מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

לימודים מהבית | קורסים אונליין מהבית – כך הפכו תכניות אלו למסלול המועדף – מכללת אפיק

לימודים מהבית למסלול המועדף באמצעות זמינות, גמישות, נגישות ועוד. מה היתרונות של לימודי קורסים מהבית אונליין וקורסים לקבלת תעודה ועוד

כבר שנים שקורסים אונליין מציעים פתרון משתלם, נוח ונגיש להכשרה מקצועית. כעת, בעולם שלאחר הקורונה, לימודים מהבית אונליין נעשו לחלק מהנורמות החדשות. עבורכם כסטודנטים, מדובר בחדשות נהדרות.

עד לאחרונה, נאלצו רבים מאיתנו לנהל את חייהם הבוגרים בתוך דילמה מתסכלת – ללמוד מקצוע או לעבוד ולהתפרנס.

כשהרחבת המשפחה נכנסה לתמונה, הדילמה הזו התחדדה אפילו יותר.

בסופו של יום, לכולנו יש רק 24 שעות ביממה והמשאבים שלנו מוגבלים.

בשנים האחרונות, מציעות מסגרות מובילות בארץ מסלולי לימודים ולימודי אונליין מהבית שמאפשרים לשלב הכשרה מקצועית בלוח הזמנים הצפוף שלנו יותר מאי פעם. כאן, נבחן כמה מיתרונות המרכזיים שמציעות מסגרות האונליין.

הפתרונות נגישים מתמיד – קורסים מהבית ולימודים אונליין.

תוך פחות מעשור, הפכו פתרונות הלמידה מרחוק מקוריוז מפוקפק לדרך נפוצה, מקובלת ונוחה מתמיד לרכוש ידע והכשרה . השינוי הזה לא התממש יש מאין.

הפיתוחים המהפכניים שחלו בעשור האחרון בתחום הפלטפורמות הדיגיטליות הם אלו שמאפשרים כיום ללמוד מקצוע מהבית מבלי לפגום באיכות הלימודים.

בנוסף, במסגרת לימודים מהבית על פלטפורמה מקוונת (אונליין), סביר מאוד להניח שהתקשורת תהיה נגישה ונוחה הרבה יותר עם המרצים והחברים לכיתה.

מוועידות וידאו ועד לקבוצות ווטסאפ, קל מאי פעם לשתף בידע, ללמוד יחד למבחנים ולנהל פרויקטים קבוצתיים. מעבר לתחום הלימודים, קורסים מהבית יעניקו לך הכשרה חשובה מאין כמותה בעבודה עם Zoom ועוד מגוון כלים דיגיטליים נוספים הנפוצים כיום בשוק העבודה.  

מגוון רחב של קורסים מהבית עם מיטב המרצים

כיום, קורסים מהבית, ולימודים מהבית על ידי קורסים מקוונים ממש לא מסתכמים רק בהרצאות קצרות ומוגבלות על נושא ממוקד. ניתן למצוא אצלנו לא מעט מסגרות ומסלולי לימודי תעודה מהבית במגוון רחב של נושאים מלימודים בתחום שוק ההון ( ועד לשמאות מקרקעין

רוצים לשמוע על הקורסים שלנו מהבית? קליק פה >>>

פתרון ידידותי לסביבה

ישנם שני גורמים עיקריים שהופכים לימודים מהבית לאפשרות בת קיימא בהרבה לרכישת השכלה. 

ראשית, אין כל צורך להשתמש באמצעי תחבורה ולצרוך דלק כדי להגיע ללימודים.

שנית, הלימודים במסגרת דיגיטלית, מה שאומר שאין כל צורך להדפיס או לצלם חומרים כדי ללמוד את החומר.

זוהי, אחרי הכול, התובנה הגדולה ביותר שקיבלנו ממשבר הקורונה – ניהול משימות מהבית אינו רק אפשרי כיום טכנולוגית, הוא עשוי  להתגלות כדרך האידיאלית להגן על הסביבה.

יום לימודים מחוץ לבית לרוב ידרוש מאיתנו עוד משימות נלוות רבות כמו קניית אוכל, יציאה לסידורים באמצע היום ועוד מטלות רבות אחרות שעשויות לגבות עוד זמן, עוד דלק ועוד משאבים. במובן הזה, המעבר ללימודים מהבית הוא פתרון חסכוני ביותר.

לימודים מהבית מציעים גמישות יוצאת דופן

אנשים רבים פונים כיום למסלולי למידה מקוונת הודות לגמישות הנוחה בלוח הזמנים.

קורסים מהבית מאפשרים לך ללמוד מכל נקודה בעולם, ללא כל צורך לנסוע לקמפוס ולעתים קרובות, גם לנהל את שעות הלימוד שלך בהתאמה אישית. גם אם חלק מהשיעורים דורשים נוכחות חיה, לעתים קרובות ניתן להתעדכן בהקלטות ולשלב את הלימודים בשגרה העמוסה שלך.

קורסים מהבית מציעים השתלבות מהירה בשוק העבודה

בסקר שנערך בתחום, נמצא כי 78% מהלומדים במסגרת לימודים מהבית העידו שהידע שקיבלו ניתן ליישום באופן מידי במסלול הקריירה שלהם. רבים חשו כי הקורס אפשר להם להיות יעילים ומקצועיים הרבה יותר בתחומם. לכן, בין אם מדובר בלימודי תעודה מהבית המהווים מפגש ראשון עם התחום או אם מדובר בהעמקת הידע הקיים שלך, הקורסים הללו מציעים הזדמנות ללמוד מאנשי מקצוע מובילים ומהקולגות שלך בו זמנית. ברוב המקרים, מסלולים אלו ממוקדים על מנת להעניק כלים לעולם האמיתי, כך שאם חיפשת הכשרה “תכלס”, זו ללא ספק אחת הדרכים המומלצות לעשות זאת.

לא מאמינים, תקשיבו לבוגרים שלנו פה >>>

לימודים שמאפשרים לך לצאת מהמסגרת

לא לכולנו מתאימה מסגרת לימודית מסורתית. עבור רבים מאיתנו, חוויית בית הספר הייתה לא קלה ועצם המחשבה לשבת בכיתה במשך שעות מעוררת רתיעה. כיום יותר מתמיד, מופנמת התובנה כי הקושי הזה אינו חייב לדון את האדם לחיים ללא השכלה או הכשרה מקצועית. כעת, כשניתן להירשם ללימודים מהבית, ניתן לעבור קורס בתחום הנדל”ן , או לימודי יזמות נדלן,  או להעמיק את הידע בכל תחום מקצועי אחר מהספה בסלון, מהפארק הקרוב לביתך או בכל סביבה שמאפשרת לך לפרוח.

טווח רחב של קורסים מהבית עם מרצים מובילים

מכללת אפיק מובילה כיום את עתיד ההכשרה המקצועית עם מגוון מסלולי לימודים מהבית. במשך 18 שנים, גייסנו לצידנו את טובי המומחים בתחומי הלימודי השונים ואפשרנו לסטודנטים מכל קבוצות הגיל ונקודות הציון בחיים להעניק לקריירה שלהם דחיפה משמעותית. למידע נוסף, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כאן ונענה בהקדם

קבלו מדריך לבחירת קריירה למייל מפה :

Main website contact form
כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון