מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

אודות

מכללת אפיק

הכשרה

לעולם חדש

מכללת אפיק נוסדה בשנת 2008 להכשרת סטודנטים מובילים שישתלבו בשוק העבודה במקצועות השמאות, הנדל”ן והמסחר בשווקים הפיננסים. מאז ועוד היום למדו במכללה עשרות אלפי תלמידים מצטיינים שמסלול הלימודים שלנו היווה עבורם נקודת זינוק משמעותית, העניק להם ידע מעשי בתחומם וסייע בעיצוב מאות קריירות משגשגות. המכללה היא הראשונה בארץ בתחומי השמאות והנדל”ן, והיא אוחזת באחוזי המעבר הגבוהים בארץ בקרב הנבחנים בבחינות מועצת השמאים

למדו יזמות מיזמים.

למדו שמאות משמאים.

למדו מסחר מסוחרים.

המומחים שלנו לא

מסתפקים בידע תיאורטי!

הנה כמה סיבות טובות לעשות הסבה מקצועית אצלנו:

👈 מכללה עם ניסיון של קרוב ל 2 עשורים!

👈 זירת תוכן מטורפת עם כל הדברים החמים בתחום הערכות השווי והשמאות >>>

👈 מעל 20000 בוגרים שהשתלבו בשוק העבודה!

👈 יש לנו את המסלול המורחב והמקצועי ביותר בישראל באונליין.

👈 כל ההסמכות מוכרות ומפוקחות על ידי הארגון לקידום והעשרת שמאים (בישראל)\משרד המשפטים.

👈 יש לנו מערכת לומדה (LMS) המתקדמת ביותר בישראל.

👈 מעל 700 מנויים בזמן נתון לומדים אצלנו!

👈 לכל קורס קבוצת וואצפ ייעודית – לשתף, לעדכן ולהתעדכן.

👈 תרגולים ומרתונים לפני בחינות, חומרי עזר ולימוד, רכז אקדמי שמלווה אותך כל המסלול. 

👈 יש לנו רשת חברתית בתוך האתר – לך קורס קבוצה.

👈 אין לנו מתחרים במחיר, באיכות ובתוצאות – פשוט אין.

👈 ניתן ללמוד גם דרך האפליקציה שלנו.

👈 לומדים בקצב אישי – לא תלויים בכיתה או מרצה.

👈 ניפצנו את אחוזי המעבר בבחינות שמאות המקרקעין ועושים את זה בעוד מקצועות. (קליק לצפייה)

👈 יש לנו את המרצים הכי טובים בארץ  – נקודה >>>

הלימודים במכללת אפיק עוצבו במשך שנים להתאמה ללמידה אונליין, וכיום ניתן ללמוד את כל מסלולי ההכשרות של אפיק דרך הרשת תוך מעקב ותמיכה מלאים מטעם צוות המכללה. הקורסים בכל אחד ממסלולי הלימודים פועלים להנחלת ידע תיאורטי ומעשי בו זמנית, ליצירת חוויית לימודים עמוקה וישימה שתוביל את הסטודנטים להצלחה בשוק העבודה הגמיש והמשתנה של המאה ה-21. סגל המרצים במכללת אפיק מונה עשרות אנשי מקצוע שמגיעים מרקע רב-שנים של עיסוק בתחומים הנלמדים.

אלו כוללים שמאי מקרקעין, עורכי דין ומנהלים בתחומי התמחות שונים. שיטת הלימודים – הצמודה להתרחשויות ולשינויים בשטח, בנויה על תיאוריה ותרגול מעשי סימולטנית ומתבססת על יחס אישי ותמיכה צמודה לכל סטודנט – ממשיכה להוכיח את עצמה בשטח.

 

אנו מתמקדים תכלס בידע המעשי שייתן לכם את כל הכלים 

כדי להתחיל בקריירה החדשה שבחרתם וכמה שיותר מהר.

אנחנו יודעים שההשתלבות בשטח לא פשוטה.

המטרה שלנו: להכשיר אתכם ליום שאחרי הלימודים.

 

אצלנו לא לומדים על החומר

אלא לומדים את החומר, עם החומר.

כל סטודנט במכללת אפיק נהנה ממאגר ספרי לימוד מקצועיים, מגישה לאתר בוגרים מקיף, מחומרי עזר נוספים ומהשתתפות בכנסי בוגרים מקצועיים דו-שנתיים. תוך כדי הלימודים ולאחר סיומם צוות ההשמה של מכללת אפיק ממשיך לתמוך בסטודנטים עד להשמה בשוק העבודה. הסטודנטים של אפיק מסיימים את ההכשרות המקצועיות במקביל לשאר עיסוקי החיים, בזמנם הפנוי. לימודי האונליין של אפיק משתלבים עם המשפחה, עם העבודה ועם שאר דרישות העולם החדש.

בנוסף, הסטודנטים מקבלים גישה לאורך כל הקורס וגם לאחריו לקבוצות לימוד ייעודיות באתר שדרכן ניתן ליצור קשרים, לשאול שאלות , להתייעץ ולעבור חוויית לימוד קלה, נעימה ונוחה עם עוד חברים בקורס.

מנכ"ל המכללה.

את מכללת אפיק הקים אלי קאופמן בשנת 2008, לאחר ניסיון רב שנים בתחום המסחר, ההשקעות ושוק ההון ובתפקיד יו”ר הארגון לקידום והעשרת שמאים. הוביל במכללת אפיק מסלולי לימודים פורצי דרך.

בשנת 2017 הבחין קאופמן בצורך גובר לשיפור מסלול הכשרת השמאים, לאחר שראה כיצד אחוזים מכריעים מתוך הניגשים לבחינות השמאות של משרד המשפטים לא מצליחים לעבור את 14 הבחינות הנדרשות. לשם כך הוכנסו למכללת אפיק מסלולי לימודים מעמיקים בתחום השמאות, שבמהרה הוכיחו את עצמם בשטח: בוגרי מסלולי השמאות של מכללת אפיק עברו את הבחינות באחוזי הצלחה של 95%. איך? בזכות שילוב ייחודי של לימודים אונליין ובכיתה, בעזרת צוות מרצים מקצועי וחיבור מעשי בין החומר הנלמד למצב בשטח.

אך קאופמן לא הסתפק בכך. בשנת 2018 הוא זיהה צורך גובר בהסבת הלימודים הגבוהים ללימודי אונליין – התלמידים העדיפו ללמוד את החומר מרחוק בלבד במקום להגיע לכיתה ולבזבז זמן יקר. כך החל במכללת אפיק תהליך משמעותי של מעבר ללימודי אונליין שכלל בניית תוכניות לימודים ייחודיות שמתאימות לתרגול מרוחק ופיתוח תהליך disraption (מהפכה בתעשייה המסורתית) שמאפשר להוזיל את עלויות הלימוד באמצעות הורדת עלויות התפעול ביחס למתכונת הישנה של המכללות.

הפעולה הזו מיצבה את אפיק כמובילה בתחום לימודי האונליין.

מכללת אפיק היא המוסד הראשון בארץ שמעניק תעודה מקצועית בלימודי אונליין בלעדיים. בכך היא מאפשרת לכל אדם להיכנס לשוק שצמא לכוח אדם איכותי, גם אם יש לו מגבלות זמן, מיקום או תקציב.

המטרה שלנו: להוביל שינוי במערך הלימודים בישראל. שוק הסטודנטים בשל למעבר לאונליין, תוך שמירה על רמת לימודים גבוהה, על קהילת סטודנטים תומכת ועל תהליך למידה קצוב ואפקטיבי – ואנחנו כאן כדי לספק מענה לצורך הזה ולהכניס בעלי מקצוע איכותיים למסלולי הצלחה בשטח.

בעולם המודרני אין צורך ללמוד מקצוע במקום רחוק ובמחיר גבוה.

מכללת אפיק מעניקה לכם הזדמנות לעשות את זה אחרת.

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון