מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה ללימודי שמאות רכוש בישראל 2024

קורס שמאות רכוש - תנאי קבלה ללימודי שמאות בישראל 2024 - לימודים נדרשים - נזקים לרכוש יכולים להביא להשלכות משמעותיות ברמה האישית והמקצועית. אלו כוללות לא פעם מקרים מצערים של פריצה לדירות, דלקה בבתי עסק, אובדן מידע במערכות מחשבים ועוד.

קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה – מתחילים!

אז בואו נדבר על קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה שכרגע על רף נמוך על עלולים להשתנות בזמן הקרוב. נכון להיום, אין צורך בתואר, או בתעודת בגרות ולמעשה כל אחד יכול להיות שמאי רכוש ולהתחיל לתת חווד דעת.

איך זה עובד?

במקרים שבהם נגרם נזק לרכוש מתחיל תהליך ארוך ומורכב שחלקו כולל קבלת כספי ביטוח וזאת באמצעות הערכת שמאי רכוש לנזק שנגרם. תפקיד השמאי, בין היתר, להעריך את שווי הנזקים למבנים. 

כדי להפוך לשמאי רכוש יש לעבור קורס שמאי רכוש. בכל קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה שלהם נדרשים הסטודנטים במסגרת הלימודים אליהם נרשמו.

על מה אחראים שמאי רכוש?

שמאי רכוש הם אלו האחראיים על ההיבטים השונים בבדיקת הכיסוי של רכוש מבוטח, וזאת בהתאם לפוליסת הביטוח שכל אדם מחזיק עבור נכסיו והן בעבור אומדן ערך הנזקים. תוצריו המקצועיים של שמאי הרכוש מוגשים לחברות הביטוח וללקוחות ומופיעות גם כנספחים בתביעות המגיעות לבית המשפט.

לצד תפקיד הערכת נזק ואומדנו משמשים גם שמאי רכוש כאנשי מקצוע היודעים להעריך שווי של רכוש ונכסים, במתן ייעוץ בתביעות רכוש עבור עורכי דין, השתתפות בבוררויות עסקיות הנוגעות לנזקים ועוד.

קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה – סרטון

רוצים לדעת קצת על תנאי קבלה לקורס שמאי רכוש? כל המידע בסרטון:

סרטון : קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה למסלול המקיף בישראל באונליין?

הכשרת שמאי רכוש במסגרת החוק בישראל

ובהרחבה, נכון להיום אין בישראל הסדרה בחוק או רגולציה מסודרת אודות מקצועו של שמאי הרכוש ואופן הכשרתו. אי לכך, כיום אין דרישה בחוק לרישיון מקצועי על מנת לעבוד כשמאי רכוש ואף לא דרישה לעבור מבחני הסמכה וסטאז’ כפי שהדבר מקובל ונדרש בחוק בלימודי משפטים ולכן, תנאי הקבלה ללימודי שמאות רכוש הם: 

 דרישה לידיעת מתמטיקה ברמה של שלוש יחידות לימוד לפחות. לעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, ובחלק מהמכללות אף נדרשים המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון אבל אצלנו זה לא ככה.
מאחר ובנינו מערכת לימודים ענקית שמאפשרת לך להתחיל ללמוד גם ללא התנאים הללו – אנחנו יודעים לעשות ממך שמאי רכוש גם אם אין לך רקע וגם אם היום נכנסת לתחום.
 

גורמים בתחום השמאות בישראל, וביניהם גם מכללת “אפיק”, פועלים נמרצות על מנת לקדם ולעגן באופן מקצוע ומסודר יותר את תפקידו של שמאי הרכוש. הסדרה זו אמורה להבטיח בסופו של תהליך הכשרה מסודרת ומקצועית עבר שמאי הרכוש בעתיד אשר יהפכו גם הם למקצועיים ולבעלי הכרה רחבה יותר בתחומם.

למי מיועד קורס שמאות רכוש?

רבים המגיעים להירשם למסגרת של קורס שמאות רכוש – תנאי הקבלה זה דבר שעולה בשיחה הראשונית, ואנחנו במכללת “אפיק” מרגיעים ואמרים שאם יש לך רקע מסוים בתחום הבניה, השרברבות, שיפוצים, איתור נזילות, עבודות עפר, או כל רקע טכני אחר – התחום יהיה בשבילך מושלם. 

בנוסף, בקורס שמאות רכוש – תנאי קבלה שונים בין הסטודנטים.  ניתן למצוא שמאים ובעלי משרדי שמאות המעוניינים להרחיב הסמכתם בתחום, אנשי מקצוע מתחום החקלאות, ההנדסה והמשפט לצד עובדי כפיים.

מסגרת קורס שמאי רכוש מתאימה גם לצעירים המעוניינים לדרוס רגל בעולם השמאות.

קורס שמאות רכוש – תנאי הקבלה המקלים במסגרת תחום זה כיום מאפשרים לאותם צעירים להכיר את עולם השמאות דרך נושאים של רכוש וביטוח ומשם להתפתח לענפים נוספים בעולם השמאות.

קורס שמאי רכוש – תנאי קבלה

קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה ללימודי אונליין של מכללת אפיק.

מכללת “אפיק” היא ממסגרות הלימוד הראשונות בישראל שידעה להתאים עצמה לתקופת הקורונה המאתגרת.

עבור אלו המעוניינים להירשם למסגרת לימודי שמאות רכוש הקימו במכללה מערך לימודי אונליין ראשון מסוגו.

כזה המאפשר הכשרה של שמאי רכוש גם בתקופה בה מסגרות לימוד אחרות עצרו את לימודיהן בשל מגבלות הקורונה ומאז, לקחה את התחום 100 צעדים קדימה עד כדי כך שעם בוגרי המכללה נמנים היום מעל 500 שמאי רכוש בארגון להעשרת שמאים בישראל.

קורס האונליין של מכללת אפיק מאפשר לכל סטודנט ליהנות מכל התכנים המקצועיים בסר מושלם, מהבית, בנוחות ובזמן שמתאים לו.

במסגרת הקורס ייהנו הסטודנטים ממיטב המרצים דוגמת שמאי המקרקעין שי ידלין, גיא קנרק ובועז וכולדר, עורכי הדין עופר יחיאל ושלומי חכמוב ושלום ארבלי מנכ”ל חברת “מתן” – ביקורת מבנים. בין היתר כוללים תכני הקורס שיעורים, דוגמת מבוא לשמאות רכוש, נזקי מים, נזקי אש, מתן חוות דעת, נזקי חקלאות, עבודה מול ספקים ועוד.

במסלול שלנו מעל 10 מרצים ולא מדובר על קורס עם מרצה אחד שמעביר קורס קצר בן 12 – 13 מפגשים ממנו לא יוצאים עם ידע מאוד מועט.

קורס שמאות רכוש תנאי קבלה – סיכום 

 קורס שמאות רכוש – תנאי קבלה שונים לכל מסלול, ובגדול, זה תחום ענק המכיל מגוון של מסלולי לימוד, החל מקורס הערכת אומנות ועתיקות ועד לשמאות רכוש וחקלאות, עד מומחה לבית משפט וללא צורך בהסמכה ממשלתית כל שהיא.

השכר של שמאי רכוש משתנה וזה תלוי מאוד בהיקף תעודות ההסמכה שיש לכם.

אצלנו באפיק אונליין אתם מקבלים 5 תעודות הסמכה במסלול אחד, וגם המחירים באונליין משתלמים – שזה מטורף, והכל באונליין.

אז אם שאלתם את עצמכם האם כדאי ללמוד את התחום, אז ברור שכן, בין היתר מאחר וזה מקצוע מבוקש, שקל יחסית למצוא בו התמחות , ויש חוסר של שמאי רכוש וחקלאות בישראל ולכן שמאי רכוש דרושים בכל חלקי הארץ ואלו הסיבות האמיתיות ללמוד שמאות רכוש וחקלאות.

לגבי תנאי הקבלה ללימודי שמאות רכוש – זה פה. , וגם אפשר לקרוא איך למצוא עבודה כשמאי רכוש מפה.

בואו ללמוד יותר בשמאות רכוש, אפשר להירשם בטופס למטה או להתחיל מיד ללמוד בקורס שמאות רכוש.

בוגרי קורס שמאות רכוש שעברו תנאי קבלה ללימודי שמאות רכוש

 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

קורס מזכירות – קבלו המלצה מחנן

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

ההכשרה המקיפה בישראל

100% אונליין
5 תעודות מקצוע

לקבלת המדריך למייל:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון