מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מסחר בשוק ההון האמריקאי – 3 יתרונות

3 יתרונות במסחר בשוק ההון האמריקאי

במה יותר כדאי להשקיע? בשוק ההון הישראלי או האמריקאי? מה שבטוח שלמסחר בשוק ההון האמריקאי יש יתרונות רבים. הנה כמה מהם

אין שום בעיה עם כל הקשור אל מסחר בשוק ההון הישראלי, אבל מסחר בשוק ההון האמריקאי  הוא אחר. כלומר באמריקה כמו באמריקה הפוטנציאל לרווחים גדול יותר. אם גם אתם מעוניינים להרגיש באמריקה ולהרוויח כמו באמריקה, קרוב לוודאי שגם אתם תהיו מעוניינים לסחור בשוק ההון האמריקאי. איך עושים זאת? באמצעות מערכת מסחר חדשנית ומתקדמת שמותאמת למסחר בשוק ההון של אמריקה. עדיין מתלבטים אם להתחיל ולסחור בשוק ההון הישראלי או האמריקאי? התחילו לקרוא את היתרונות העיקריים של מסחר בשוק ההון של דוד סם.

 למידע על קורס שוק ההון של אפיק

הסיבה הראשונה – ההיצע והגודל של המסחר בשוק ההון האמריקאי

היתרון הראשון של שוק ההון האמריקאי בא לידי ביטוי בגודל שלו ובהיצע שלו. הבורסה האמריקאית היא הגדולה ביותר בעולם וכוללת את מדד הנאסד”ק ואת הבורסה לניירות ערך בניו יורק.   היצע המניות הוא הגדול בעולם, מחזורי המסחר הם מהגדולים בעולם ורוב החברות הגדולות נסחרות בשוק ההון האמריקאי. בנוסף, מדובר על בורסה אמינה מאוד שאינה מושפעת בקלות מכל תקרית קטנה ברחבי העולם. (שוק ההון הישראלי מושפע לעיתים קרובות מכל שינוי פוליטי ורגולציות שונות שמונהגות בישראל). כמובן שביזור תיק ההשקעות הוא השיטה הכי טובה למשקיעים גם להגדיל את התשואה וגם למזער סיכונים, ושוק גדול מאפשר את זה.

הסיבה השנייה – פוטנציאל להרוויח הון

ההיצע והגודל של השוק האמריקאי מובילים לדבר הברור מאליו, הפוטנציאל הרווחי הגדול שיש לשוק זה.  היקף המסחר בשוק ההון האמריקאי גדול משמעותית מהיקף המסחר בבורסה הישראלית. כלומר, פעולות הקנייה והמכירה של המניות בבורסה האמריקאית רבות יותר ויש ביקוש גדול יותר למניות. כל אחד יכול לבחור בקפדנות בדיוק את אותה מניה שבה הוא מעוניין לסחור ללא פשרות כלשהן.  אם נחשוב על חברות הטכנולוגיה הגדולות, אפל, גוגל, אמזון, כולן אמריקאיות, ובאמריקה יש סיכוי גבוה למצוא את המניה הצומחת הבאה.

כל אחד יכול לקבוע במדויק את מחיר היציאה שבו הוא מעוניין ולמכור בדיוק באותו המחיר אותו קבע לעצמו. גם ניתן לבחור לסחור במניות של חברות גדולות ומוכרות שנסחרות במאות דולרים. ניתן גם להחליט לסחור במניות של חברות קטנות שאותן ניתן לקנות בכמה דולרים בודדים ולמכור בהתאם. כיוון שהמטרה של כל מי שמעוניין לסחור בבורסה היא להרוויח בה, שוק ההון האמריקאי הוא המקום הטוב ביותר למסחר פורה.

הסיבה השלישית – אפשרי ונוח

אם בעבר רוב הסוחרים הישראלים העדיפו את שוק ההון הישראלי בשל סיבות טכניות שהקשו לסחור מעבר לים, כיום ניתן לסחור בשוק האמריקאי באמצעות פלטפורמות מסחר מתקדמות שמאפשרות מסחר במניות קטנות וגדולות כאחת בכל מקום ומכל מקום בעולם. בנוסף, יש חברות שמאפשרות ללקוחותיהן עמלות נמוכות וללא חיובים על המערכת שבה הם משתמשים. פעולות המסחר מתבצעות בקלות ובמהירות והמערכות מספקות מידע בזמן אמת וכלים מתקדמים, דבר שהופך את המסחר לנוח וכדאי.   נציין שכיום יש גם הליכי אוטומציה המאפשרים לקבוע מתי מניה תימכר ומתי לקנות מניה לפי רף מסוים. ובטח לא צריך להישאר ערים כדי להתאים את עצמנו לשעות בארצות הברית.    

חשוב לדעת על אודות שוק ההון האמריקאי

  • שעות מסחר – שעות המסחר בבורסה האמריקאית שונות מישראל, דבר שיכול להוות יתרון לאנשים שאוהבים לקום מאוחר או אנשים שסוחרים לאחר סיום יום העבודה שלהם. המסחר מתחיל ב- 16:00 שעון ישראל ומסתיים ב- 23:00.        
  • עמלות נמוכות – העמלות של מכירת מניה וקניית מניה נמוכות בהשוואה אל עמלות במדינות אחרות בעולם.
  • מידע – כיוון שרוב האתרים הפיננסיים עוסקים בשוק ההון האמריקאי, יש מידע רב עך שוק זה וסקירות רבות על מניות אלו ואחרות. בנוסף, יש תיעוד מלא של הבורסה לאורך השנים ולכן ניתן לייהנות ממאגרי מידע של שנים רבות.
  • שקיפות – אין פשרות בכל הקשור אל שקיפות בבורסה האמריקאית. כל חברה חייבת להיות בשקיפות מלאה, דבר שכולל פרסום של שינויים במצבת העובדים, דו”חות כספיים של ההנהלה, פרסום של כל מיני שינויים הקשורים אל ההנהלה של החברה, מוצריה, שירותיה ועוד.

לסיכום, היתרונות הרבים של מסחר בשוק ההון האמריקאי גורם לסוחרים ישראלים רבים להשקיע את מרצם וכספם בשוק זה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

Main website contact form

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון