מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

למה כדאי להשקיע בנדל”ן

למה כדאי להשקיע בנדל"ן

אם אתם מברי המזל שיש להם סכום כסף גדול בקופת החיסכון – חשוב שתדעו כי השקעה בנדל”ן נחשבת, במצב הכלכלי הנוכחי, לאחת ההשקעות הטובות שיש. אז מדוע כדאי להשקיע בנדל”ן ולא במניות בבנק או בתוכנית חסכון? התשובות בהמשך.

השקעה בחסכון בחשבון הבנק – אחוז אחד בקושי

אם פעם הבנקים היו מציעים תוכניות חסכון משתלמות במיוחד בעלות ריבית גבוהה, הרי שכיום הבנקים כבר אינם יכולים להציע תוכניות מסוג זה. בנוסף, הבנקאים יודעים זאת וממליצים להשקיע כסף שנחסך בקרנות פנסיה, מניות ובנדל”ן. בכל הנוגע לחסכון בבנק, ניתן לעשות זאת רק על מנת לחסוך כסף, אך הכסף שתחסכו לא ישא פרי וזאת כי התשואה השנתית שניתנת הינה בעלת אחוז אחד שאינו משמעותי. עוד מידע תמצאו בקורס נדל”ן של מכללת אפיק.

השקעה באגרות חוב ומניות – השקעה כרוכה בסיכון

משקיעים רבים מאמינים כי השקעה באגרות חוב היא ההשקעה המשתלמת ביותר. עם זאת, גם על אגרות חוב קיימת תשואה נמוכה ביותר וזאת משום שתשואה כיום נמצאת בשפל והיא עומדת על פחות מאחוז. גם השקעה במניות אינה משתלמת וזאת בשל הסיכון הכרוך בה וההימור שבהשקעה שיכול לגרום למניות שלכם לצנוח ובכך להפסד הכסף שחסכתם כל חייכם.

עוד על נדל”ן:

השקעה בנדל”ן – השקעה יציבה ובטוחה?

השקעה בנדל”ן נחשבת לאחת ההשקעות היציבות והבטוחות שישנן כיום. ההשקעה הינה בנכס אמיתי שנשאר אתכם וניתן להוריש אותו לצאצאים. ההשקעה מניבה כסף בכל זמן, בעיקר אם החלטתם להשכיר את הנכס והיא נחשבת בעלת רמת סיכון נמוכה והחזרים גדולים ויציבים.

בנוסף, ישנם שרוכשים דירה ומשכירים אותה תוך שהכסף של השכירות מאפשר תוספת מכובדת למשכורת וקצבה יפה בזמן הפרישה. אם רכשתם דירה והערך שלה עלה – מכירת הדירה יכולה להניב רווח יפה.

היכן כדאי להשקיע בנדל”ן

מכיוון שמחירי הדירות בארץ מרקיעי שחקים – ישנם אנשים רבים שבוחרים לרכוש נכס דווקא בחו”ל. השקעה בנדל”ן בחו”ל היא אפשרית גם בלי לקחת הלוואה גדולה במיוחד (משכנתא, ברוב המקרים). אחת היעדים המבוקשים הינו דווקא ברלין שם הדירות זולות וניתן להשכירן במחיר מעולה שישמש תוספת למשכורת או לפרישה.

דירה בברלין מהווה נכס בעל פוטנציאל רווחי, בעיקר בשל כך שהכלכלה הגרמנית היא החזקה והבטוחה באירופה, התשואה השנתית מהשקעה בנדל”ן שבברלין עומדת על 3.5%, ומחירי הקנייה וההשכרה של נכסי נדל”ן עולים ביציבות בכל שנה. בנוסף, במקרים של לחץ כספי ניתן למכור את הדירה בברלין, ברוב המכרים ברווח, ואם יש לכם אזרחות אפילו לעבור איליו וליהנות מחיים אירופאים מלאי קולטורה ועלויות מחייה נמוכות במיוחד.

למדו על השקעות

אם אתם רוצים ללמוד יותר על השקעות – קורס שוק ההון של מכללת אפיק יסייע לכם להבין איזו השקעה היא הטובה ביותר עבורכם, תוך שאתם רוכשים מקצוע אמיתי ורווחי לחיים.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

נדלן מעניין אותך?
כדאי שנדבר:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון