מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

מהבנק אל הנדל”ן: סיפורה של רחלי מור

הכירו את רחלי מור, בת 47, ממרכז הארץ. אחרי 21 שנים בבנק לאומי, החליטה רחלי לעשות את הקפיצה לעולם שתמיד משך אותה – לימודי שמאות מקרקעין בתחום הנדל”ן.

“את רוב חיי עברתי בתחום הבנקאות”, היא מסבירה, ” זה היה נתיב מאוד טבעי עבורי אחרי תארים במדעי המדינה ובמנהל עסקים.”

בשלב מסויים החלה הבנקאות מפנה את מקומה להתעניינות העמוקה בנדל”ן. לאחר שהוציאה רישיון תיווך, החלה רחלי את המסלול שיכשיר אותה למקצוע שמאות המקרקעין. “למעשה זה היה המוסד הראשון שבדקתי, ואני חייבת להודות שכבר באותו היום נרשמתי”, היא אומרת.

“מה שעשה כאן עבורי את ההבדל זה העובדה שמצמידים לך רכז קורס אישי, שזמין לך בנייד בכל רגע, ולא רק שאת יוזמת פניות אליו כשיש צורך, הוא גם דוגם אותך פעם בכמה זמן, עוקב אחר ההתקדמות שלך בקורס, מציע עזרה, מציע שיעורים אישיים והכנה וכו'”.

אלמנט נוסף שמציינת רחלי הוא הלמידה המשותפת. “הלמידה עם עמיתים כאן היא מאוד מהנה, הרמה של כולם גבוהה מאוד. אלה אנשים שכבר עברו ועשו דברים בחיים, חלקם כבר עם תואר או שניים”.

אנו מבקשים מרחלי לשים את האצבע משהו אחד שתרם לה רבות במהלך הלימודים, והיא מציינת את השירות האינטרנטי. “יש כאן אופציה לצילום מרחוק של השיעורים, כך שאם יש איזשהו אירוע ואי אפשר להגיע לשיעורים, אז מאוד קל להשלים”.

לקראת סוף הראיון שאלנו את רחלי מהן תכניותיה לעתיד, והתשובה שלה היתה חדה וברורה: “הנדל”ן יהיה העיסוק העיקרי שלי” היא מכריזה. “ברגע שאתחיל את ההתמחות בתחום השמאות אקדיש לזה את מלוא הזמן, כאשר החלום היותר רחוק שלי הוא הקמת עסק משלי בתחום הנדל”ן.”

ויש לה גם טיפ קטן למי שמחליטים לצאת לדרך. “חשוב לדעת שהלימודים מאתגרים והמבחנים לא קלים, כי מועצת השמאים מסננת, לכן דרושה התמיכה. מהסיבה הזו, כאשר בוחרים היכן ללמוד, חשוב לוודא שישנה מעטפת שלמה שתומכת ומלווה”.

מיד לאחר ההרשמה , כל הקורסים ייפתחו בפניך >>

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

קורס מזכירות – קבלו המלצה מחנן

שלום לכולם! אני חנן, ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שלי מקורס מזכירות במכללת אפיק. אם אתם מחפשים דרך להתקדם בקריירה או לרכוש מקצוע מבוקש, קורס מזכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

שלחו לנו הודעה

טופס ראשי
הסכמה לתקנון

מדריך להסבה מקצועית למייל,
מתאים?

טופס ראשי
הסכמה לתקנון
ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות

טופס ראשי
הסכמה לתקנון