מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.
דרושים מאתרי ליקויי בנייה ובוגרי קורס בדק בית מקצועי. מאתרי ליקויי בנייה הם אנשי מקצוע מיומנים אשר מתמחים בזיהוי ותיקון של ליקויים בבניינים, דירות ובמערכות התשתיות. איפה עובדים, איך מתפרנסים ומי לקוח הקצה?
בתחילת החודש פורסם ב"כלכליסט" אודות שיעורי ההצלחה הנמוכים של אלו הניגשים לבחינות ההסמכה בתחום שמאות המקרקעין בישראל. לצד אחוז נמוך הצביעה הכתבה גם על ליקויים רוחביים אחרים הנוגעים לתחום.
שנת 2020 הפכה לקשה ומאתגרת גם עבור עולם הנדל"ן הישראלי. מכללת אפיק למדה ועוקבת אתר השינויים הדינמיים שיש בענף. במבט מעל ניתן להבחין ולראות איך בתוך אותו משבר ישנם גם מספר תהליכים חיוביים שיש לברך עליהם.
הסטודנטים במכללת אפיק מגיעים מכל רחבי הארץ ללמוד במכללה. מערך הלימודים במכללה כולל קורס שמאות רכב המהווה בסיס רחב עבור סטודנטים מהצפון ביכולת להשתלב באחת ממשרדי שמאות הרכב הקיימים בצפון.
למה האם כדאי ללמוד שמאות רכוש דווקא בימים אלו ? מעל 6542 נזקי רכוש בישראל והמספרים עולים.מהו מקצוע שמאות הרכוש, מה היתרונות של לימודי שמאות רכוש אונליין ואיך תתפרנסו לאחר הלימודים
שכר מאתר ליקויי בנייה לאחר הלימודים משתנה , אך אין ספק שהשמיים הם הגבול. החל מ 2000 שח לשומה שנכתבת עבור לקוחות קצה, שעתיים עבודה בלבד. מי הלקוחות? כל מי שקיבל דירה חדשה מקבלן.

הירשם לקבלת עדכונים חדשים

הסרטונים האחרונים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון