מרכז ייעוץ והרשמה 1-700-700-741

קורס מיסוי מקרקעין אונליין ומיסים אחרים| קורס מיסוי נדל”ן | קורס החזר מס שבח

קורס מיסוי מקרקעין אונליין נועד לאנשי נדל"ן, ליזמים, שמאים, מתווכים ועוד. מה לומדים בקורס? כמה זה עולה? ומה זמן הלימודים?

קורס מיסוי מקרקעין  או קורס מיסוי נדל”ן  מקוון עוסק בחוק מיסוי מקרקעין ובפסיקות הקשורות אליו. זהו חוק המשתנה לעיתים תכופות ובהתאם לכך המיסוי משתנה בהתאם למדד המחירים.  באפיק אנחנו מלמדים קורס מיסוי מקרקעין אונליין ברמה אקדמית המיועד לבעלי מקצוע. הקורס נלמד באמצעות לומדה מתקדמת ובהתאם לקצב שלכם. כמו כן אנחנו מלמדים גם קורס מיסוי מקרקעין ומיסים אחרים – הקשר בין מיסי הנדל”ן לעוד מיסים. עוד שם לקורס הוא קורס החזר מס שבח.

מהו חוק מיסוי מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין הוא חוק שנחקק ב-1963 ובעיקר עוסק בשאלה מתי העברת זכות במקרקעין – כמו דירה, קרקע, משרד – חייבת במס ומתי היא פטורה ממס. החוק עוסק בעיקר במיסי שבח ורכישה, דרכי החישוב, דרכי ההגשה ועבירות על החוק וכן הענישה עליהן.

דף מיסים. הנושא: קורס מיסוי מקרקעין אונליין
קורס מיסוי מקרקעין אונליין – צריך מישהו שיסדר את כל המיסים הללו

התמחות במיסוי מקרקעין

כיוון שזהו תחום  וחוק המשתנה לעיתים תכופות, יש צורך במומחה שגם מכיר את המיסים לאוכלוסיות השונות, גם מעודכן בשינויים וגם בקיא בכל הפרטים. מומחה למיסוי מקרקעין יכול לחסוך המון כסף ללקוחותיו.

מטרת הקורס

קורס מיסוי מקרקעין אונליין  או קורס מיסוי נדל”ן מקוון הוא קורס שמטרתו להקנות ידע בתחומים השונים של מיסוי על קרקעות, נדל”ן ועוד. כמו כן מטרת הקורס היא  להכשיר באופן מעשי את העוסקים בתחום ולהקנות ידע על החוק על בוריו.

למי מיועד קורס מיסוי מקרקעין 

הקורס מיועד לפני הכל ליזמים, לאנשי נדלן, לכאלו שרוצים לדעת  את נושא מיסוי הנדל”ן ברמה אקדמית ולהכיר טוב יותר את כל חישובי המס הדרושים.

בנוסף הקהל בקורס מיסוי מקרקעין  הוא העוסקים בתחום, דוגמת שמאי מקרקעין, יועצי מס ורואי חשבון. הקורס יכול להתאים גם למתווכים או לכל מי שרוצה לדעת יותר על הנושא. 

שם ומייל פה ונשלח לך את כל מה שצריך לדעת על
לימודי שמאות מקרקעין

 

מה לומדים 

בקורס מיסוי מקרקעין לומדים בראש ובראשונה על מה אומר חוק מיסוי מקרקעין. בהמשך גם לומדים על הפסיקות השונות הנובעות מחוק זה ואירועים מיוחדים הקשורים אליו. עוד יעסוק הקורס בתכנים הבאים: 

  • מה החוק אומר במקרה של שינוי ייעוד הקרקע, למשל מחקלאית למגורים.
  • מס שבח – מדרגות מס שבח, זמן תשלום, פטור ועוד
  • מס מכירה – מס מכירת מקרקעין, מדרגות המס, ביטול ופטורים
  • מס רכישה –  מדרגות מס רכישה, זכאות, הנחות, פטורים, חישובים ועוד
  • הגדרה של דירת מגורים
  • עסקאות קומבינציה
  • ירושה
  • טפסים רלוונטיים 
  • ועוד.

מה מקבלים בסיום הקורס

הקורס מקנה תעודת בוגר קורס מיסוי מקרקעין של מכללת אפיק.

הביקוש למומחה מיסוי מקרקעין

כיוון שמספר עסקאות הנדל”ן עולה , וכך גם המחירים, גדל הביקוש למומחים למס מקרקעין שיימנעו מטעויות שעולות הרבה כסף. למשל שמאי מקרקעין שלא מכיר את המיסוי ואת העדכונים יכול לעשות טעויות חישוב שיעלו המון כסף ללקוח.

תנאי קבלה לקורס מיסוי מקרקעין 

כיוון שהקורס מיועד בעיקר לאנשי מקצוע, לרוב המשתתפים בקורס בעלי תואר ראשון. אך אין מניעה מכל מי שרוצה ללמוד את התחום, גם אם אינו בוגר תואר ראשון, להשתתף בקורס. חשוב לציין כי קורס מיסוי מקרקעין  או קורס מיסוי נדל”ן אינו מכשיר למקצועות הקשורים, כמו שמאות מקרקעין, עריכת דין וחשבונאות. זהו קורס משלים למקצועות הללו.

מה ניתן לעשות לאחר קורס מיסוי מקרקעין

שמאי מקרקעין, מתווכים, יזמים ומשקיעים יכולים להתמחות בתחום מיסוי המקרקעין במקצוע שלהם, להציע שירות נוסף כעצמאים, או להתברג במשרדים שעוסקים בתחום בזכות כישור נוסף שרכשו.

בזכות הלימודים בקורס מיסוי נדל”ן בעלי המקצוע  יוכלו ללמוד איך להימנע מטעויות נפוצות,  ולעבוד בצורה יעילה יותר, מהירה יותר וחכמה יותר שתועיל להם וללקוחותיהם.

מהו זמן הלימודים?

קורס מיסוי מקרקעין הוא קורס קצר, לרוב בין תשע ל-12 מפגשים. במכללת אפיק אחד הקורסים המקיפים בתחום, עם 17 מפגשים. הקורסים מקוונים ומוקלטים ואתם יכולים ללמוד בזמן שלכם, בקצב שלכם ומכל מקום.

כמה עולה קורס מיסוי מקרקעין אונליין

הקורסים בתחום מיסוי מקרקעין בעולם הנדל”ן הם בטווח 4,000-2,000 שקל לא כולל מע”מ בהתאם למורכבות הקורס. באפיק עלות הקורסים המקוונים היא 2,990 שקל לפני מע”מ ואתם מקבלים הרבה יותר מידע.

קורסים משלימים

בוגרי קורס מיסוי מקרקעין יכולים ללמוד גם דיני מקרקעין העוסקים בחוקים הקשורים לתשתיות ולפיתוח של  מקרקעין ולרגולציה עליהם או קורס מפקחי מיסוי מקרקעין של רשות המיסים. יש גם קורסים בהתמחויות במיסים ספציפיים כמו קורס החזרי מס שבח.

קורס מיסוי מקרקעין אונליין או קורס מיסוי נדל”ן מקוון – מה זה אומר

קורס מיסוי מקרקעין של מכללת אפיק הוא קורס מקוון, כלומר קורס אונליין. המשמעות היא שההרצאות מוקלטות מבעוד מעוד, ואתם יכולים לעצור את ההקלטה, לחזור אחורה וכדומה. נוסף על כך אתם יכולים להיעזר בתרגילים שלנו, לחזור על מבחנים, להשתתף בקבוצות הלמידה ולהתייעץ עם המרצים המומחים שלנו. אתם לא נשארים לבד.

חושבים על קורס מיסוי מקרקעין אונליין או קורס מיסוי נדל”ן מקוון? רוצים לשפר את השירותים ללקוח? רוצים לשפר את מצבכם בשוק העבודה בזכות ידע ייחודי? קורס מיסוי מקרקעין אונליין מתאים למי שרוצה ללמוד את התחום מכל מקום בארץ וצריך ללמוד בקצב שלו. מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס:

כתבות נוספות שיעניינו אותך

שיתוף

פוסטים נוספים

ידיים על מחשב. כיתוב: לימודי אונליין

לימודי אונליין – קורסים מומלצים און ליין 2022-2023

מעוניינים בהסבה מקצועית? חושבים על שינוי בקריירה? זה קל משחשבתם. כאן תמצאו לימודי אונליין וקורסים מומלצים און ליין שיאפשרו לכם ללמוד מהבית בזמן ובתנאים שנוחים לכם, עד לקבלת תעודת הסמכה ורכישת מקצוע..

מחברת עם מספרים ומחשב. כיתוב: מתי משלמים מס רכישה

מתי משלמים מס רכישה? – המדריך המלא

מס רכישה הוא מס אשר נגבה בעת עסקת רכישה של נכס נדל”ן והוא אחד הנושאים הנלמדים בקורס נדל”ן, מיסוי מקרקעין וכן שמאות מקרקעין. מס זה משולם על רכישת זכויות במקרקעין ומטרתו היא להשפיע על שוק

שלחו לנו הודעה

שנחזור אליך לעזרה בבחירת קריירה?

בחר את הקריירה שהכי מסקרנת אותך ונחזור אליך עם כל הפרטים

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות