מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

סקר: רוב המבוטחים בפוליסות דירה לא מודעים לזכותם להזמין שמאי פרטי – מכללת אפיק

סקר של פורום הנזיקין מראה כי כ-59% מהמבוטחים לא מודעים לזכותם להזמין שמאי פרטי במקרה של פגיעה ברכוש, ו-69% שמודעים לזכות בוחרים לא לעשות זאת
בית מוצף. נושא: סקר שמאים

החורף כאן, ואיתו נזקים רבים לרכוש בעקבות סופות, הצפות ובעיות בחשמל. במקרה כזה מי שמבוטח בביטוח תכולה יכול לזמן שמאי מטעם חברת הביטוח שיעריך את הנזק. אלא שיש בעיה: האינטרס של חברת הביטוח לא חופף את האינטרס של המבוטח (קראו עוד שמאות רכוש ואתיקה). כמובן החברה רוצה לשלם פחות והמבוטח רוצה לקבל יותר. רוב שמאי הרכוש אנשים מקצועיים ואמינים, אך כדי להסיר חשש מהלב אפשר להזמין שמאי פרטי.

עם זאת, בסקר של פורום הנזיקין התגלה שרוב המבוטחים בכלל לא מודעים לזכות להזמין שמאי פרטי. לפי הסקר 59% מהמבוטחים בפוליסת דירה אינם מודעים בכלל לזכות זו. נתון מדאיג יותר הוא ש-69% מודעים לזכות להזמין שמאי פרטי אך לא עושים זאת בשל חשש מחברות הביטוח.

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות רכוש

Main website contact form

במקרים של חילוקי דעות או אם לדעתכם קיבלתם הערכה לא מדויקת כדאי לפנות לשמאי רכוש פרטי, שיוכל לנהל משא ומתן ולתגמל אתכם כראוי. גם כדאי ששמאי רכוש פרטיים ועצמאיים יבליטו את הזכות הזו בחוק ובפרסומיהם כדי להגיע לקהל רחב יותר.

האמת שלימודי שמאות רכוש זה תחום ענק המכיל מגוון של מסלולי לימוד, החל מקורס הערכת אומנות ועתיקות ועד לשמאות רכוש וחקלאות, עד מומחה לבית משפט וללא צורך בהסמכה ממשלתית כל שהיא.

השכר של שמאי רכוש משתנה וזה תלוי מאוד בהיקף תעודות ההסמכה שיש לכם.

אצלנו באפיק אונליין אתם מקבלים 5 תעודות הסמכה במסלול אחד, וגם המחירים באונליין משתלמים – שזה מטורף, והכל באונליין.

אז אם שאלתם את עצמכם האם כדאי ללמוד את התחום, אז ברור שכן, בין היתר מאחר וזה מקצוע מבוקש, שקל יחסית למצוא בו התמחות , ויש חוסר של שמאי רכוש וחקלאות בישראל ולכן שמאי רכוש דרושים בכל חלקי הארץ ואלו הסיבות האמיתיות ללמוד שמאות רכוש וחקלאות.

לגבי תנאי הקבלה ללימודי שמאות רכוש – זה פה. , וגם אפשר לקרוא איך למצוא עבודה כשמאי רכוש מפה.

חדש! קורס ניהול פרוייקטים בבנייה!!!

 
כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

קורס מזכירות – קבלו המלצה מחנן

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

ההכשרה המקיפה בישראל

100% אונליין
5 תעודות מקצוע

לקבלת המדריך למייל:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון