מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות של קרן אפיק בע”מ (להלן: ” מכללת אפיק”)

חברת קרן אפיק בע”מ (“מכללת אפיק”) מכירה בחשיבותה של השמירה על פרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מפעילה ומנהלת (“האתר”). שימושך באתר ו/או רישומך לשירותים באתר מהווים את הסכמתך לכל שימוש אשר ייעשה במידע שייאסף אודותיך כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות להלן.

רישום לשירותים:
חלק מהשירותים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי אודותיך לרבות פרטים מזהים, פרטי התקשרות וכו’. אינך חייב על פי חוק למסור את המידע, אולם ללא מסירת המידע לא תוכל לקבל שירותים אלו. לצורך קבלת חלק מהשירותים באתר / השירותים אליהם נרשמת מעבירה מכללת אפיק את המידע אודותיך לגורמים הרלוונטים, לרבות גופים מסחריים, בהתאם לסוג השירות אליו נרשמת והמידע המבוקש על ידך במסגרת אותו שירות. מכללת אפיק לא תהיה אחראית לכל שימוש אשר יעשה על ידי אותם צדדים שלישיים בכל מידע אשר ייאסף על ידם אודותיך, ככל שייאסף, לרבות מידע אשר הועבר ו/או יועבר אליהם על ידי מכללת אפיק ו/או אשר נמסר להם ישירות על ידך.

מאגרי מידע:
המידע אשר תמסור בעת ההרשמה לשירותים באתר וכל מידע אחר אשר תמסור בהמשך, כמתבקש מסוג השירות, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר לשירותים אליהם נרשמת ו/או בעת שימושך באתר יישמרו במאגרי המידע של מכללת אפיק. מכללת אפיק תעשה שימוש במידע על פי הוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו. הינך מצהיר ומתחייב בזאת כי כל המידע שנמסר על ידך ו/או יימסר על ידך בעתיד הינו נכון אמין ומדויק וכי ביצעת את ההרשמה ו/או מסרת את המידע בשמך ועבור עצמך בלבד ולא בשם ו/או בעבור צדדים שלישיים.

השימוש במידע ומשלוח חומר פרסומי:
עם אישור המדיניות והפרטיות כאמור להלן תהיה מכללת אפיק רשאית לעשות כל שימוש במידע הנדרש לה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך. מכללת אפיק תהיה רשאית להתיר את הגישה למידע במאגרי המידע ו/או להעביר את המידע לצד שלישי כלשהו בהתאם לסוג השירותים כאמור ו/או לצורך תפעול, פיתוח ושיפור האתר והשירותים באתר. כמו כן תהיה רשאית מכללת אפיק לעשות שימוש במידע על מנת לפנות אליך בכל אחד מאמצעי ו/או פרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידך באתר, לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר על מנת להציע לך כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע נוסף הרלוונטים לשירותים המבוקשים על ידך, ולרבות פרסומות הנוגעות ללימודים אשר תסבור מכללת אפיק כי יוכלו להתאים ו/או לעניין אותך בהתאם לפילוח המידע המצוי אצלה אודותיך.

במידה ואינך מעוניין בקבלת המידע הפרסומי באמצעי התקשורת שמסרת לחברה, אנא צור עמנו קשר באמצעות אחד מערוצי התקשורת הזמינים בקישור הזה.

שינויים במדיניות הפרטיות
מכללת אפיק תהיה רשאית לשנות את הוראות מדיניות הפרטיות מעת לעת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לרבות הוראות שעניינן שימוש במידע שמסרת. מכללת אפיק תודיע למשתמש על כל שינוי מהותי אשר יחול בהוראות מדיניות הפרטיות ובכפוף לתנאי השימוש באתר >>>

האתר בתהליכי שדרוג, עיצוב ובנייה מחודשים. ייתכן וחלק מהמידע לא עדכני.

בברכה, צוות המכללה

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון