מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לימודי שמאות מקרקעין

אדם שמתחבר לשוק הנדל"ן ורוצה לעסוק בו ואף להרוויח ממנו, יכול כיום לבחור ללמוד לימודי שמאות מקרקעין. לימודים מעין אלה מאפשרים ללומדים בהם להשתלב בתום הלימודים בלא מעט משרות נחשקות אשר שכרן גבוה או אפילו לעבוד כעצמאיים בתחום ולהרוויח לא מעט מכך.
באנר הפניה

לימודי שמאות מקרקעין

כאשר אדם עומד בפני מסלול שמאות מקרקעין לימודי שמאות מקרקעין הלימודים אשר יסייע לו לעסוק במקצוע  הוא מביא בחשבון לא מעט פרמטרים שונים כגון: מהו המקצוע שבו הוא מעוניין לעסוק, מה מעניין אותו וכן, איזה מקצוע יצליח להניב עבורו רווחים נאים ויאפשר לו להתפרנס ולפרנס את בני ביתו בצורה הטובה ביותר. בעוד שישנם לא מעט אנשים אשר בטוחים כי רק בתחום ההייטק הם יוכלו להרוויח שכר נאה ועל כן, כדאי להם לבחור ללמוד את התחום, הרי שחשוב מאוד לדעת שכיום ניתן להרוויח לא מעט גם בתחומים אחרים ועל כן, אין צורך שאדם ילמד מקצוע כלשהו הנוגע לתחום ההייטק אם הוא איננו מתחבר אליו, רק בשל העובדה שהוא מאמין שתחום זה יהיה ריווחי עבורו בעתידי. אדם שמתחבר לשוק הנדל”ן ורוצה לעסוק בו ואף להרוויח ממנו, יכול כיום לבחור ללמוד לימודי שמאות מקרקעין. לימודים מעין אלה מאפשרים ללומדים בהם להשתלב בתום הלימודים בלא מעט משרות נחשקות אשר שכרן גבוה או אפילו לעבוד כעצמאיים בתחום ולהרוויח לא מעט מכך.

לימודי שמאות מקרקעין- במה מדובר?

לימודי שמאות מקרקעין הם לימודים מאתגרים, אך גם מהנים. שמאי מקרקעין כידוע לכל מהווה כיום את אחד משחקני המפתח בשוק הנדל”ן. תפקידו של שמאי מקרקעין הוא להעריך את השווי של נכסים שונים כגון: קרקע, מגרש, דירות מגורים, מבנים הרלוונטיים לצרכים שונים ועוד. כמעט כל אדם שמוכר קרקע או רוכש קרקע, מוכר דירה או קונה דירה, נעזר כיום בשירותיו של שמאי מקרקעין מקצועי ומנוסה בתחום על מנת להעריך בצורה הטובה והמדויקת ביותר את שווי הנכס העומד על הפרק ובהתאם אליו, לנקוב במחיר או לשלם מחיר. לימודי שמאות מקרקעין הם לימודים הרלוונטיים עבור בעלי תואר ראשון המוכר למל”ג או עבור סטודנטים המצויים בעיצומו של תואר ראשון המוכר למל”ג. ניתן לעשות הסבה מקצועית מכל תואר שעשיתם לשמאות מקרקעין במידה וגילכם מעל גיל 23 ואין לכם עבר פלילי. במהלך הלימודים לומדים את כל החומר הדרוש על מנת לעבור את המבחנים במהלך הלימודים, כולל מבחנים מטעם מועצת שמאי המקרקעין. לאחר שעוברים את כלל המבחנים בלימודים, יש צורך לעבור פרק זמן של התמחות בהצלחה ולאחריו, עוד מבחן סופי, מסכם, גדול ורשמי מטעם מועצת שמאי המקרקעין אשר כאשר עוברים אותו ניתן לקבל את הרישיון הנכסף לעסוק בתחום באופן מקצועי ורשמי.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

השתלבות בשוק העבודה לאחר לימודי שמאות מקרקעין

לא מעט אנשים תוהים כמה מרוויח שמאי מקרקעין? כמובן שמדובר על שאלה שהתשובה עליה משתנית בהתאם לפרמטרים שונים. אולם, חשוב מאוד לדעת שלאחר הלימודים ניתן להשתלב בשוק העבודה כבר מההתחלה, שיש ביקוש יפה מאוד לשמאי מקרקעין ושניתן לעבוד בתחום הן כעצמאים והן כשכירים. ניתן לומר שכיום אדם העובד כשמאי מקרקעין עצמאי יכול לקבל שכר טרחה נאה על כל עבודה שבה הוא מעריך שווי נכס, כאשר ישנם נכסים ששכר הטרחה ששמאי מקבל עליהם יכול להגיע גם ל15 או 20 אלף שקלים. מדובר בעיקר בהערכת נכסים מסחריים. כלומר, מכיוון שיש עבודה בתחום ויש ביקוש לשמאי מקרקעין, אדם העוסק בתחום וידוע במקצועיותו, יכול להניב רווחים נאים מאוד מהעיסוק בתחום שמאות מקרקעין.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון