מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס מסחר יומי בשוק ההון

כל מה שאתם צריכים לדעת על מסחר יומי בשוק ההון.

מהו קורס מסחר יומי בשוק ההון?

המסחר היומי הוא תהליך קנייה ומכירה של מניות בטווח הקצר. בסיומו הסוחר אינו מחזיק בנירות ערך אלא בכסף בלבד. סוחר יומי יכול לרכוש מניה בתחילת יום המסחר ולמכור אותה כשעה-שעתיים לאחר מכן או לקראת סוף יום המסחר. בבורסות העולם נסחרים מאות אלפי נכסים ששעריהם משתנים במהלך היום, ומטרתו של סוחר-יום היא ניצול התנודות של שערי המניות לצורך קנייה ומכירה במהלך יום המסחר בבורסה תוך יצירת רווח מקסימלי מהמניה.

מטרתם של לימודי שוק ההון היא הקניית כל הידע המקצועי הדרוש לצורך הפקת רווחים. במסחר יומי קיימות שיטות שונות ומספר אסטרטגיות פעולה לסחר אפקטיבי. לכן במכללת אפיק שמים דגש על קורס מסחר יומי בשוק ההון, כי בו תקבלו את כל המידע המקיף על שיטות המסחר השונות.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

מהם היתרונות אשר קורס מסחר יומי בשוק ההון מקנה לי?

כמעט כולם רוצים להסתדר כלכלית, אבל כולנו צריכים לעבוד קשה לא מעט שנים, וגם אחרי כל אותן שנים הסיכויים להתעשר הם קטנים. אז אל תפסיקו לחלום! אם העתיד שלכם כולל חשבון בנק עם עו”ש שמכיל מספיק כסף זמין בשביל לא לדאוג יותר אז יש לנו בשורה בשבילכם.

לימודים במסגרת קורס בשוק ההון יקנו לבוגרים את האפשרות לעבוד מכל מקום ובכל שעה, ליהנות בתחום מאתגר ומעניין וכמובן רווחי. לעומת קניית דירה לצורך השקעה או קניית נכס למטרה עסקית. ההון העצמי הדרוש למסחר יומי בשוק ההון נמוך בהרבה, עלויות התפעול נמוכות, וכל אחד יכול להיות סוחר יומי. מסחר יומי בשוק ההון הינו מקצוע בעל גמישות עבודה מלאה בשל העובדה כי הסוחר היומי קובע לעצמו את שעות העבודה הנוחות והמתאימות לו ביותר. רוצים להיכנס לתחום אבל מהססים תוכלו להתרשם גם מקורס שוק ההון למתחילים.

*חשוב לציין כי יש ללמוד את המניה שאותה מעוניינים לסחור, חשוב ללמוד את העבר שלה, התנודתיות, ניתוח מצבה, השפעות חיצוניות   על המניה ועל ה ענף שבו היא פועלת. ורק לאחר אלו מומלץ להיכנס למסחר וזאת בכדי להימנע מפעולות שגויות העלולות להוביל להפסד במקום רווח.

ההבדל בין מסחר יומי לשיטות מסחר אחרות

קורס מסחר יומי מנוגד בעיקר לסוחרים לטווח הארוך. האחרונים משקיעם בעיקר באפיקים סולידיים כמו מדדים ומחכים לתשואות. סוחרים יומיים לעומתם מוכרים וקונים בכל יום הרבה מניות ומסכמים את הרווח וההפסד בצורה יומית. כיוון שזהו סחר אקטיבי הוא דורש המון ידע קודם ויכולות ניתוח שאותן אנחנו מקנים בקורס.

יש גם שיטות נוספות, למשל  סוחרי מגמה, הקרויים בעגה המקצועית גם סוחרי סווינג. אלו לא בודקים מניה ספציפית אלא למשל מגמה בענף מסוים או סוגי מוצרים מסוימים או גם מגמת עלייה של כמה מניות לצד ניתוח טכני  וכלכלי מעמיק. היום יש בשוק כמה כלים המאפשרים ניתוח מגמה שכדאי ללמוד עליהם.

עוד סוג הוא משקיעי ערך. אלו דומים למשקיעים בטווח הארוך. אלא שבניגוד לציבור הסולידי המעדיף להשקיע במדדים, הם בוחרים במניות שיש להן הסיכוי הגבוה היותר להביא תשואה גבוהה לאחר ניתוח מעמיק. הם לא ממהרים למכור את המניות ומחכים די זמן עד שיניבו את התשואה המשתלמת להם ביותר. הרבה ממניות הערך הן מניות של חברות טכנולוגיה, ומשקיע הערך הידוע ביותר הוא וורן באפט.

מה נלמד בקורס מסחר יומי בשוק ההון?

בעולם המסחר היומי קיימות מגוון אופציות מסחר כגון מסחר יומי מט”ח, מסחר יומי בזמן אמת, מסחר יומי מעשי, מסחר יומי בשוק האמריקאי ועוד. לימוד תאוריה דוגמת אקטואליית נכס, הבחנה בתנודות גדולות או חדות מהרגיל של מניות, כללי ברזל ועוד. כל אלו הם רק חלק מנושאי הקורס.

קורס מסחר יומי בשוק ההון אונליין

כמו בשאר הקורסים שלנו אנו מאמינים בחשיבות הלימודים אונליין. לא רק כי זה חוסך  לנו כסף ותוך כדי כך גם לכם, אלא כי זו הדרך הטובה ביותר לתרגל, לחזור על דברים שלא הבנו או כשלא היינו מרוכזים. שיעורי האונליין באפיק הם מוקלטים, ולכן יש אפשרות ללמוד הכול בקלות. ואם משהו בכל זאת לא מובן, אפשר לפנות למרצים ולקבל תשובות מהירות.

למעשה לימודי שוק ההון במסחר היומי, כמו גם בשיטות מסחר אחרות, מדמים את הסחר האמיתי בשוק ההון, שאותו עושים היום בלי לצאת מהבית. ובלימודים תוכלו לראות בדיוק מה הכסף שלכם היה עושה. למידע נוסף פנו אלינו בטופס למטה. או התחילו ללמוד מיד.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות