מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

המלצות תלמידים

צפו בסטודנטים שלנו

המליצו עלינו בגוגל

אנחנו יודעים שההשתלבות בשטח לא פשוטה.

אנחנו פה במטרה להכשיר אתכם ליום שאחרי הלימודים.

מצטייני סמסטר

רותי אסולין

"שיטת הלימוד בצורה שמאפשרת לי ללמוד בזמנים שנוחים לי נתנה לי את השקט והאפשרות ללמוד היטב כשאני מרוכזת ושקטה".

כאמל קדאמני

"עברתי את ההכשראה לשמאות רכוש וחקלאות באפיק אונליין, היום אני נותן שירותים גם כשמאי רכוש וחקלאות וגם כעורך דין".

מנחם ניר

"שאפו ענק למכללה על התוכנית, הסדר והארגון באונליין. ממרום גילי (71) , לא חשבתי שזה יהיה פשוט וקל - כל הכבוד!"

פרחאת גסאן

"מיד בסוף הלימודים פתחתי עסק והתחלתי לעבוד כשמאי רכוש. יש לי לקוחות מכל הארץ"
פרחאת גסאן, שמאי רכוש וחקלאות.

אלון בכר

"הקורס מאורגן ומסודר להפליא, שילוב נהדר של אנשי מקצוע ומרצים רלוונטיים".

אמיר פרי

"עסקתי בתיירות נכנסת 14 שנים, למדתי שמאות רכוש וחקלאות באונליין, מאוד מרוצה הכל בהיר ונהיר".

נועם לוסטיגמן

"היחס הרבה יותר טוב מאיפה שלמדתי, יותר עונים לך על השאלות שאתה שואל, השירות ברמה אחרת, עונים לך ולא שולחים אותך לחפש את התשובה"

בני אסרף

"בנינו דוח שומה כבר במהלך הקורס, היום אני נותן הערכות שווי ללקוחות"
בני אסרף, קבלן שיפוצים.

מיכאל גרינשטיין

"מסלול האונליין אפשר לי לשמוע את ההרצאות בזמן שנוח לי וחסך לי זמן וכסף"

אלעד שקד

"סיימתי את המסלול בהצלחה, לא יכולתי לבקש מסלול טוב יותר באונליין - ממליץ בחום לכל מי שחושב ללמוד את המקצוע ללמוד דווקא באונליין ודווקא באפיק"

אמיר היימן

"אני חושב שהמרצים באפיק פתוחים, ומאוד חשוב להם לעזור לך. הם הרבה יותר שמים דגש על אחוזי המעבר, והם רוצים לעזור לך להגיע למבחנים מוכן"

חן סלטי

"מי שרוצה ללמוד שמאות אני בהחלט ממליצה על מכללת אפיק. בינתיים קיבלתי מענה גם מהמרצה וגם מהמכללה, תמיד יש מי שעונה, תמיד יש מי שחוזר. אם מישהו היום בא ואומר לי אני רוצה ללמוד שמאות, אני ממליצה על מכללת אפיק"

איתן כלפון

"אני כבר המלצתי לחברים, על הנוחות בלימוד אונליין, על המרצים המעולים, על ההכנה לבחינות. זה מצוין למי שעובד ואין לו זמן להגיע.

אביאל סווייסה

"סיימתי את המסלול בהצלחה, לא יכולתי לבקש מסלול טוב יותר באונליין - ממליץ בחום לכל מי שחושב ללמוד את המקצוע ללמוד דווקא באונליין ודווקא באפיק"

מדברים עלינו בפייסבוק

הבוגרים שלנו בעיתונות

"תוך שנה סיימתי את כל הבחינות החיצוניות לשמאות מקרקעין", אומר גיא אבירם, בוגר של מכללת אפיק. איך הפכו לימודי האונליין ליתרון תחרותי, שהזניק את הסטודנטים שלה קדימה?"

מכללת אפיק מציגה שיעורי מעבר גבוהים של בחינות מועצת השמאות. איך היא עושה את זה? אולי באמצעות התאמת אופן הלימוד למאה ה-21. אלי קאופמן: "הבנו שהרצאות מסורתיות בכיתות לימוד עברו מן העולם"

“מכללת אפיק מתמקדת בעזרה לתלמידיה במעבר בבחינות אבל לא
על חשבון לימוד יסודי ומעמיק של המקצוע”

הסטודנטים מרוצים: "עסקה משתלמת מכל הבחינות: שכר לימוד סביר, מרצים טובים וממוקדים ויחס אישי לכל תלמיד"

פירגנו לנו במייל

★ ★ ★ ★ ★​
שמי אוסנת שפירא והצטרפתי למסלול לימודי שמאות מקרקעין אונליין לפני כשנה. אני רוצה להודות לכם על היחס האישי והחברות, על ההשקעה בסטודנטים והאכפתיות.

ברצוני לשבח את שלומי, המרצה שלי, שהעביר את החומר המורכב כל-כך באופן מופתי וברור והכין אותי לבחינות בצורה יוצאת מן הכלל. ללמד מסלול זה דורש הברקה וניהול נכון של זמן וחומר, ולשלומי יש תכונות אלו. ומכאן - כמרצה - שמו הולך לפניו. הרצאותיו מצוינות, מרצה גאון, לטעמי, שאני מאוד מעריכה. כמו בן, חשוב לי לציין כי רק בזכותו הצלחתי לעבור את המבחן במיסוי מקרקעין ונפלה בחלקי זכות ללמוד אצלו.

בנוסף, אשבח את זמינותה של שירן למענה על שאלות, על הסבלנות והההקשה. אז תודה גדולה ומלוא ההערכה!"
★ ★ ★ ★ ★​
"תודה לשם יתברך, ברוך הוא ברוך שמו - עברתי את כל שלושת המבחנים : יסודות התכנון, דיני התכנון ודינים. ממוצע 70.מאחר ודרך ארוכה לפניי ממשיכה אתך לקורס הבא : מיסוי.

שלומי, תודה לך, על שיעורים מרתקים, דרך למידה מאתגרת ואינטגרציה בין הלימודים לבין העבודה בשטח בפועל. חשוב מאוד בעיניי ועצם העובדה שאתה מעביר את השיעורים בשילובים האלה - הופך אותך לאחד המרצים הגדולים בתחום - בעיניי.תודה רבה ונתעדכן בהמשך.שפע, ברכה והצלחה בעזרת השם."
Previous
Next

יפית אלימלך

★ ★ ★ ★ ★

"תודה לשם יתברך, ברוך הוא ברוך שמו - עברתי את כל שלושת המבחנים : יסודות התכנון, דיני התכנון ודינים. ממוצע 70.מאחר ודרך ארוכה לפניי ממשיכה אתך לקורס הבא : מיסוי שלומי,.תודה לך, על שיעורים מרתקים, דרך למידה מאתגרת ואינטגרציה בין הלימודים לבין העבודה בשטח בפועל. חשוב מאוד בעיניי ועצם העובדה שאתה מעביר את השיעורים בשילובים האלה - הופך אותך לאחד המרצים הגדולים בתחום - בעיניי.תודה רבה ונתעדכן בהמשך.שפע, ברכה והצלחה בעזרת השם.

אוסנת שפירא

★ ★ ★ ★ ★

שמי אוסנת שפירא והצטרפתי למסלול לימודי שמאות מקרקעין אונליין לפני כשנה. אני רוצה להודות לכם על היחס האישי והחברות, על ההשקעה בסטודנטים והאכפתיות. ברצוני לשבח את שלומי, המרצה שלי, שהעביר את החומר המורכב כל-כך באופן מופתי וברור והכין אותי לבחינות בצורה יוצאת מן הכלל. ללמד מסלול זה דורש הברקה וניהול נכון של זמן וחומר, ולשלומי יש תכונות אלו. ומכאן - כמרצה - שמו הולך לפניו. הרצאותיו מצוינות, מרצה גאון, לטעמי, שאני מאוד מעריכה. כמו בן, חשוב לי לציין כי רק בזכותו הצלחתי לעבור את המבחן במיסוי מקרקעין ונפלה בלקי זכות ללמוד אצלו. בנוסף, אשבח את זמינותה של שירן למענה על שאלות, על הסבלנות והההקשה. אז תודה גדולה ומלוא ההערכה!​

סרטונים קצרים ומגניבים

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות