מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

שוק ההון. לא מה שחשבתם

בצל המחאות החברתיות על יוקר המחייה כל נושאי הכלכלה עולים למודע יותר וחשוב לעשות סדר. איך בעצם יעזור לנו להכיר את שוק ההון? הנה כמה סיבות שיסבירו לכם:

1. מה אומר לנו היועץ בבנק?

ישיבה מול יועץ השקעות בבנק יכולה להיות הרבה פעמים מאיימת ובעיקר מבלבלת. הם יודעים טוב מאוד מה הם מדברים ולצערנו אנחנו הרבה פעמים לא מבינים אותם וכתוצאה מכך אנו חותמים על הסכמים שלא בהכרח מתאימים לנו. רובנו חושבים כי בבנק אין מקום להנחות וזאת טעות. גם כאשר אנו יושבים בבנק לצורך לקיחת הלוואה, משכנתא או תוכנית חסכון כלשהי יש מקום ובהחלט רצוי לנהל משא ומתן על גובה העמלות ו/או הריביות. הכרת שוק ההון בעזרת לימודי שוק ההון ודרך העבודה שלה במציאות תעזור לכם לנהל שיחה נכונה שבסופה תוכלו להשיג תוצאות אשר יתאימו לצרכים שלכם.

2. מה משמעות קרן הפנסיה?

כולנו יודעים כי קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני לשכירים ועצמאיים אשר מבטיחה להם הכנסה חודשית קבועה לכל אורך חייהם מיום פרישתם. נשמע מבטיח נכון?

מרבית החוזים אשר נחתמים אינם מובנים ללקוחות ולרוב כוללים סעיפים שאנו לא באמת יודעים האם הם טובים לנו. ההווה הוא הקשה והעתיד הוא חשוב לכן אולי תופתעו לדעת שהכרת שוק ההון יכולה גם לספק לכם שקט כלכלי בעתיד.

3. האפשרות ליצר הכנסה נוספת מהשקעות

מניות, תעודות סל, אג”ח, מסחר באופציות ומט”ח (מידע נוסף על מסחר במט”ח) הם רק חלק מאותם אפשריות להכנסה כלכלית נוספת. לאור הקושי שאנו חווים בשל יוקר המחיה רבים מאתנו מחפשים הכנסה נוספת כזאת שתניב תשואה אך לא תגזול מאתנו את מעט הזמן הפנוי שנשאר. הכרת שוק ההון תפתח בפניכם אפשרות להכנסה גבוהה בהשקעה נמוכה. ישנם לא מעט אפיקים בהם ניתן להשקיע בארץ, אך כמובן כי חשוב הכיר את השוק לפני שעושים צעד כזה.

4. עצמאים שרוצים למנף את העסק שלהם

עסקים רבים נפתחים ונסגרים בימינו בשל העובדה כי אינם יודעים כציד לנהל את העסקה ולמנף אותו להצלחות. גם איש עסקים ממולח יכול לעשות טעויות בדרך אשר עלולות לעלות לו בעסק. הכרת השוק והיחשפות דרך התנהלות נכונה בעולם הכלכלי תפיק מן העסק את המיטב ותביא לצמיחתו.

5. שכירים אשר רוצים להתקדם במקום העבודה

ידוע כי בשל המצב הכלכלי במדינה לצערנו אין ביטחון גם כשאר אנו שכירים ועל זה נאמר ידע הוא כוח. הכרת עולם שוק ההון גם לשכירים הינה דרך להבין את מקום העבודה שלכם מבנים ואת דרכי התנהלותו. שיחות עם המנכ”ל, הצעות אשר רלוונטיות למשרד וראיה רחבה למען החברה הם נקודות אשר יעזרו לכל עובד אשר משלב את אלו יחד עם עבודה טובה להתקדם בסולם הדרגות.

זכרו כי שוק ההון הוא מקצוע התמחות לכל דבר, חשוב להכיר את התחום טוב טוב לפני שנכנסים אליו.

מעוניינים להכיר את התחום?

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון