מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

למה ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות? מכללת אפיק

למה ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות? מכללת אפיק - תחום השמאות כולל בתוכו שמאים העוסקים בהערכת נזקי רכוש ונזקים בתחום החקלאות. מהן בעצם הסיבות שסטודנטים רבים בוחרים ללמוד בתוך תחום השמאות דווקא תחומים אלו?

מה כולל תפקידו של שמאי נזקי רכוש וחקלאות בעצם?

למה ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש ונזקי חקלאות? תפקידו של שמאי הרכוש הינו משמעותי בכל הנוגע להערכה של נזקים שנגרמו לרכוש. בין אם מדובר מנזקי דלקות, אסונות טבע (שהם אחד מהגורמים הבולטים לנזקים בחקלאות), נזקי רטיבות, טרור או כל סיבה אחרת. תפקיד שמאי הנזקים הוא בהגעה למקום, שם הוא עורך בחינה ובדיקה יסודית בהערכת שווי הרכוש שניזוק. לשם כך צריך ללמוד שמאות רכוש ונזקי חקלאות. 

התשובה לשאלה בכותרת טמונה בעבודה המעניינת שלו. בעבודתו של שמאי נזקי הרכוש בהערכת נזקים, משמש השמאי לא פעם כגורם ביישוב סכסוכים בין בתי עסק בפירוק, בהערכות שווי תכולת בית ועסק לצורכי ביטוח, בכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור בתי משפט ומשרדי עו”ד ועוד.

למה ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש? אפשר לעבוד בעבודה נוספת או במשרה מלאה

הסברנו למה ללמוד קורס שמאי רכוש ונזקי חקלאות, אבל מה יש לעשות עם זה? בוגרים שסיימו את לימודיהם במכללת “אפיק” במסגרת קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות יודעים לספר כי קיימת עבורם הבחירה האם לעסוק בתחום במסגרת של משרה מלאה, כשמנגד קיימת תמיד האפשרות לשלב את המקצוע החדש שרכשו כעבודה נוספת לצד עבודות ועיסוקים נוספים שלהם. תוכלו לקרוא כאן יותר על זה: איפה דרושים שמאים.

מסגרות רבות בתחום השמאות אכן מאפשרות לבוגרי הקורס להשתלב בתחום מבלי הצורך להתחייב למסגרת של משרה מלאה. עבור רבים לימוד קורס שמאות נזקי רכוש מהווה מקור הכנסה נוסף ובטוח לצד עבודה וקריירה אחרת שאותה הם מנהלים ומפתחים במשך שנים. מעבר לכך, ישנם בוגרים המעוניינים תחילה לעבוד במסגרת של משרה חלקית, כשבתחום זה הדבר אפשרי ומקובל.

רוצים הצעה למסלול מטורף  ? 5 הסמכות במסלול אונליין – קליק פה >>>

סטודנטים לומדים. למה ללמוד קורס שמאי נזקי חקלאות ורכוש

פיתוח קריירה בתחום שבו ניתן להתקדם לתפקידים נוספים

עוד תשובה לשאלה ללמוד קורס שמאי רכוש ונזקי חקלאות היא ששמאות נזקי רכוש בישראל הינו תחום דינמי ומתפתח. בוגרים שסיימו את הקורס נמצאים בפתחו של תחום שבו ניתן לנסוק לכדי קריירה ענפה בתחום. בין היתר, יכולים למצוא עצמם שמאי נזקי רכוש משתלבים במסגרות שבהן ניתן להתפתח מאותו תפקיד אל תפקידים רבים אחרים שחלקם כמובן ניהוליים.

עבור צעירים רבים להם אופק רחב, מהווה תחום זה את אחת הסיבות העיקריות מדוע הם בוחרים להירשם לאותו קורס מקצועי. צעירים רבים מבינים שעבור קריירה בתחום הביטוח, תחום שמאות הערכת נזקים מהווה את הבסיס והיסודות שכדאי להכיר כדי להשתלב בתחום.

 

מקצוע נדרש בכל עת

כדי להדגיש נקודה זו מספיק לראות את שהתרחש ב-2020. משבר הקורונה הביא עצמאיים ושכירים רבים למצב שבו לא מתאפשר להם לקיים הכנסה שאליה היו רגילים. ההגבלות שנוצרו בשל המשבר המתמשך הביאו אנשים רבים לחדול מלעבוד ולהתפרנס.

שמאי נזקי הרכוש אינם מתמודדים עם אותה בעיה. עבודתם, כמי שמעריכים נזקי רכוש, איננה נעצרת בעתות משבר. גם בתקופת הקורונה, כמו גם תקופות של טרור או אסונות טבע, עבודת שמאי נזקי רכוש ממשיכה כרגיל.

שמאי נזקי רכוש לאורך 2020 לא חדלו מלעבוד וכך הצליחו לשמור על משרותיהם במשרדי שמאות וחברות הביטוח. עובדה זו העניקה לאותם שמאים ביטחון כלכלי ותעסוקתי שאינו קיים בתחומים אחרים. לבטח יתרון משמעותי שסטודנטים רבים לוקחים בחשבון כשהם בוחרים להירשם לקורס זה.

אפשר להתחיל ללמוד מיד

עוד תשובה לשאלה למה ללמוד קורס שמאי נזקי רכוש וחקלאות היא שמדובר בלימודים ללא תנאי קבלה. אפשר להתחיל ללמוד מיד. בניגוד לקורסים אחרים, כמו קורס שמאות מקרקעין, אין צורך בתואר ראשון.

אז למה ללמוד שמאות רכוש וחקלאות? כי אפשר להתחיל ללמוד מיד ולהוציא 5 הסמכות , 5 תעודות , 5 מקצועות חדשים מהבית, ופשוט להתחיל לעבוד.

בלי טרטורים בפקקים, בלי הוצאות על דלק , בייביסיטר, סידור לילדים ולא פחות חשוב, בעלות נמוכה הרבה יותר.

קליק פה לפרטים >>>

תחום לימוד המתלווה להרחבת הידע של אנשי מקצוע

קורס שמאי נזקי רכוש מביא אליו אנשי מקצוע מתחומים נושקים. אנשי מקצוע אלו מבינים שהידע וההסמכה שתינתן להם במסגרת הקורס תתרום תרומה מכרעת ומשמעותית לקריירה הראשית שלהם.

בין הנרשמים לקורס זה ניתן להבחין בעורכי דין, רואי חשבון, מגשרים, בעלי חברות ביטוח ועוד. במסגרת הקורס למדים אותם אנשי מקצוע להבין את מהות תפקידו של שמאי נזקי הרכוש מולו הם עובדים.

הידע בקורס מאפשר להם לקבל תמונה ברורה, רחבה וממוקדת יותר ובכך להשתפר בתחום שלהם אבל כמובן שלא רק.

למעשה כל מי שיש לו ידע טכני יכול להיות שמאי רכוש מעולה. אם יש לך נסיום בשרברבות, או כל מקצוע חופשי אחר , נגר, חשמלאי, מסגר, עובד מפעל , טכנאי – יכול להצליח בענק.

לימודי שמאות רכוש זה תחום ענק המכיל מגוון של מסלולי לימוד, החל מקורס הערכת אומנות ועתיקות ועד לשמאות רכוש וחקלאות, עד מומחה לבית משפט וללא צורך בהסמכה ממשלתית כל שהיא.

השכר של שמאי רכוש משתנה וזה תלוי מאוד בהיקף תעודות ההסמכה שיש לכם.

 

אצלנו באפיק אונליין אתם מקבלים 5 תעודות הסמכה במסלול אחד, וגם המחירים באונליין משתלמים – שזה מטורף, והכל באונליין.

אז אם שאלתם את עצמכם האם כדאי ללמוד את התחום, אז ברור שכן, בין היתר מאחר וזה מקצוע מבוקש, שקל יחסית למצוא בו התמחות , ויש חוסר של שמאי רכוש וחקלאות בישראל ולכן שמאי רכוש דרושים בכל חלקי הארץ ואלו הסיבות האמיתיות ללמוד שמאות רכוש וחקלאות.

לגבי תנאי הקבלה ללימודי שמאות רכוש – זה פה. , וגם אפשר לקרוא איך למצוא עבודה כשמאי רכוש מפה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

פוסטים נוספים

קורס מזכירות – קבלו המלצה מחנן

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

ההכשרה המקיפה בישראל

100% אונליין
5 תעודות מקצוע

לקבלת המדריך למייל:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון