מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס תיווך נדלן אונליין – כמה זה עולה, איפה לומדים, איך מדריך 2024

קורס תיווך נדלן אונליין 2023 - מה לומדים, איפה ואיך מתחילים לעבוד כל הפרטים

קורס תיווך נדלן -כל מה שצריך כדי להצליח בתיווך מחכה לכם באונליין

למה דווקא קורס תיווך נדלן אונליין?

מחירי הנדל”ן עולים. מי שלומד קורס תיווך נדלן  אונליין מרוויח. מקצוע תיווך הנדל”ן הוא מקצוע שבו אפשר להרוויח הרבה על סמך עמלות, הוא מקצוע חופשי שמאפשר הרבה עצמאות וחירות אישית ואין דבר משמח יותר מאשר כשנסגרת עסקת נדל”ן, ויש שכר בעמלך עם עמלה יפה מאוד.

תחום תיווך הנדל”ן הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות. הוא לא מפסיק לרגע להיות תחום לוהט שמגלגל בתוכו מיליארדי שקלים בשנה. על נתונים אלה אנחנו לומדים על פי הדרישה למקצוע ולפי כמות הקונים והמוכרים הפוטנציאליים המבינים את הערך המוסף שמביא איתו המתווך לעסקה.

תחום התיווך הפך משמועתי בעולם הנדל”ן, ולכן מכללת אפיק פתחה את קורס תיווך נדלן אונליין המאפשר דרך בטוחה להצטרפות להצלחה על ידי רכישת מקצוע מספק ומעניין ובענף הרווחי ביותר בישראל. קורס תיווך נדלן מתאים לכל מי שמחפש שינוי לקריירה חדשה או דרך תעסוקתית מאתגרת ומעניינת לחיים. אפשר לעבוד בתחום תיווך הנדל”ן כמקצוע משלים לצד עבודות אחרות ואפשר להתמקצע ממש, ומי שיצליח יוכל להקים משרד תיווך נדלן משלו.

תקשיבו ליאיר אסולין, בעלים משרד התיווך באר הנדל”ן.

קורס תיווך נדלן אונליין

מה לומדים בקורס תיווך נדלן אונליין?

רגע לפני שרצים לעשות עסקאות חשוב לדעת כי תחום תיווך הנדל”ן מתחלק לשני חלקים:

  • עולם שוק הנדל”ן על כל חלקיו הרלוונטיים
  • עולם המכירות.

אם אתם בתחילת הדרך, אתם חייבים לקרוא על קורס יזמות נדלן שלנו >>

תוכנית הלימודים בקורס תיווך נדלן אונליין מתמקדת בתכנים העיקריים הרלוונטיים ביותר לכל מתווך מתחיל ומותאמת כדי לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה הסופיים. בין היתר נלמדים בקורס תכנים אשר משמשים כבסיס ללימודי תיווך נדל”ן, תיווך מקרקעין, הכשרת מתווכים בנדל”ן, הכנה לבחינות תיווך נדל”ן וכמובן כל מה שנחוץ כדי שיהיה אפשר להשתלב בצורה הטבעית ביותר בתחום.

אנו במכללת אפיק שואפים להכשיר את הסטודנטים לעסוק בכל הקשור לניהול ותיווך נדל”ן. לשם כך לימודים אלה מקנים לסטודנטים ידע והכשרה, בכל הקשור לתחום.

בקורס תיווך נדלן אונליין מלמדים מיטב המרצים בתחום כיצד לאתר עסקאות ייחודיות ולגייס משקיעים, תיווך מבנים, דירות, מגרשים, נחלות, גגות עם זכויות בנייה ועוד, החתמת דיירים על פינוי בינוי, תמ”א 38, קבוצות רכישה ועוד מגוון תחומים מגוונים ומעניינים בעולם הנדל”ן.

בין היתר, תגלו כי תחום הנדל”ן מתקשר לתחומי עניין רבים אחרים כגון שמאות מקרקעין, משכנתאות, בניית נסכים, השקעות נדל”ן, יזמות בנדל”ן ועוד.

 

האם קורס תיווך נדל”ן פותח בפניי אפשרויות תעסוקה ובמה אפשר לעבוד?

כמו שכבר הסברנו בפרוטרוט כי עולם התיווך מבוקש מאוד בשנים האחרונות ובעל נפח תחומי תעסוקה רחב. לכן יוכלו בוגרי קורס תיווך נדל”ן של מכללת אפיק להמשיך לעבוד בחברות נדל”ן, משרדי תיווך, לפתוח משרדי תיווך עצמאיים, להשתלב בחברות יזמות נדל”ן, לעסוק בתחום הנדל”ן בחו”ל ועוד. זהו מקצוע שיכול לפתוח המון דלתות תעסוקה בארץ ובחו”ל וכמובן חשוב לציין כי בשל היותו מבוקש התחום הינו רווחי, מאתגר, מעניין ומלא בסיפוק.

קורס תיווך נדלן אונליין – פרטים נוספים

כמו כל הקורסים שלנו אפשר ללמוד את קורס התיווך אונליין. גם לדוגמא, קורס דוח אפס, קורס חובה לכל מתווך נדלן.

מה זה אומר שהלימודים אצלכם באונליין?  זה אומר שבאפיק כל הקורסים הרלוונטיים לתחום התיווך מוכנים עבורכם. הם מוקלטים מראש, אתם יכולים לעצור את ההקלטה, ללכת לשירותים, לשתות קפה וללמוד בקצב שלכם את כל המידע הרלוונטי לבחינות. כמו בכל הקורסים שלנו יש תרגילים ומבחנים וחומר רב שישפר את היכולת שלכם לפני הבחינות. בנוסף תוכלו להיעזר במרצים שלנו בשעת הצורך.

 

רישיון תיווך נדל”ן – מה התנאים?

חשוב לציין שכדי לעבוד כמתווך נדל”ן בישראל אתם חייבים רישיון תיווך נדלן. המטרה היא למנוע מחאפרים שלא מכירים את השוק לעבוד בתחום. הבחינות כוללות חומרים תאורטיים ומשפטיים וכל מי שרוצה לעסוק כעצמאי בתחום חייב לעמוד בבחינות ולהציג רישיון תיווך. יש כמה תנאים ההכרחיים למי ששוקל לעבוד כמתווך עצמאי לפני שבחור בקורס תיווך נדל”ן:

א. הוא חייב להיות מעל גיל 18

ב. הוא אינו יכול להיות פשוט רגל

ג. הוא צריך להיות תושב ישראל

ד. הוא אינו יכול להיות בעל עבר פלילי עם עבירה שיש עמה קלון  בחמש השנים שקדמו לבקשת הוצאת רישיון התיווך

ה. גם  במקרה של  עונש מאסר בעקבות עבירה שאין עמה קלון, תקופת ריצוי העונש (במאסר או עבודות שירות) צריכה להסתיים לפחות שלוש שנים לפני הגשת הבקשה להוצאת רישיון תיווך הנדל”ן.

ו. כמובן , הוא צריך לעמוד בהצלחה בבחינות להוצאת רישיון תיווך נדלן. 

קורס תיווך נדלן מחיר – כמה זה עולה

טווח המחירים של קורס תיווך נדלן הוא בין 500 ל-7000 שקל בלימודים הפרונטליים. 

אצלינו מגוון מסלולים למתווכים.

החל מקורס תיווך נדלן אונליין, קורס תיווך נדלן לאנשי מקצוע, הכשרות למתווכים בקורסים של פרקטיקה ועוד.

בשביל זה אנחנו פה. מוזמנים לקרוא עוד או להשאיר פרטים פה ונחזור אליכם.

בהצלחה!

 

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

נדלן מעניין אותך?
כדאי שנדבר:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון