קודמים. זה לא אומר שזה מסלול קל. עדיין תצטרכו לעמוד בבחינות לא פשוטות ויש חובת תואר ראשון כדי לקבל את התעודה. אז תואר ראשון לא נוכל לספק לכם, אבל נוכל לספק לכם לימודים ברמה גבוהה, קורסים דיגיטליים – שתוכלו לעצור בכל רגע אם לא הבנתם משהו, לצד תרגילים ומבחנים. מכם מצפים רק לקצת משמעת עצמית ורצון ללמוד. אנחנו מספקים רק תוצאות. אז שמעתם את יעל לבנטל. למה להסתפק בכך? בואו תשמעו על תלמידים אחרים שמרוצים מהקורס: לימודי שמאות מקרקעין חוות דעת ואם אתם עדיין לא בטוחים כאן יש טיפים איך לבדוק המלצות: אנחנו יודעים שלא צריך לסמוך רק על מה שאנחנו מספרים, אבל התלמידים והתוצאות שלנו מדברים בעד עצמם.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות