מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מה לומדים בקורס שוק ההון?

מה לומדים בקורס שוק ההון?

מה זה קורס בשוק ההון ומה בעצם לומדים ?

רבים מאיתנו חוששים ושואלים את השאלה, מהו קורס בשוק ההון, מה לומדים בקורס שוק ההון ואיך כל זה מתורגם לידי רווחים לבעל ההשקעה ?

לפני שנסביר על מה לומדים בקורס שוק ההון נתחיל ונאמר שקודם כל, שוק ההון הוא תחום דינאמי ומתקשר לכל אחד ואחד מאיתנו בדרך זו או אחרת.

בימים אלה הבנת שוק ההון חשובה  בשל השפעות שוק ההון על הפנסיה שלנו, קרנות השתלמות, חסכונות, הלוואות, בין אם על ידינו ובין אם על ידי איש מקצוע.

קורס בשוק ההון ללימודי עקרונות שוק ההון

ישנם מספר רב של קורסים המציעים לימודים מורחבים, ייעודיים ובסיסיים לשוק ההון. נסביר מה לומדים בכל אחד מהם ומה לומדים בקורס שוק ההון בכלל.

חשוב לציין כי קודם כל, לימודי שוק ההון מלמדים אותנו איך לשלוט בכסף שלנו. לא כל אחד ידע איך למנף את הידע לטובת רווחים, וכמובן חוסר ידע לא יניב רווחים.

לימודי הבסיס של קורס בשוק ההון חושפים אותנו לעולם המושגים הרחב של התחום ולאפיקי ההשקעה האפשריים בשוק כמו מטבע חוץניירות ערךאגרות חוב ועוד.

אף אחד לא יכריח אתכם “להמר” על הכסף שלכם, ובמכללות המובילות ניתן למצוא גם קורסים אישיים עם מאמן אישי ולימוד אחד על אחד כך שגם אם קיבלת החלטה להתחיל להשקיע, יש מי שיעזור לך באופן אישי.

מה לומדים בקורס שוק ההון ?

רבים הקורסים המוצעים ע”י המוסדות הלימודיים השונים אך חשוב לציין את הנושאים שיהיה עליכם ללמוד על מנת להעשיר את הידע שלכם כמו שצריך מבלי להחסיר מידע.

לימודי שוק ההון – הבסיס

בחלק זה בד”כ לומדים מושגים, הגדרות, אפיקי השקעה, אפיקי מסחר, איך מנתחים דוח”ות פיננסים ולומדים להכיר את הכוחות השולטים בשוק הישראלי והבין-לאומי. חלק זה הינו תיאורטי לחלוטין ובעצם מהווה בסיס להמשך הקורס.

לימודי שוק ההון – אפיקי מסחר והשקעות

חלק זה הינו רחב, מעניין וחשוב מאוד. זהו החלק בקורס שוק ההון בו לומדים את אפיקי ההשקעות והמסחר השונים, המעניקים ידע תיאורטי (וגם מעשי למי שיבחר בכך) לגבי התנהלות, פעולות וזיהוי פוטנציאל לרווח בכל אחד מהאפיקים האלו.

חשוב לציין כי בחלק זה לומדים ניתוח טכני – לימוד קריאת מגמות השוק לצורך השקעה ומסחר בבורסה וביחד עם שילוב ידע ושליטה בתוכנות מסחר, יבצע כל סטודנט בקורס שוק ההון תרגול בזמן אמת ומיקסום תיק ההשקעות שלו.

לימודי שוק ההון – התנהגות סוחר

המכללות המובילות גם מלמדות את הסטודנטים שלהם איך לשמור על קור רוח ולא לזנק לתוך “מלכודות” או איך להירגע ולא לפעול בפזיזות. סבלנות וידע הם שם המשחק, וחשוב שהמוסד הלימודי שבו בחרתם ללמוד ילמד אתכם את זה, אחרת, תלמדו את זה בדרך הקשה וחבל.

לימודי שוק ההון – בנייה וניהול תיק השקעות עצמאי

במסגרת קורס שוק ההון, תלמדו לבנות ולנהל את תיק ההשקעות שלכם, מדובר בהליך אישי ומותאם לכל סטודנט ולפי שלבים. כאשר עוסקים בחלק הפרקטי בקורס שוק ההון, מקבלים יותר ידע וחשוב מכל, בטחון בניהול תיק ההשקעות העצמאי שלכם.

סימולציות והשקעות בכסף וירטואלי

חשבתם שזורקים אתכם למים ? אתם טועים, אולי הטעו אתכם ואולי לא הבנתם נכון.

בשום קורס שוק ההון לא יכריחו אתכם להשקיע בשביל ללמוד, ישנה מערכת סימולציות והשקעות כסף וירטואלי למטרת לימודים במכללות המובילות כך שאפשר להסיר ספק, לא צריך לבוא עם כסף לקורס בשוק ההון בשביל להתנסות במסחר. המרצים והמאמנים ינתחו איתך את מהלך ההשקעות והמסחר שלך, בין אם מדובר בכסף אמיתי או וירטואלי, תמיד מומלץ להתחיל עם כסף וירטואלי ואת הטעויות הראשונות שלך לבצע כשאין סיכון ממשי לכסף שלך.

לימודי שוק ההון באפיק משלבים בין לימוד עצמי בשוק ההון לעזרה ממיטב המדריכים והמרצים בתחום, שהתסו בהשקעות טובות וחכמות ויודעים איך לעשות כסף מכסף. כמובן תמיד אפשר ללמוד מניסיון ומהטעויות שלכם אבל עדיף ללמוד ממי שכבר התנסה ועשה את הטעויות בשבילכם. כך בקורס שוק ההון לומדים איך לזהות את הטעויות מבעוד מועד וגם שלא לטעות זה לא כל כך נורא אם יש לכם גב ותוכנית שמשלבת גם תשואה וגם הימנעות מסיכונים מיותרים.

בוא ללמוד איך הכסף שלך עובד בשבילך, לחץ כאן

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון