מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

הצהרת נגישות – מכללת אפיק

תמונה: ידיים על מקלדת נגישה. טקסט: הצהרת נגישות

באפיק אונליין אנחנו מחויבים להנגשה לכל בעלי המוגבלויות

באפיק אונליין חשוב לנו מאוד להנגיש את הלימודים ואת האתר לכל בעלי המוגבלויות, כך שלא יהיה תלמיד אחד שייפגע. אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיעה הזכות ללמוד ולאחר מכן להתפרנס בכבוד, ולכולם מגיעה הזדמנות שווה. לכן אנחנו עושים את מרב המאמצים שהאתר יהיה נגיש לכולם.  אתר “מכללת אפיק” והקורסים אונליין עומדים בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו על פי המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA ומסמך 2.0 WCAG.

הממשק: אתר “מכללת אפיק” מותאם לדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הנייד, והוא עושה שימוש בממשק נגישות האתרים “נגישלי”, שפיתחה חברת “נגישלי”. הממשק מאפשר לגולשים להתאים את תצוגת האתר ולהפעיל אותו באמצעים שונים, דוגמת תוכנות לקריאת מסך ועל ידי המקלדת.

הדפדפנים המותאמים: גוגל כרום, פיירפוקס, ספארי, אופרה, מייקרוסופט אדג’, אינטרנט אקספלורר 11, אנדרואיד מרשמלו ו-iOS9.

התאמות כלליות: כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט על ידי המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש טקסטים בדף האתר, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק ושינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן: שינוי גודלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל.

התאמות צבעים ותצוגה: הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקורא מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות: שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן או לסמן גדול ושחור, הדגשת מעבר עכבר, הדגשת פוקוס, הגדלה והקטנה של תצוגת האתר.

על אף המאמצים שהשקענו להתאים את אתר “מכללת אפיק” ברמה הכי גבוהה, ייתכן כי יתגלו חלקים באתר שעדיין לא הונגשו או שטרם נמצא עבורם פתרון טכנולוגי. אם מצאתם תקלה, או שיש לכם בעיה עם ממשק הנגישות, נשמח לשמוע מכם, וגם אם יש לכם הצעות לשיפור. כדי לפנות אלינו לחצו על כפתור “שלחו משוב” בתחתית ממשק הנגישות, ושם תוכלו למלא טופס ייעודי. אפשרות נוספת היא לשלוח לנו פנייה באמצעות טופס יצירת קשר בעמוד צור קשר. אנחנו מתחייבים להתייחס ברצינות לכל פנייה שלכם.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון