מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר – מה צריך לדעת

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר

האם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין בלי תואר? מה תנאי הקבלה? ולמה כדאי קורס? 

אחת השאלות ששואלים אותנו הכי הרבה אם אפשר ללמוד קורס שמאות מקרקעין ללא תואר. למען האמת, זו שאלה טובה. אכן כדי לקבל רישיון שמאי מקרקעין תצטרכו תואר ראשון. אבל למה לחכות לרגע האחרון? גם אם אתם סטודנטים וגם אם אין לכם עוד תואר ראשון תוכלו ללמוד מיד ומהבית. נוסף על כך במכללת אפיק תוכלו ללמוד מסלול מקוצר שבו כל קורסי היסוד של שמאות מקרקעין: מיסוי מקרקעין, דינים, מבוא לתורת השמאות ושני קורסים בתכנון ובנייה. קורס זה אומנם מתאים לאנשי נדל”ן, אבל מתאים גם למי שרוצים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום.

תנאי הקבלה ללימודי שמאות מקרקעין

במוסדות אחרים יש מי שידרוש מכם ציונים מינימליים או להיות לקראת סוף התואר. במכללת אפיק יש לנו קורס שמאות מקרקעין ללא תואר וללא תנאי קבלה: תוכלו להתחיל את הלימודים בכל שלב ולחזור על קורסים, אם תצטרכו. כמובן שבזמן בחינות ההסמכה צריך להיות לכם תואר ראשון ובבחינות הסופיות תצטרכו להיות מעל גיל 23. כמו כן כדאי לוודא שאין לכם רישום פלילי. בהתאם לתנאים הללו, למעבר בבחינות ההסמכה והתמחות אצל שמאי מקרקעין מוסמך תוכלו להיות סוף סוף שמאי מקרקעין מורשים. אבל לפני זה כמובן שאפשר לעשות קורס שמאי מקרקעין ללא תואר. במסלול לימודי נדל”ן לאנשי נדל”ן לא תצטרכו תואר כלל ותוכלו להשתלב מיד בתחום כמובן אם שאלתם את עצמכם האם כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר אונליין

במכללת אפיק אנחנו חוסכים לכם עלויות ונסיעות. אנחנו זיהינו את המגמה של לימודים מרחוק עוד לפני שהם הפכו לטרנד. הבנו שהלימודים מרחוק, אם הם נעשים על ידי מיטב המרצים, בהפקה ובצילום טובים, לצד תרגולים וסימולציות של מבחנים, הם מביאים לתוצאות. היתרון של קורסי אונליין שאתם יכולים להתחיל אותם בכל שלב, לפני התואר ואחריו. גם אם אתם לא מוכנים לכל הבחינות או לא עברתם בחינה אחת  מתוך 14 הבחינות תוכלו תמיד לחזור לקורס.

קורס שמאות מקרקעין או תואר?

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר מיועד למי שרוצה להגיע ישר לתכלס. לימודי שמאות מקרקעין אונליין באפיק נמשכים מאה שבועות, שני מפגשים בשבוע, ואורך מפגש הוא ארבע שעות. אבל אתם קובעים את הזמנים שלכם לצפייה בקורס. כך שהרבה מההצלחה תלויה בכם. אנחנו כמובן דואגים לכך שאתם לא לבד מול המחשב ואתם יכולים לקבל סיוע ותגבורים ממיטב המרצים שלנו, בכירים בעולם השמאות, מנהלי חברות ובכירים ברשויות המקומיות. גם אם אתם כבר אקדמאים מתחומים אחרים אתם יכולים לעשות הסבה ולהתמקד בקורס של שמאות מקרקעין בלי להתחיל שוב מסלול מפרך של שלוש שנים וחצי. תראו איך יעל לבנטל מרוצה.

היתרון של לימודי שמאות מקרקעין ללא תואר

אם אתם סטודנטים או לא סיימתם את כל החובות לתואר אבל החלטתם שאתם רוצים להיות שמאי מקרקעין, בגלל השכר הגבוה, בגלל הביקוש הגובר לשמאי מקרקעין, אבל אינכם רוצים לחכות עד שיהיה לכם תואר ראשון ביד ולעכב את החלום, תוכלו להתחיל ללמוד בכל שלב ולהגיע לבחינות אף מוקדם יותר מהחברים. 

מה לומדים בקורס שמאות מקרקעין במכללת אפיק

במכללת אפיק אנחנו מתמקדים במה שחשוב באמת, ההצלחה שלכם בבחינות. הלימודים מתחלקים לשלושה שלבים:  השלב הראשון כולל 11 קורסים, בהם דינים, תכנון בנייה, סטטיסטיקה ועוד שלאחריהם תהיו מוכנים ל-11 הבחינות הראשונות ולבחינה המסכמת את כל הקורס. 

השלב השני הוא שנת התמחות אצל שמאי מוסמך והכנה לבחינה 13, שאליה תוכלו לגשת לפני ההתמחות, בזמן ההתמחות או במהלכה. השלב השלישי הוא ההכנה לבחינה 14 המסכמת את כל הקורסים, בחינות סופיות בשמאות מקרקעין, שלאחריהין תהיה לכם סוף סוף תעודה. והתוצאות? מדברות בעד עצמן. 

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר זה לא חלום

ומה  אם אין לי תואר ראשון, אני לא יכול ללמוד?

.בוודאי שכן, בדיוק בשבילך פתחנו את המסלול הבא.

קורסים מקצועיים בנדל”ן ללא תואר

נוסף לקורסים בשמאות מקרקעין ניתן ללמוד קורסים ממוקדים בנדל”ן, שאינם דורשים תואר. קורסים אלו אומנם מיועדים לאנשי נדל”ן, דוגמת מתווכים, עורכי דין, משקיעים, יזמים, מתכננים עירוניים ועוד, אך הם מתאימים לכל מי שמתעניין בנדל”ן. מה תלמדו בקורס?

אתם תלמדו בקורס את חמשת הקורסים המהותיים ביותר לכל איש נדל”ן, שני קורסים בתכנון ובנייה – המתמקד במידע תכנוני, חוקי תכנון, תמ”א, חוקי תכנון ובנייה ועוד; מיסוי מקרקעין – כל המיסים הקשורים לנדל”ן, מיסי רכישה, מיסי שבח, היטלים ועוד; דינים – כל הכלים המשפטיים שלהם נזקק איש נדל”ן, בניית חוזים, הבנת חוקי מקרקעין, גישה למכרזי רמ”י ועוד; ומבוא לתורת השמאות – כל השיטות המתקדמות להערכת נכסים שבהן משתמשים שמאי המקרקעין. בסה”כ חמישה קורסים וחמש תעודות במחיר קורס אחד. קראו כאן הכול על קורס הנדל”ן ובואו ללמוד מהמקצוענים באמת.

 

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות מקרקעין

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

נדלן מעניין אותך?
כדאי שנדבר:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון