מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

המרצים שלנו – יעקב תמם

יעקב תמם| מרצה בלימודי שמאות מקרקעין

 יעקב תמם הוא מרצה שלנו בלימודי שמאות מקרקעין, אבא לשלושה ושמאי מקרקעין מוסמך 8 שנים. בוגר הטכניון בתואר הראשון במדעי המוח. הוא  מלמד אצלנו את קורס תכנון ובנייה א’. 

למה בעצם ללמוד שמאות מקרקעין?

“קודם כל בדרך כלל באים ללמוד  אנשים עם רקע שרוצים ללמוד יותר על עולם הנדל”ן, או שזקוקים להסבה אקדמית. מי שאוהב את לימודי הנדל”ן זה המקצוע הכי מקיף. תואר שני בנדל”ן לא מתקרב לשמאות מקרקעין מבחינת ההיקף”.

מה מעניין  אותך בלימודי תכנון ובנייה?

“זה נותן רקע מקיף על כל עולם התכנון. איך עובדת ההיסטוריה של עולם התכנון, התפתחות עולם התכנון העירוני והדרך שבה נראות תוכניות מתאר, ארציות ויזמיות וההבדלים ביניהן, ואיך מתנגדים לאותן תוכניות”.

“אני אישית מאוד אוהב בתחום שלנו, תוכניות תב”ע, זה הבסיס שלנו לשמאות ונדל”ן. אם אתה יודע שיש תוכניות מופקדות, שמאי חייב לדעת אותן לעומק”.

מה האני מאמין שלך בהוראה?

“אני מאמין שמישהו שלומד צריך שיהיה לו כיף כי אלו שעות מאוד קשות וגם מול המסך זה מאוד קשה.  הלימודים צריכים להיות כמה  שיותר נגישים ולא קרים  או מקצועיים מדי. צריך לדבר בשפת העם, עד כמה שאפשר”.

מה אתה ממליץ לסטודנטים כדי להגיע לתוצאות?

“צריך לתרגל, לתרגל, לתרגל.  צריך להגיע לבחינות שכבר מכירים את ששת המבחנים לעומק”

 

רוצים להכיר טוב יותר את המרצים שלנו? ללמוד במקום שבו המרצים המומחים בענף? שיודעים שהוראה חייבת להגיע לתלמיד? וללמוד במקום שלכם ובזמן שלכם? השאירו לנו  פרטים וכבר נחזור אליכם

 

יעקב תמם, מרצה תכנון ובנייה

רשימת מאמרים

מנהל אחזקה

תפקיד מנהל האחזקה בחיסכון באנרגיה ובקידום קיימות במבנים

גלו כיצד באמצעות ניהול אחזקה חכם תוכלו לצמצם את צריכת האנרגיה, להפחית את ההשפעה הסביבתית של המבנה ולהיות סוכני שינוי למען עתיד ירוק יותר. הקורס של מכללת אפיק ייתן לכם את הכלים להוביל מהפכת קיימות בארגון שלכם.

קרא עוד »
קורס ניהול ואחזקת מבנים

התפקידים והאחריות של מנהל האחזקה במבנים מסחריים ופרטיים

גלו מה עושה מנהל אחזקה מקצועי ואיך תוכלו להפוך לחלק בלתי נפרד מהצלחתם של מבנים מסחריים ופרטיים. קורס ניהול ואחזקת מבנים של מכללת אפיק יקנה לכם את הכישורים והידע הנדרשים כדי להתחיל קריירה מרתקת בתחום.

קרא עוד »

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון