מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

עבודה כשמאי רכוש – איך למצוא? ואיך לשפר את הסיכוי למצוא עבודה כשמאי לאחר ההסמכה?

עבודה כשמאי רכוש- איך למצוא? כל סטודנט מודע לעובדה כי המסגרת הלימודית המורכבת והמאתגרת מהווה שלב ראשון וחשוב לקראת שאיפתו להתברג בסופו של דבר כאיש מקצוע בכיר בתחום אותו הוא לומד.

עבודה כשמאי רכוש - מתחילים.

עבודה כשמאי רכוש? איך למצוא עבודה בתחום בסביבה תחרותית, שאלה ששואלים שמאי רכוש רבים.

בתחום השמאות בישראל זוכים מאות סטודנטים בכל שנה להיות מוסמכים במסגרת לימודיהם.

בין אם מדובר על לימודי שמאות מקרקעין  או לימודי שמאות רכוש. לאחר אותה הסמכה עומדת בפני הסטודנטים משימה לא פחות מורכבת ומאתגרת והיא המשימה איך למצוא עבודה כשמאי רכוש.

נסו ליצוק בסיס למציאת עבודה כבר במסגרת לימודי השמאות

במסגרת לימודי השמאות במכללת אפיק תזכו להכיר מגוון רחב של מרצים ואנשי מקצוע המגיעים מתחום השמאות בישראל.

הכרות זו יכולה להוביל לא פעם לפתח עבורכם במידה ותזכו להיות אלו שיוסמכו בסופו של תהליך כשמאים.

בסיום הקורסים אצלינו, כל הסטודנטים עוברים מבחנים, המבחנים (תנאי הכרחי לצורך קבלת תעודת הסמכה מטעם הארגון) מתקיימים באונליין ובסיום המבחן, הציונים מגיעים למרכז ההכשרה בארגון לקידום והעשרת שמאים, לאחר בחינת כל מועמד, יש כאלו שנבחרים לעבודות במוסדות מובילים בארץ.

התשובה ל – איך למצוא עבודה כשמאי רכוש? פשוטה – משקיעים – מצליחים.

כאנשי מקצוע, אתם תלמדו לסמוך על עצמכם ועל המקצועיות שלכם, אנחנו נותנים את הכלים הכי מקצועיים, מכוונים ומדריכים – אתם לוקחים את הקריירה צעד אחד קדימה ועושים הסבה מקצועית לשמאות רכוש.

נסו לקחת חלק פעיל בשיעורים, להשתתף, ליזום רעיונות והעלות שאלות. פעולות אלו יכולות להעלות את קרנכם בעיני אנשי המקצוע שיעבירו לכם את התכנים בקורס ובכך יש ואולי תזכו לקבל המלצה או כיוון מקצועי שיאפשר לכם, לאחר הסמכתם, למצוא עבודה בקלות.

שימוש נבון באתרי דרושים

איך למצוא עבודה כשמאי רכוש במרחב הדיגיטלי?

קודם כל מתחילים בבניית אתר מקצועי שישרת את המותג שלכם – היום בעידן הדיגיטלי – הכל ברשת.

צרכים עזרה בבניית אתר ויעוץ עסקי? אנחנו יכולים לעזור. 

קיימים כיום מספר אתרי אינטרנט בהם תמצאו קטגוריות ייעודיות למשרות בתחום השמאות והביטוח. ריכוז המשרות באתר אחד יאפשר לכם להיחשף לכמות רחבה של משרות בתחום, תוך היכולת לצמצם עבורכם רשימה של משרות התמחות, משרות לשמאים ללא ניסיון ועוד.

חלק מאתרי הדרושים מאפשרים חשיפה למשרות המתפרסות בבלעדיות אצלם באתר וזאת מבלי לחשוף את המסגרת המפרסמת. חשיפה למשרות אלו כוללת הרשמות למינוי בעלויות נוחות, כשאת המינוי ניתן להפסיק ברגע שתמצאו משרה.

אם אתם שואלים איך למצוא עבודה כשמאי רכוש ואתם מחפשים ללמוד, יש לנו הצעה מטורפת >>>

השקעה במניות

חיפוש משרות בפייסבוק

ברשת החברתית תוכלו למצוא קבוצות ייעודיות בהן יתפרסמו משרות בתחום השמאות והביטוח. קבוצות אלו מהוות מקור נוסף שחשוב לעקוב אחריו באופן יומיומי, כשגם שם תוכלו להיחשף להיצע רחב של משרות רלוונטיות.

פייסבוק מאפשר לכם לסמן את אותן קבוצות שיבלטו מעל שאר הקבוצות שאתם נמצאים בהם. כך תוכלו להיחשף במהרה לכל פוסט חדש שמתפרסם בהן והסיכוי שתפספסו משרה המתפרסמת שם נמוך.

 

Main website contact form

חפשו משרות באתרי האינטרנט של משרדי ביטוח ושמאות

מקור נוסף לחיפוש משרות במרחב הדיגיטלי הוא באתרי האינטרנט של משרדי ביטוח ושמאות. בחלק מהאתרים תמצאו עמוד “משרות” ו”קריירה” ובו פרסום של משרות פנויות באותו משרד.

חיפוש אחר משרות בכל משרד ביטוח ושמאות יאלץ אתכם לעבור על מאות של אתרים. עם זאת, ביצוע פעולה זו יאפשר לכם להיחשף לעשרות משרות שפרסומן נמצא אך ורק באותם אתרים ולא נחשף בעצם בפלטפורמות אחרות.

ביצוע פניות יזומות לכל מסגרת בה אתם שואפים לעבוד

דרך נוספת שמוכיחה עצמה היא ביצוע של פניות יזומות למשרדי ביטוח ושמאות, גם אם אלו לא פרסמו במסגרתם מודעת דרושים. פעילות יזומה זו יכולה להוביל גם היא להשתלבות בשוק התעסוקה.

יש פעמים וביצוע של פנייה יזומה יכולה להוביל לעניין מצד משרד ביטוח או שמאות, כשקורות החיים אותם הגשתם משכו את תשומת הלב לאלו האמונים על גיוס עובדים במשרד וזאת גם במקרים שאין להם כרגע משרה פנויה עבורכם, אך כשזו תתפנה אתם תזכו לפנייה מהם.

עזרה במציאת עבודה עבור בוגרי מכללת אפיק

בוגרי מכללת אפיק זוכים לסיוע רחב בהשתלבות ומציאת תעסוקה באמצעות פעילות הארגון לקידום והעשרת שמאים שבראשה עומד 

אחת מהמטרות המרכזיות של הארגון לקידום והעשרת שמאים נוגע ליצירת שיתופי פעולה עם חברות השמה, חברות ביטוח ותאגידים המעסיקים שמאים, כשלקראת 2024 פועל הארגון להרחיב פעילות זו לפריסה ארצית רחבה יותר, אשר תאפשר הזדמנויות תעסוקה רחבות במוקדים נוספים ברחבי הארץ.

בין היתר דואג הארגון לקידום והעשרת שמאים להעביר המלצות אישיות למסגרות ותאגידים של בוגרי מכללת אפיק, אשר סיימו לימודיהם בהצטיינות והפגינו במסגרת הלימודים ביטוי ורמז ליכולותיהם המקצועיות, מוטיבציה גבוהה ונכונות ללמוד ולהתפתח בתחום. 

לצד אלו, זוכים הבוגרים לחבילת הטבות מהארגון לקידום והעשרת שמאים הכוללת סיוע וליווי מקצועי בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה וכלים להתמודדות עם כניסתם לעולם התוכן של מקצוע השמאות.

הסיוע והקידום הניתן מהארגון לקידום והעשרת שמאים ניתן גם בקידום האישי של כל אחד מהחברים. החברות בארגון מאפשרת לכל שמאי ליצור לעצמו כרטיס ביקור, לוגו, תמונה ויצירת תקציר אישי ומקצועי שבו ניתן לעשות שימוש בפלטפורמות פרסום שונות ומגוונות.

האמת שלימודי שמאות רכוש זה תחום ענק המכיל מגוון של מסלולי לימוד, החל מקורס הערכת אומנות ועתיקות ועד לשמאות רכוש וחקלאות, עד מומחה לבית משפט וללא צורך בהסמכה ממשלתית כל שהיא.

השכר של שמאי רכוש משתנה וזה תלוי מאוד בהיקף תעודות ההסמכה שיש לכם.

אצלנו באפיק אונליין אתם מקבלים 5 תעודות הסמכה במסלול אחד, וגם המחירים באונליין משתלמים – שזה מטורף, והכל באונליין.

אז אם שאלתם את עצמכם האם כדאי ללמוד את התחום, אז ברור שכן, בין היתר מאחר וזה מקצוע מבוקש, שקל יחסית למצוא בו התמחות , ויש חוסר של שמאי רכוש וחקלאות בישראל ולכן שמאי רכוש דרושים בכל חלקי הארץ ואלו הסיבות האמיתיות ללמוד שמאות רכוש וחקלאות.

לגבי תנאי הקבלה ללימודי שמאות רכוש – זה פה. , וגם אפשר לקרוא איך למצוא עבודה כשמאי רכוש מפה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

קורס מזכירות – קבלו המלצה מחנן

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

ההכשרה המקיפה בישראל

100% אונליין
5 תעודות מקצוע

לקבלת המדריך למייל:

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון